Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásy Moravského krasu z hotela Olberg*** vrátane polpenzie a privátneho wellness.

Hotel Olberg
0 / 5
32
Popis ponuky

Jaskyňa Výpustek

Jaskyňa Výpustek sa nachádza v údolí Křtinského potoka medzi Křtinami a Adamovom. Patrí medzi najvýznamnejšie jaskynné systémy Moravského krasu. Okolie jaskyne bolo donedávna prísne stráženým vojenským priestorom.

Priepasť Macocha

Priepasť Macocha je viac ako 138,5 m hlboká a je najväčšou priepasťou svojho druhu ("Light hole") v Českej republike aj v strednej Európe. Horná časť priepasti je dlhá 174 m a široká 76 m. Na okraji priepasti sú dva vyhliadkové mostíky. Prvý z nich bol vybudovaný v roku 1882 - je umiestnený v najvyššom bode. Druhý z nich pochádza z roku 1899, nachádza sa 92 m nad spodnou časťou priepasti a je z neho veľmi dobre vidieť na dno.

Rozhľadňa Alexandrovka

Rozhľadňa Alexandrovka je vo vzdušnej vzdialenosti 4 km od obce Olomučany. Nachádza sa asi 1 km východne od obce Adamov, 10 km južne od Blanska a postavená bola v rokoch 1886 - 1887. Po rozsiahlej rekonštrukcii bola rozhľadňa Alexandrovka znovu slávnostne otvorená verejnosti v máji 2009.

Botanická záhrada a arborétum Brno

Botanická záhrada a arborétum Mendelovej univerzity v Brne sa rozkladá na ploche 10,96 ha na juhovýchode katastrálneho územia Ponava v blízkosti hranice s mestskou časťou Brno-sever.

ZOO Brno

ZOO sa nachádza neďaleko Brnenskej priehrady, v časti Brna zvanej Bystrc. Brnenská ZOO je zameraná na kopytníky, ale chová aj tradičné zvieratá ako v iných zoologických záhradách, napríklad ľadové medvede, tigre alebo opice. Prezrieť si môžete cez 200 druhov živočíchov.

Aquapark Kuřim

Moderný aquapark Wellness Kuřim disponuje niekoľkými vnútornými bazénmi, toboganom, parnými saunami alebo vírivým kúpeľom.

Zámok Čierna Hora

Na zámok prestavaný hrad nájdete na vrchu nad rovnomenným mestečkom, priamo nad známym pivovarom. Prvá historická zmienka o Čiernej Hore, teda aj o hrade, pochádza z roku 1279, keď sa pripomína Matúš z Čiernej Hory.

Hrad Špilberk

Hrad Špilberk bol založený okolo polovice 13. storočia na nevysokom, príkrom skalnatom vrchu, týčiacom sa bezprostredne nad historickým centrom mesta Brno.

Skiareál Hodonín u Kunštátu

Skiareál Hodonín u Kunštátu je areál zimných radovánok a nachádza sa v nádhernom prostredí na samom východnom okraji Českomoravskej vysočiny.
175 €
259 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
175 €
259 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
41
Práve prezerá 40 ľudí
49
50
Práve prezerá 52 ľudí