Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurz lezenia a istenia s inštruktorom na najväčšej lezeckej stene na Slovensku.

20
Popis ponuky

Ak nemáte žiadne alebo máte len slabé skúsenosti s lezením a potrebujete základné informácie, pozývame vás na stretnutie v kurze lezenia pre začiatočníkov. Tu sa naučíte ako istiť, ako používať lezecké vybavenie, ako sa naviazať na lano a komunikovať na stene. Základné lezenie sa učí bezpečne s vrchným lanom Top Rope. Po zvládnutí lezenia s vrchným lanom je možné si kurz predĺžiť o lezenie so spodným lanom na prvom konci – Leading.

V cene kupónuje aj vstup na stenu v deň kurzu a zapožičanie komplet lezeckej výstroje t.j. lezecký sedák, lezecké topánky, lano, istenie, magnéziové vrecko s magnéziom.

Veľké premostenie (viac ako 15 m) s 8 metrovým členitým previsom a na opačnej strane previsu je oddychový, príjemne položený profil . Je tu samozrejme aj laminátová imitácia prírodnej skaly, profil z kvádrov alebo “vlnitý” profil. Pre bouldristov je pripravená skvelá bouldrovka s farebne vyznačenými bouldrami.

Tohtoročná novinka je špeciálna telocvičňa s lezeckými tréningovými prvkami, ako je campusboard, pegboard, posiňovavie lišty. Ďalej sú tu hrazdy na street workout a konštrukcia na závesné prekážky.

Virtuálna prehliadka: https://goo.gl/maps/4vBStgraqRo
19,90 €
25 €

Kúpené
164x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
25 €

Kúpené
164x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
50
55
85