Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka vo Vysokých Tatrách s ubytovaním v chate alebo domčeku Aplend.

Popis ponuky

V štúdiách sa nachádza kuchynka, kde si hostia môžu pripraviť jednoduchšie jedlá. Hostia majú možnosť doobjednania raňajok, polpenzie a plnej penzie. Stravovanie je k dispozícií v reštaurácii, ktorá sa nachádza v rezorte ubytovacieho zariadenia APLEND. Reštaurácia Salaš ponúka slovenské špeciality aj jedlá európskeho štýlu v atraktívnom prostredí na spôsob slovenskej izby, poľovníckeho salónika s krbom a letnou terasou. Pre najmenších je pripravený vnútorný a vonkajší detský kútik.

V areáli sú pre najmenších pripravené detské preliezačky a šmýkačky, pre dospelých posedenie pri vonkajších krboch v zakrytých altánkoch. V chladnejšom počasí je pre klientov k dispozícií horúca kaďa (jacuzzi) a fínska sauna.

V blízkom okolí je možné využiť bicykle, lyže, kúpanie, jazdu na koňoch, múzeá, galérie, tenis, kiná, zimný štadión, paragliding, splavovanie a rafting v Pieninách a bezpochyby najväčším lákadlom je dostupnosť turistických chodníkov, ktoré ponúkajú Vysoké Tatry či najekologickejší akvapark AQUACITY vzdialený 4 km od Popradu.Turistické chodníky a horské trasy -
Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmorskej výške 2634 metrov ponúka jeden z najkrajších výhľadov na svete. Pre milovníkov prírody sú tu úžasné lesy, jazerá a plesá, nehovoriac o bohatej kultúrnej histórii, mnohých pamiatkach a historicky významných miestach. Cykloturistika – cez obec prechádzajú cykloturistické trasy až k vysokotatranským chodníkom. Lomnický golfový klub je vzdialený iba niekoľko minút a ponúka 18-jamkové ihrisko s jednou z najpozoruhodnejších perspektív na svete.

www.aplend.sk
218 €
218 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
218 €
218 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 46 ľudí
37
Práve prezerá 43 ľudí
40