Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Bielenie zubov, dentálna hygiena alebo vstupná prehliadka s RTG v Black & White Dental Clinic.

77
Popis ponuky

Vaše zuby môžu časom postupne tmavnúť. Doprajte si preto jasnejší, belší a žiarivejší úsmev… Len v jednej návšteve!

Tmavé zuby môžu mať viacero príčin:

  • sfarbenie z jedál a nápojov
  • nikotínu
  • určitých liekov
  • takisto pri nesprávnej dentálne hygiene


AMBULANTNÉ BIELENIE: bezpečná, efektívna a rýchla procedúra. Už po jednej hodine budú vaše zuby belšie o niekoľko odtieňov. Ambulantné bielenie zubov je vhodné pre pacientov, ktorí si želajú okamžité výsledky.

Estetická stomatológia je súhrnný názov pre váš pekný, oku lahodiaci úsmev.

V súčasnosti má každé ošetrenie stomatológom v našej praxi cieľ rešpektovať kritériá vysokej estetiky. Zahŕňa všetky výkony – hygienu, bielenie zubov, úkony záchovnej stomatológie, protetické náhrady, parodontológiu, chirurgické úkony, implantáty osobitne alebo v rôznych kombináciách.

Skúsení stomatológovia individuálne zhodnotia vaše potreby a odporučia najvhodnejšie riešenie pre ten ktorý zub či zuboradie.

Cieľom kliniky je zabezpečiť všetkým pacientom zdravý a krásny úsmev formou bezbolestných výkonov, ktoré vám odbúrajú váš strach a budete odchádzať s úsmevom na tvári.

Toto moderné stomatologické zariadenie pripravili pre vás pre pocit najväčšieho pohodlia. Využívajú najmodernejšie technológie, s ktorými pracuje vysokokvalifikovaný personál. Kladú dôraz na poskytnutie kompletného poradenstva ohľadne liečby a jej postupu v stomatologickej sfére. Poradia vám, ako sa správne starať o svoj chrup, ako vykonávať správnu dentálnu hygienu, ako chrániť svoje zuby pred zubným kazom a ďasná pred ochoreniami.
69,90 €
299 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69,90 €
299 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
80