Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Slnečná Andalúzia a Gibraltár letecky z Bratislavy na 4 dni s ubytovaním, raňajkami a sprievodcom.

7
Popis ponuky

1. deň

Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah.

2. deň

Raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezriete napríklad "jednorukú" katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, arabskú pevnosť Alcazaba s pozostatkami rímskeho amfiteátra, maurskou záhradou. Tiež navštívite hrad Gibralfaro, z ktorého sa nám naskytnú krásne výhľady na Malagu známe z pohľadníc. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. Vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah.

3. deň

Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltaru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar tour - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné. Vo večerných hodinách návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň

Raňajky, voľný program v dovolenkovom stredisku Torremolinos, možnosť kúpania alebo slnenia na pláži v blízkosti hotela. V prípade záujmu môžete navštíviť s našim sprievodcom miestnou dopravou delfinária Marinakde zažijete show s delfínmi a inými cicavcami, vzhliadnete tropické vtáky ale aj arktické tučniaky. Možnosť individuálnej návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Možnosť individuálnej návštevy podmorského sveta Benalmadena, aquaparku, či zábavného parku Tivoli. Presun miestnou dopravou späť na hotel, prevzatie batožiny a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.

Natursun Hotel *** - 300 m od pláže

Moderný hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bufetovú reštauráciu a snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie. V hoteli sa nachádza bazén a vírivka. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou, toaletné potreby zdarma. Raňajky formou bufetu. V blízkosti hlavná promenáda letoviska. Možnosť slnenia na pláži 300 m od hotela.

Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 27 °C.

*zmena programu vyhradená
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
37
33
23