Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Diamantová mikrodermabrázia a zapracovanie séra pomocou prístroja ultrasonic.

24
Popis ponuky

Je to neinvazívna metóda, ktorá zlepšuje celkový stav pleti a jej samotný vzhľad. Mechanický peeling sa vykonáva pomocou sterilných hlavíc, ktorými sa odstraňujú vrchné vrstvy pokožky, teda ide o kompletnú exfoliáciu odumretých buniek. Po ich odstránení dochádza k zvýšenej tvorbe nových buniek. Taktiež pomocou vákuového podtlaku sa pokožka zbaví nadbytočného mazu a uvoľní komedony (čierne bodky). Ošetrenie je príjemné a bezbolestné!

Ide o systém hĺbkového transportu aktívnych látok do pokožky. Prístroj pôsobí na kožné bunky ultrazvukovými vlnami, čím účinok samotnej procedúry trvá na pokožku až 72 hodín. Ošetrenie je bezbolestné.

Osoby, ktoré užívajú perorálne lieky proti zrážanlivosti krvi, osoby s keloidnými jazvami, akné v zapálenom procese, AIDS, rakovinou kože, aktívnym herpesom, aktívnou rosaceou, ekzémom, bradavicami, dermatitídou, bakteriálne, vírusové a cievne ochorenia, nestabilným diabetesom, hepatitídou A,B,C, a pre osoby s autoimunitnými systémovými ochoreniami, rozšírenými žilkami na tvári, tehotenstvo, viditeľné poškodenia pokožky (rany), epilepsia, onkologické ochorenia ( v súčastnosti prípadne po liečbe), kovové implantáty, sluchový strojček, kardiostimulátor, transplantované orgány , cukrovka, choroby srdca.
18,90 €
25 €

Vyprší
23.10.2019
Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
18,90 €
25 €

Vyprší
23.10.2019
Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
Práve prezerá 36 ľudí
78
58
83