Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nechtové balíčky alebo manikúra v salóne Evelyn style v OC Mirage. Krásne, lesklé a odolné nechty...

43
Popis ponuky

Ruky môžu o nás veľa prezradiť a preto starostlivosť o ne netreba podceňovať. Vláčna, hebká pokožka a upravené nechty nepochybne pozitívne dotvárajú náš celkový vzhľad.

  • Nové gélové nechty komplet s francúzskou manikúrou a zdobením

Modelácia vyzerá prirodzene, nechty sú tenké, pružné, odolné voči mechanickému poškodeniu a dodávajú pocit krásnych a upravených rúk. Jednou z veľkých výhod gélových nechtov je šetrenie času pri starostlivosti o pestované ruky...

  • Japonská manikúra

Je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Jej hlavným princípom je vlastne leštenie nechtov. V dnešnej dobe sa stáva P-Shine hitom po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Najviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, materina kašička, kremičitá hlinka a prášok z lastúr. Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni. Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty. Na japonskú manikúru sa nelakuje a neodporúča sa pre zničené alebo tenké nechty.

  • Gél lak s manikúrou

Revolučným trendom v nechtovom dizajne je technika gél lak. Ide vlastne o farebný uv gél, ktorý sa nanáša ako lak so štetcom z fľašky. Z toho vznikol aj názov gél lak. Už v názve gél znamená, že každá nanesená vrstva musí tvrdnúť v uv lampe. Ide o veľmi jednoduchý a nenáročný spôsob dlhodobého nalakovania nechtov v porovnaní s klasickými lakmi, ktoré sa po 2-3 dňoch prirodzene olupávajú.

Takto nalakované nechty pomocou techniky gél laku vydržia 2-3 týždne. Po tomto čase je potrebné nechty doplniť z dôvodu odrastania prírodných nechtov. Gél laky sa používajú výhradne na prírodné nechty ale nie je to pravidlo je možné ich nanášať aj na nechty umelé. Majú vysokú kryciu schopnosť, ich výhoda spočíva v tom, že sa odstraňujú pomocou špeciálnej tekutiny (remover) a prírodné nechty ostanú tak bez poškodenia.

  • jednoduchá a rýchla aplikácia
  • ideálne na prírodné nechty
  • trvácnosť
  • aplikuje sa ako obyčajný lak na nechty
  • jednoduché odstránenie
  • skvelá priľnavosť

Salón krásy je vám k dispozícií každý pracovný deň aj cez víkendy. Exkluzívna starostlivosť na vysokej úrovni so spokojnosťou aj pre VIP klientov vám určite vyčarí ešte výraznejší úsmev na tvári.

Nie sú bežné kaderníctvo, ale exkluzívny salón krásy. Nová éra luxusu, prestíže a profesionálneho prístupu. Pôsobia na trhu už dlhé roky a o úspešnosti svedčí aj fakt, že majú stabilnú a spokojnú klientelu, ktorá sa k nim neustále vracia.

Ponúkajú bohatý a komplexný sortiment služieb, zúročujú skúsenosti, zručnosti, vedomosti a prinášajú prelomové služby z celého sveta. A pretože móda nie je stála, kráčajú s dobou a snažia sa prinášať stále inovatívne služby a produkty.

Salón Evelyn style je pyšný a potešený inšpiráciou ľudí, pre ktorých a s ktorými pracuje. Sú silnou víziou, umeleckými emóciami a zbierkou zaujímavých trendov.
19,90 €
35 €

Kúpené
41x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
35 €

Kúpené
41x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

78
63
77
63