Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kvalitná fotokniha BooXter s tvrdými doskami, ktorá vydrží niekoľko generácií.

46
Popis ponuky

Na krásne chvíle vo vašom živote sa dá ľahko zabudnúť. Ak si ich však uchováte vo forme fotografií v špeciálnej fotoknihe, môžete sa k nim vracať kedykoľvek budete chcieť. Ukážte svojim priateľom, rodine a známym, čo všetko ste zažili - svadobný deň, dovolenka pri mori, zdolávanie hôr či dobrodružná stanovačka...

Fotokniha je súčasný a štýlový variant fotoalbumu, uchovávajúci vaše spomienky a zážitky.

Kedysi panoval názor, že najlepším darom je kniha. Fotokniha je veľkolepý a neopakovateľný variant darčeka k narodeninám, pamätnému dátumu alebo významnému sviatku. Takýmto prezentom sa bezpochyby odlíšite od ostatných a Váš dar zostane v pamäti.

Fotografie si môžete roztriediť a zostaviť v chronologickej, zemepisnej, osobnej alebo inej postupnosti podľa želania. Keď si vyberiete štýl, dizajn a tému budúcej fotoknihy, získate názornú predstavu, ako bude vyzerať.

Panorama (215x150 mm) na šírku

Dokonale univerzálny formát. V knihe s týmto formátom môžete predĺžiť život naskenovaným starým papierovým fotografiám. Každý prežitý víkend je osobitný príbeh. Víkendy v prírode alebo nezabudnuteľná noc v niektorom z klubov - dojmy nevyblednú a spomienky neupadnú do zabudnutia. Formát danej fotoknihy je dostatočne kompaktný a vďaka vhodne zvolenému pomeru výšky a šírky strany sa v nej listuje ľahšie a pohodlnejšie.

Portrait (215x300 mm) na výšku

Formát fotoknihy je určený pre mimoriadne významné udalosti v živote. Umožňuje zostaviť fotoalbum s profesionálnymi fotografiami zaberajúcimi na stránke veľký priestor. Zatvorená kniha pôsobí solídne a draho. Svadba, narodenie dieťaťa, nová kapitola v živote, umelecké portfólio - označte začiatok nového veľkým písmenom a zvoľte si veľký formát.

Album (300x215 mm) na šírku

Formát tejto fotoknihy umožňuje umiestňovať veľké panoramatické fotografie alebo koláže Vašich fotografií s nadpismi. Tento typ je najvhodnejší pre profesionálne zábery prírody, ale aj pre svadobné, rodinné, romantické a promočné fotoknihy.

Maxi (300x300 mm) štvorcová

Formát tejto knihy umožňuje zdôrazniť aj najmenšie detaily profesionálnych snímok. Je ideálny pre svadobnú a veľkú rodinnú fotoknihu alebo fotoreportáž zo zaujímavých ciest - každá fotografia bude pôsobiť veľkolepo.

V rámci kupónu vlastnoručne vytvorte fotoknihu jednoducho a kreatívne pomocou ONLINE EDITORA zdarma. Nie je potrebné nič sťahovať. V programe sú k dispozícii viaceré šablóny fotokníh vytvorené grafikmi, alebo je možne vytvoriť si dizajn fotoknihy podľa vlastnej chuti pomocou množstva pozadí, klipartov, rámčekov a efektov:

krok 1. Vyberte produkt: Fotokniha BooXter

krok 2. Vyberte režim: odporúčame «Tvorivý» alebo «Fantázia»

krok 3. Vyberte formát: Album – A5 Panorama, Portrét - Portrait A4, Album - A4 Album alebo Štvorec - Maxi

krok 4. Vyberte dizajn: podľa vašich požiadaviek

Krok 5. Načítajte súbory a tvorite fotoknihu

Odporúčame momentálne uložiť produkt a ďalej ukladajte ho po oprave každej stránky.

NÁVOD na použitie online editora

V priebehu objednania vyberte "Mám zaplatené kupónom" a uveďte číslo a heslo kupónu v komentári

SKONTROLUJTE fotoknihu priamo v online.tarawera.sk zobrazením kontrolného náhľadu. Fotoknihu dostanete tak, ako ju vidíte v náhľade.
10,80 €
20 €

Kúpené
14x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10,80 €
20 €

Kúpené
14x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
69
31
69