Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Piloxing, bodyart, zumba, deepwork a step Sunflowerstudiu na rok 2020.

25
Popis ponuky

Sunflowerstudio sa zameriava na všetky druhy pohybových cvičení so zámerom rehabilitácie, regenerácie, úpravy svalstva a postavy, zvýšeniu osobnej kondície, a to formou cvičení, ktoré dlhodobo vykazujú vo svete výsledky. To všetko za pomoci milých inštruktorov a v príjemnom prostredí.

Sála Dúbravka

Najnovší fitness program - skupinové cvičenie, ktoré v sebe spája to najlepšie z PILATESU, BOXU a TANCA do jednotného intervalového cvičenia. Tanec prináša zábavu, pilates preťahuje svalstvo a box spaľuje tuky. Odmenou je pekná, pevná a štíhla postava.

Piloxing® kombinuje jedinečným spôsobom výkon, rýchlosť a výbušnosť boxu s cieleným tvarovaním a flexibilitou tela podľa pilatesu, a tak predstavuje ideálne cvičenie nielen pre tvarovanie svalov. Cieľom je umožniť ženám, aby sa oddali forme cvičenia, ktorá v sebe zahŕňa ich skutočnú podstatu: ženskosť, kontrolu, zmyselnosť a výkon.

Pilatesove prvky reprezentujú ladnosť, plynulosť pohybu, rovnováhu tela a inšpiráciu tancom, čím vytvárajú ženský obraz samej seba. Prvky z boxu reprezentujú výkon, rýchlosť, výbušnosť, mentálne stimulujú sebavedomie. Okrem toho zahŕňa cvičenie i využitie rukavíc so záťažou, ktoré prispievajú k vytvarovaniu paží a maximalizujú pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém.

Zakladateľkou Piloxingu® je švédska tanečnica, inštruktorka Viveca Jensen. Jej snahou bolo posilniť ženy po fyzickej i psychickej stránke v rámci fitness cvičenia.

Jadrom Piloxingu® je presvedčenie, že ženskosť má mnoho silných stránok, ktoré pomáhajú ženám, aby samy seba vnímali ako elegantné, sexy a silné osobnosti (sleek, sexy and powerful).

Piloxing® Barre je nové vzrušujúce fitness cvičenie s využitím baletnej tyče, ktoré vychádza z kombinácie disciplín ako poznáme už pri programe PILOXING (pilates, box a tanec). Pri PILOXING Barre sa prvýkrát stretávame s prvkami baletu a využívame úspešné splynutie kombinácie pilatesu a boxu. Špeciálna baletná tyč nám pri Piloxing® Barre slúži ako opora tela pri jednotlivých cvikoch, zabezpečuje dosiahnutie lepšej rovnováhy, napomáha väčšej efektivite pri tvarovaní svalov a slúži na podporu dosiahnutia hlbšej a viac zameranej svalovej práce.

Cieľom Piloxingu barre je ženám ukázať ladnosť a zmyselnosť svojich tiel, fyzicky posilniť a spevniť. Pri baletných častiach sa chceme cítiť zvodné, krásne a sebaisté. Na jednej hodine sa môžete cítiť ako krásna ladná balerína a o chvíľku prekvapíte silou počas boxu.

Táto forma piloxingu je viac zacielená na svalové zaťaženie, obsahuje menej kardia ako ostatné programy. Tyč používame ako pomôcku, takže sa toto cvičenie môže hodiť ľuďom po úrazoch, ľuďom, ktorí uprenostňujú menšiu intenzitu a cvičenia bez doskokov a dopadov.

Piloxing knockout je najnovšia vzrušujúca varianta metódy PILOXING, kotrá využíva rovnaké základe ako už ostatné programy PILOXING.

PILOXING KNOCKOUT je vysoko intenzívne športové cvičenie pre celé telo opäť s využitím záťažových rukavičiek.

PILOXING KNOCKOUT je dokonalou skúškou fyzickej zdatnosti, toto „vražedné“ cvičenie maximálne preverí vašu výdrž a posunie vaše fyzické schopnosti až za vaše limity. S vysoko intenzivnými plyometrickými športovo kondičnými drily a funkčným tréningom pomôže PILOXING KNOCKOUT prekonať prekážky a dosiahnuť takú fyzickú kondičku, o akej sa Vám ani nesnívalo.

Ako celok Vám PILOXING KNOCKOUT so silou boxu a plynulosťou a eleganciou Pilatesu spáli kalórie a vytvaruje vaše telo spôsobom, ktorý je proste úžasný.

Tento program na rozdiel od PILOXINGu je asertívnejší, intenzívnejší a zahŕňa fázy plyometriky a skokov hore a dole. Každý z pohybov môže byť modifikovaný, nový cvičenec sa musí adaptovať na lekciu a pokiaľ nebude môcť alebo chcieť cvičiť s vysokými intenzitami, tak nárast jeho kondície bude postupný a výsledok sa dostaví neskôr.

DeepWORK ® získava svoju intenzitu zo súčinnosti polárnych síl, ktoré sú na Ďalekom Východe známe ako Yin a Yang. Dôležitým aspektom je, že jeden bez druhého nemôže existovať.

DeepWORK ® je atletický, jednoduchý, náročný, jedinečný a úplne iný cvičebný program v porovnaní so všetkými známymi tréningovými konceptami – tréning piatich elementov plný energie! DeepWORK® je založený na princípe Yin a Yang. Kombinuje psychické a fyzické protiklady funkčného tréningu.

DeepWORK ® kombinuje know-how cvičenia bodyART a IRON SYSTEM. Čistý funkčný skupinový tréning bez pomôcok, ktorého tvorcom je Robert Steinbacher.

Robert Steibacher je bývalý gymnasta, ktorý začal svoju kariéru v jednej z najprestížnejších tanečných akadémií v New Yorku. Od roku 1994 získal takmer 20 ročné medzinárodné skúsenosti ako inštruktor, prezentér, choreograf a medzinárodný lektor jogy.

Ako profesionálny fyzioterapeut vytvoril v roku 1995 tréningový systém bodyART a založil bodyART School.

„Global motion“ čo znamená „spolu máme silu a dávame kvalitu“ bol jeden z prvých Robertových projektov a bol rozŝírený po svete formou DVD, eventov, cestovaním a workshopmi podporujúce deti s postihnutím a iných humanitárnych projektov. Vďaka jeho charitatívnej práci bol medzinárodne uznávaný hlavne v USA a v Európe. V roku 2010 Robert vyhral najvyššiu cenu the „Best Entrepreneur USA“ (Najlepší podnikateľ USA). Táto cena odzrkadľuje jeho 20ročnú prácu s bodyART®-School, s bodyART® konceptom a jeho nový model deepWORK™. Táto cena tiež odzrkadľuje odmenu za jeho neúnavnú snahu a za to, že sa nikdy nevzdal svojich cieľov a snov.

V roku 2010 úspešne importoval bodyART® and deepWORK™ z Európy do USA. Tento koncept bol vôbec prvý, ktorý nebol prinesený z USA do Európy ale z Európy do USA. Robertov koncept bol prvý európsky tréningový model a on bol prvý európsky tréner, o ktorom sa písalo v celosvetovo najväčších novinách „NEW YORK TIMES“. Robert bol ako jediný schopný priniesť poznatky z unikátnych a profesionálnych znalostí a tréningových metód, ktoré zahŕňajú kreativitu, inováciu a jeho charizmatickú osobnosť. Jeho vedomosti a skúsenosti sú verejnosťou uznávané a tvoria pevný základ pre medzinárodné fitness prostredie.

DeepWORK ® ukazuje každému jeho osobné slabiny tela – ako každý tréning. Je to kardio intenzívny tréning – variácie stále umožňujú vrátiť sa k základným pohybom. Práve preto je tréning vhodný pre všetkých.

PortDeBras je koncept založený na tanci pre všetkých. Je to nový spôsob fyzického vyjadrenia svojej vnútornej kreativity.

PortDeBras je harmonizujúce cvičenie určené pre všetkých, ktorí radi objavujú nové formy pohybových cvičení, obľubujú tanec a zároveň chcú efektívne a rovnomerne rozvíjať svoju telesnú a duševnú harmóniu. Cvičenie zlepšuje pohybovú koordináciu, kontrolu pohybov celého tela, pohyby paží a držanie tela.

Jeho cieľom je zlepšovať správne a efektívne zapojenie svalov podieľajúcich sa na správnom držaní tela a vytvárať zdravé pohybové návyky. Podobne ako iné programy Body and Mind, prináša PortDeBras psychickú relaxáciu. Vďaka esteticky plynulým pohybom v harmonickom súlade s motivujúcou a zároveň ukľudňujúcou hudbou, pravidelnému dýchaniu a koncentrácii na vlastné telo býva zážitok z cvičenia neopakovateľný.

PortDeBras je určené pre všetky vekové a výkonnostné skupiny, bez potreby tanečných základov.

Z hodiny sa tešia nielen ľudia s predchádzajúcimi tanečnými skúsenosťami, ale ešte viac klienti bez predchádzajúcich tanečných skúseností, ktorí objavili cestu, ako sa radovať z pohybu vychádzajúceho z tanca.

PortDeBras zlepšuje správne zapojenie hlbokých aj povrchových svalov pri každodennom pohybe.

PortDeBras je tréning spájajúci posilňovanie a strečing v ladnom a plynulom pohybe za doprovodu príjemnej hudby. Hodina prináša nielen neočakávané posilnenie celého tela, ale aj psychickú relaxáciu a pripravuje telo na každodenný život s využitím výhod tanečne založeného tréningu.

Pravidelné cvičenie rozvíja pohybovú koordináciu, estetiku pohybu, zmysel pre rytmus, kontrolu pohybu a držanie tela.

Sála Ružinov
29,99 €
40 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,99 €
40 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
27