Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výnimočný zážitok v 4* hoteli PANORAMA****: Wellness, masáž alebo trojchodové menu.

34
Popis ponuky

Nechajte sa hýčkať vo wellness centre hotela PANORAMA**** v Trenčianskych Tepliciach, v oáze pokoja, ktoré je tu pre vás v priebehu celého roka. Wellness hotel Panorama**** neponúka len kvalitné ubytovanie a špičkovú gastronómiu, ale aj široké spektrum wellness služieb pre váš dokonalý odpočinok.

Wellness so zážitkovým bazénom, saunovým svetom s Kneipovým kúpeľom, či tropickým dažďom. Nájdete tu množstvo masáží, relaxačné lehátko Shiatzu na upokojenie a vymasírovanie a veľa ďalších príjemných procedúr, z ktorých si určite každý vyberie.

  • Relaxačný bazén - využívaný na vodnú liečebnú gymnastiku, s množstvom vodných atrakcií - protiprúd, masážne trysky, vodné gejzíry, masážne lavice a pod. Rozmery 9 x 5 x 1,3 m s teplotou cca 30 - 31 °C

  • Fínska sauna - hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbaví váš organizmus škodlivých látok, posilní imunitný systém, urýchli metabolizmus, s teplotou vzduchu 85- 1 00 °C

  • Ľadové vedro
  • Parná sauna - relaxácia pri 100 % vlhkosti a teplote 50 °C
  • Bylinná aróma sauna - pôsobenie byliniek na odbúranie stresu
  • Vodné kúpele - podvodná masáž, tradičná vodoliečba či perličkový a vírivý kúpeľ
  • Tepidárium - oddychová a relaxačná miestnosť s vyhrievanými sedadlami a príjemnou relaxačnou hudbou

  • Široká ponuka masáží - detailný popis nájdete tu

Ochutnajte špeciality šéfkuchárov. Všetky pokrmy sú pripravené len z kvalitných a vždy čerstvých surovín, ktoré pre vás, so šikovnosťou kuchárov, zaistia nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Cieľom je ponúknuť pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne na najvyššej úrovni. Samozrejmosťou je i široká ponuka nápojov vrátane kvalitných vín.

Gastronómia ponúka široký výber jedál zameraných na zdravú výživu, pre mlsné jazýčky vytvoria kuchári rozprávku na tanieri.

Wellness hotel Panorama**** ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne, ktoré uspokoja potreby i toho najnáročnejšieho klienta. Hotel je vybavený i wellness centrom, kde nájdete bazén, sauny, whirlpool, ľadové vedro, vodné kúpele a mnoho ďalšieho. Vybrať si tiež môžete zo širokej ponuky masáží. V hoteli sa tiež nachádza reštaurácia Tilia, lobby bar Salvia a záhradná terasa. Samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko a internetové Wi-Fi pripojenie.

Všetky izby sú komfortne vybavené moderným nábytkom a spolu s celým interiérom ponúkajú všetkým návštevníkom najvyššie pohodlie. Hotel Panorama**** disponuje izbami Standard, Comfort, Superior a moderne vybaveným apartmánom.
25,90 €
39 €

Kúpené
340x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
25,90 €
39 €

Kúpené
340x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
80
80
80