Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tatry s novovybudovaným wellness, polpenziou a výhľadom na Lomnický štít v hoteli Lesana***.

33
Popis ponuky

Užite si príjemnú dovolenku Tatrách v nádhernom prostredí Starej Lesnej – Tatranskej Lomnice. Hotel Lesana vám ponúka ubytovanie v priestranných izbách a zo služieb novučičké Wellness centrum či soľnú jaskyňu.

Hotel Lesana*** je už dlhé roky tradičnou a obľúbenou destináciou v malebnom prostredí pod tatranskými štítmi. V roku 2014 hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vďaka čomu sa môžete tešiť aj na novučičké Wellness Centrum

Skvelá poloha hotela v Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice) je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Športové aktivity potešia nielen rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť aj v detskom kútiku v hoteli, na veľkom detskom ihrisku hneď pri hoteli. Na druhej strane hotela sa nachádza Oddychový park s rozlohou 300 árov pre zábavu a oddych každej vekovej skupiny.

Ku kvalite za priateľské ceny sa pridáva aj domáca kuchyňa, ústretovosť personálu a rodinná atmosféra pohody.

Oddýchnite si v novučičkom Wellness centre!

Skutočne obrovskou novinkou hotela je moderné Wellness. Po lyžovačke či túre v Tatrách je relax v saunách či vo vírivke skvostným oddychom. Vyskúšajte aj ďalšie rozmaznávajúce terapie ako Kneippov kúpeľ či tepidárium alebo sa uvoľnite pri masáži.

Stravovanie

V reštaurácii sa ráno naštartujete na výlety či aktivity pri raňajkách vo forme štedrých a čerstvých švédskych stolov. Večer vás pohostia chutnou dvojchodovou večerou. Tradičnú slovenskú kuchyňu tu spájajú s obľúbenými medzinárodnými špecialitami.

  • Raňajky: 7.00 – 10.00 hod.
  • Večere: 17.30 – 20.00 hod.

Kávička s výhľadom na Lomničák a večerný oddych v bare

Úplne nové detské centrum

Lezenie a naháňačky na ihrisku, šmyklavky a preliezačky, kútik plný farebných guľôčok, trampolíny, stolný futbal, stolný tenis, air hockey, spoločenské hry... to všetko je najnovšie pripravené pre tých najmenších ale aj pre teenagerov.

Výlety lanovkami

Božské výhľady z lanovky a tiež z cieľovej destinácie si môžete užiť zo strediska Tatranská Lomnica – výlet na Skalnaté pleso alebo až na samý vrchol Lomnického štítu. Výlety na lanovkách odporúčame aj v strediskách Starý Smokovec (na Hrebienok) alebo Štrbské pleso (na Solisko).

Aquacity Poprad

15 min. autom od hotela sa nachádza vodný svet zábavy a oddychu Aquacity Poprad. V celoročne otvorenom Aquacity sa môžete vyšantiť v bazénoch, na tobogánoch, vo fitness a spinning centre. Z 350 vodných atrakcií si vyberie každý.
170 €
252 €

Vyprší
15.9.2019
Kúpené
45x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
170 €
252 €

Vyprší
15.9.2019
Kúpené
45x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
45
62
Práve prezerá 36 ľudí
49
Práve prezerá 39 ľudí