Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Najmodernejšia technológia! Trvalá IPL epilácia vybranej časti tela pre dámy aj pánov.

60
Popis ponuky

Najmodernejšia technológia v oblasti dokonalej krásy exkluzívne v salóne inVisage - epilácia celého tela vďaka celosvetovej jednotke na trhu.

Špičkový medicínsky prístroj na epiláciu všetkých častí tela pre dámy a pánov, na ktorý sa môžete spoľahnúť, a ktorý určite funguje. Využite ponuku salónu inVisage s jedinečným prístrojom Harmony XL a zbavte sa chĺpkov navždy a bez bolesti. Pre dokonalý efekt je potrebné ošetrenie opakovať 3 až 8 krát.

Dámy a páni, zbavte ktorúkoľvek časť svojho tela nežiaducich chĺpkov a získajte dokonale hladkú pokožku. Nakombinujte si ošetrenia podľa svojich predstáv a nakupujte kupóny so zľavou vyššou ako 60 %.

V nasledujúcej tabuľke si môžete zvoliť kombináciu počtu kupónov pre jednotlivé ošetrenia.

Predstavujeme vám špičkovú technológiu, modulárny systém novej generácie t.j. laserový prístroj, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu v celej strednej Európe.

Harmony® XL - multifunkčná IPL, laser platforma

Vďaka jeho úžasným možnostiam využitia opäť zvyšujeme kvalitu našich služieb a dokážeme splniť vaše potreby a sny.

Ako funguje Harmony® XL?

Systém Harmony® XL je širokospektrálne modulárne zariadenie používané v korektívnej dermatologickej praxi. Využíva potenciál svetelného spektra a výhody moderných a účinných technológií tzv. Advanced Fluorescence Technology ( AFT ) kde nevyužitá zložka UV svetelného žiarenia je za pomoci AFT technológie premenená na svetelné spektrum o vlnovej dĺžke, zodpovedajúcej ...

Salón krásy inVisage vás pozýva do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás.

Krása má svoje čaro, a preto sa salón krásy inVisage už 10 rokov stará o harmóniu tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné.

Ponúka vám široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o Vaše vlasy, pleť a telo.

Zažite zmenu podľa vlastných predstáv, navštívte relaxačné centrum a tím odborníkov Vám pomôže naplniť ciele, po ktorých túžite...
3,80 €
9,50 €

Vyprší
7.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,80 €
9,50 €

Vyprší
7.8.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
80
80
80