Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tatry s novovybudovaným wellness, polpenziou a výhľadom na Lomnický štít v hoteli Lesana***.

33
Popis ponuky

Užite si príjemnú dovolenku Tatrách v nádhernom prostredí Starej Lesnej – Tatranskej Lomnice. Hotel Lesana vám ponúka ubytovanie v priestranných izbách a zo služieb novučičké Wellness centrum či soľnú jaskyňu.

Hotel Lesana*** je už dlhé roky tradičnou a obľúbenou destináciou v malebnom prostredí pod tatranskými štítmi. V roku 2014 hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka čomu sa môžete tešiť aj na novučičké Wellness Centrum

Skvelá poloha hotela v Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice) je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Športové aktivity potešia nielen rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť aj v detskom kútiku v hoteli, na veľkom detskom ihrisku hneď pri hoteli. Na druhej strane hotela sa nachádza Oddychový park s rozlohou 300 árov pre zábavu a oddych každej vekovej skupiny.

Ku kvalite za priateľské ceny sa pridáva aj domáca kuchyňa, ústretovosť personálu a rodinná atmosféra pohody.

Oddýchnite si v novučičkom Wellness centre!

Skutočne obrovskou novinkou hotela je moderné Wellness. Po lyžovačke či túre v Tatrách je relax v saunách či vo vírivke skvostným oddychom. Vyskúšajte aj ďalšie rozmaznávajúce terapie ako Kneippov kúpeľ či tepidárium alebo sa uvoľnite pri masáži.

Stravovanie

V reštaurácii sa ráno naštartujete na výlety či aktivity pri raňajkách vo forme štedrých a čerstvých švédskych stolov. Večer vás pohostia chutnou dvojchodovou večerou. Tradičnú slovenskú kuchyňu tu spájajú s obľúbenými medzinárodnými špecialitami.

  • Raňajky: 7.00 – 10.00 hod.
  • Večere: 17.30 – 20.00 hod.

Kávička s výhľadom na Lomničák a večerný oddych v bare

Úplne nové detské centrum

Lezenie a naháňačky na ihrisku, šmyklavky a preliezačky, kútik plný farebných guľôčok, trampolíny, stolný futbal, stolný tenis, air hockey, spoločenské hry... to všetko je najnovšie pripravené pre tých najmenších ale aj pre teenagerov.

Výlety lanovkami

Božské výhľady z lanovky a tiež z cieľovej destinácie si môžete užiť zo strediska Tatranská Lomnica – výlet na Skalnaté pleso alebo až na samý vrchol Lomnického štítu. Výlety na lanovkách odporúčame aj v strediskách Starý Smokovec (na Hrebienok) alebo Štrbské pleso (na Solisko).

Aquacity Poprad

15 min. autom od hotela sa nachádza vodný svet zábavy a oddychu Aquacity Poprad. V celoročne otvorenom Aquacity sa môžete vyšantiť v bazénoch, na tobogánoch, vo fitness a spinning centre. Z 350 vodných atrakcií si vyberie každý.
170 €
252 €

Kúpené
95x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
170 €
252 €

Kúpené
95x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
33
28
20