Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ozdravný pobyt s polpenziou a liečebnými procedúrami v Harmony Rezort***.

20
Popis ponuky

Celoročne otvorený Hotel HARMONY REZORT 3* sa nachádza v rekreačnej oblasti na brehu priehrady Sĺňava, vzdialený cca 2 km od centra mesta Piešťany a kúpeľného ostrova. Hotelový areál vám umožňuje oddych a relax v pravom slova zmysle. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok. V blízkom a vzdialenejšom okolí je veľa možností kultúrneho a spoločenského vyžitia s cieľom toho správneho využitia Vášho voľného času.

Zelená zóna, bohatá fauna a flóra vôkol hotela a kvalitné komplexné služby naplnia očakávania aj náročných klientov. "Hotel vás zrelaxuje", v hotelovom Rehabilitačnom Centre načerpáte nové sily. Parkovanie vám poskytnú pri hoteli, alebo na hotelovom parkovisku.

Sú tu pre vás k dispozícii komfortne vybavené dvojlôžkové izby, niekoľko apartmánov a jednolôžkovú izbu. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchou, rádiom a satelitným TV/LCD. Príjemný pobyt umocňuje priestranný balkón.

Stravovanie klientov je poskytované v klimatizovanej hotelovej reštaurácii. Na strave sa nešetrí, tvorí súčasť vášho oddychu a liečenia a je podávaná formou pestrých bufetových stolov. Klienti sa môžu počas celého dňa a vo večerných hodinách občerstviť v dennom bare či v letných mesiacoch na letnej terase.

Hotelové Rehabilitačné Centrum je dlhodobo známe kvalitnými a rozsiahlymi službami. Dôkazom úspechu je množstvo vyliečených a spokojných klientov. Pohodlne z izby sa dostanete v rámci hotela do zóny, kde aspoň na pár minút zabudnete na vaše každodenné starosti a načerpáte nové sily! "Hotel, ktorý Vás zrelaxuje"! Zameriava sa predovšetkým na prevenčnú liečbu a rehabilitáciu pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Poskytuje kvalitné masáže, podvodnú liečbu, studené a teplé zábaly, elektroterapiu, manuálna terapia, pilates, laser a ostatné. Klienti majú možnosť konzultácie s hotelovým lekárom, špecialistom na reumatológiu a zdravý životný štýl. Klienti si vyberajú procedúry individuálne, alebo využívajú cenovo zvýhodnené liečebné balíčky. Rehabilitácia môže byť doplnená návštevou kúpeľných zariadení a termálnych bazénov v kúpeľoch Piešťany.

Areál hotela tvorí park pretvorený záhradným architektom, japonské posedenie, grilovací sektor, koliba s kozubom, detské ihrisko - (veľká trampolína, kolotoč...), tenisový areál - futbal, basketbal. Park pokračuje pozdĺž celého rezortu. Pre športovcov je možný vstup do rezortu aj cez zadnú časť - čo umožňuje športovým návštevníkom nerušene priamo z ihriska vojsť do spŕch, alebo do fitnes centra na prízemí.

Hotel Harmony rezort - spolupracuje s liečivými kúpeľmi Piešťany, a tak je možné využiť každú liečebno-relaxačnú procedúru. Kúpele Piešťany sú liečebné kúpele, ktoré sa nachádzajú vo východnej časti mesta, prevažne na Kúpeľnom ostrove. Kúpanie v termálnej vode je našim klientom umožnené v Hoteli Splendid. Bahno na „skúšku“ je možné realizovať v „bahnisku“ a „zrkadlisku“ v špecializovanom pracovisku „Irma“. Kúpele Piešťany vďačia za svoju povesť predovšetkým unikátnym prírodným prameňom termálnej minerálnej vody, ktorá vyviera z hĺbky 2000 metrov. Minerálna voda v Piešťanoch vynáša niektoré špecifické zlúčeniny a energiu zemskej magmy, ktoré sa využívajú na liečbu chorôb už po dlhé roky.

Pravidelne pre klientov sa organizujú hudobné a tanečné večery, gastronomické podujatia a iné atraktívne spestrenie pobytu. Priamo v hotelovom areáli sa nachádza multifunkčné ihrisko, stolný tenis, fitness, požičovňa bicyklov. Lokalita vám ponúka ideálne možnosti pre výlety do okolia. V okruhu niekoľkých kilometrov môžete navštíviť množstvo hradov, zámkov, kaštieľov, jaskýň, Zoo-Park, a iných atrakcii, sme blízko Bratislavy, Trenčína, Trnavy, rovnako Viedne, pohoria Malých Karpát a podobne. Vedľa hotela je tenisové ihrisko, bowling a dva bazény, vodné lyžovanie. Na chuť si prídu rybári. V rámci mesta Piešťany je viacero atraktívnych športových plôch. Zábava v meste - festivaly, koncerty, podujatia....
159 €
198 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
198 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
53
48
34