Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Intenzívny golfový kurz pre získanie HCP a Povolenia ku hre na golfovom ihrisku s TOP trénerom.

71
Popis ponuky

A na konci víkendu, dúfam, sa stanete nadšenci tejto hry ako milióny ďalších golfistov, ktorí "spoločne" žijú, snívajú a trpia každý deň.

Edward Craig

Víkendové Intenzívne kurzy golfu s PGA Golf Professional A, Karolom Balnom, získali za posledné 4 roky na našej ZľavaDňa výbornú povesť, o čom svedčia aj hodnotenia účastníkov kurzov. Za posledné 4 roky využilo tento typ kurzu takmer 300 spokojných klientov. Intenzívne kurzy golfu ponúkajú komplexný výukový program, overený na stovkách absolventov a zahŕňa výuku golfu od úplných začiatočníkov až po pokročilích golfistov a všetky úrovne medzi tým.

Diplomovaný tréner - FTVŠ UK Bratislava (1986)

  • Plne kvalifikovaný Golf Professional - FTVS UK Praha a FIVE STAR GOLF ACADEMY Praha ( 2007 )
  • PGA Head Golf Professional - titul udelený vzdelávacou sekciou PGA of Czech Republic (2012)
  • Certifikovaný tréner výukového programu SNAG (2012)
  • 25 rokov ako profesionálny tréner tenisu (Sliač, Zvolen, NHKG Ostrava, RH Praha, MTV Bamberg, Kesthély) a 14 rokov ako tréner golfu, profesionál, člen PGA od roku 2004
  • Vybudovanie vlastného Indor Golf Centra v hoteli IMPERIAL v Ostrave a jeho prevádzka (1999-2000)
  • Spoluúčasť pri vybudovaní a prevádzkovanie prvej golf. haly v Bratislave-Ružinov (zima 2003/04)
  • Verejná pochvala na výročnej schôdzi PGA of Czech republic od pána Petra Němca, riaditeľa výuky FIVE STAR GOLF ACADEMY za najlepšiu záverečnú prácu (2008)
  • Iniciátor a spolutvorca slovenskej a českej verzie Pravidiel golfu - Rýchleho sprievodcu pre použitie na ihrisku
  • Založenie JUNIOR GOLF ACADEMY by Karol Balna (2012)

Vysokokvalifikovaný tréner

PGA Golf Professional A s dlhoročnými pedagogickými skúsenosťami a 18-ročnou trénerskou praxou vo výuke golfu, Karol Balna, vás povedie na začiatku vášho sna.

Individuálna pozornosť

Intenzívne kurzy golfu sú obmezené na malé skupiny, max. 6 osôb. Individuálny prístup je preto prednosťou, ktorú inde nemáte.

Uvoľnená atmosféra

Každý kurz, aj keď sa jedná o intenzívnu výuku, sa odohráva v rekreačnom duchu, takže atmosféra je úplne uvoľnená. Žiadny tlak. Ste akoby na dovolenke. A uvoľnená atmosféra napomáha aj k dobrým výsledkom. Môžete využiť aj možnosti relaxu, ktoré vám prostredie ponúka. Po tréningu si trebárs oddýchnuť v blízkych piešťanských kúpeloch a využiť blahodárne účinky bahna a termálnej vody.

Šport aj pre seniorov

Golf je pre seniorov doslova ideálny. Dalo by sa uviesť mnoho argumentov z odboru ortopédie, gerontológie, psychológie, sociológie a ďaľších. Jednoducho golf je jednou z ciest nielen k dôstojnému starnutiu, ale aj cestou k predĺženiu života.

Aj pre golfistov s HCP medzi 36 a 54

Aj tí najlepší golfisti na svete sa neustále vracajú k základom, hlavne pred začiatkom novej sezóny. Budete prekvapený, koľko ste už pozabúdali, prípadne ste o niektorých veciach z oblasti techniky a tzv. golf managementu vôbec nepočuli. Traduje sa historka jako Jack Nicklaus, hoci už bol najlepší na svete, vždy na jar prišiel za svojím trénerom a chcel si dať znovu ukázať správne držanie golfovej palice, postoje, atď. Aj veľa žiakov trénera Balnu túto možnosť využíva a veľmi si pochvaľuje zlepšenie – presvedčte sa v komentári od Petra z 19.10.2017 pod názvom "Moje prvé stretnutie s Karolom".

Jeden získa, druhý zlepší

Spoločne v jednej triede, no každý na svojej úrovni. Existuje mnoho párov, kde jedna osoba už golf hrá a druhá by chcela získať Zelenú kartu. Pre všeobecný záujem sme zaradili vyvinutý špeciálny program pre páry. Zatiaľ, čo jedna osoba pracuje na tom, aby získala Zelenú kartu, partner pracuje na zlepšení hry a znížení svojho handicapu. Skúsený vyučujúci PGA Golf Pro, delí svoju pozornosť medzi žiaka, ktorý sa učí a

druhého, ktorý sa chce zlepšiť. Veľká výhoda, že dvojica, manželia, priatelia alebo rodič s dieťaťom si tak ľahšie naplánujú termín kurzu.

Golfové kurzy môžete absolvovať v primeranom civilnom športovom oblečení. Ako obuv môžu byť tenisky

s nie veľmi tvarovaným desénom a topánky bez podpätkov. Samozrejme, oblečenie je potrebné prispôsobiť

počasiu. Za veľmi nevhodné sa považujú rifle.

Potvrdenie o spôsobilosti ku golfovej hre (príp. Zelená karta) slúži ako vysvedčenie od golfových trénerov alebo cvičiteľov golfu pre hru na golfovom ihrisku. Držiteľ by mal vedieť základné golfové údery, pravidlá golfu, ale najmä to, ako sa má správať na ihrisku, čiže etiku golfu. S týmto potvrdením a HCP 54 budete mať možnosť hrať na väčšine ihrísk a registrovať sa v golfovom klube.

Pôvodné golfové ihrisko bolo 9-jamkové a celkovú dĺžku dráh malo 2652 m. Už v roku 1914 tu bol postavený klubový dom Piešťanského golfového klubu. Na obnovenom golfovom ihrisku v medzivojnovom období bol postavený nový klubový dom, ktorý mal inú podobu ako ten z čias pred 1. svetovou vojnou. V súčasnosti plní úlohu golfového domu kúpeľného golfového ihriska Vila Vrbinky.

Po 2. svetovej vojne a februári 1948 Piešťany ihrisko stratili. Tradície sa obnovili až po roku 1989, a v roku 2004 z iniciatívy SLKP, a.s. Piešťany, vznikol nový klub SPA-GOLF KLUB PIEŠŤANY, ktorého domovom je 9-jamkové ihrisko a jeho prvým trénerom bol práve PGA Golf Pro Karol Balna.

Práve 21. júla 2004 bolo slávnostne otvorené nové piešťanské golfové ihrisko. Od otvorenia prvého golfového ihriska uplynulo už 90 rokov. Treba si len zaželať, že obnovenie golfového športu v Piešťanoch bude úspešné a piešťanské ihrisko sa stane atraktívnym pre domácich i zahraničných profesionálnych hráčov golfu i ostatných milovníkov tohto unikátneho športu.
135 €
459 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
135 €
459 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
50
9
25