Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nezanedbávajte vašu figúru. Pilates, fit lopty alebo Port De Bras v Sunflowerstudiu pre rok 2019.

44
Popis ponuky

Sunflowerstudio sa zameriava na všetky druhy pohybových cvičení so zámerom rehabilitácie, regenerácie, úpravy svalstva a postavy, zvýšeniu osobnej kondície, a to formou cvičení, ktoré dlhodobo vykazujú vo svete výsledky. To všetko za pomoci milých inštruktorov a v príjemnom prostredí.

Sála Dúbravka

Cvičenie s veľkou fit loptou je šetrné a odľahčuje nosné kĺby. Vďaka pružnosti fit lopty napomáha špecifickým spôsobom precvičovať lokomočný systém tela. Ak chce sediaci človek udržať fit loptu na mieste, musí zapojiť súčasne veľké množstvo svalových skupín. Cvičenie na fit lopte zahrňuje v sebe balančné prvky, čo umožňuje dynamicky rozhýbať chrbticu. Tým prispieva k správnemu držaniu tela. Spevňuje sa pri tom svalstvo a formuje postava. V neposlednom rade vzhľadom k veľkej rozmanitosti cvikov je ďalším motivujúcim prvkom k dlhodobému cvičeniu. Cvičenie s fit loptami prebieha skupinovo, pod vedením diplomovaného inštruktora. Aktívny pohyb na fit lopte prináša nie len radosť z pohybu, ale hlavne pevné svaly a správne držanie tela. Spojenie hudby s pohybom pridá na ladnosti a dobrej nálade. Stačí sa len premôcť a začať.

je jednou z najúčinnejších cvičení, ktorý je zameraný na telesnú kondíciu a jej udržanie, taktiež na pohybový systém a jeho zlepšenie, koordináciu pohybov a ich zdokonalenie a v neposlednom rade aj na správny postoj. Pilates nielenže posilní vaše telo, ale aj sebadôveru a myseľ. Rozvíja schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, precítenie svalov a správne dýchanie.

Sála Ružinov

Sála Dúbravka
22,50 €
40 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
22,50 €
40 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
61
40
36