Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Párová thajská aromatická olejová masáž - 90 minút dokonalého uvoľnenia.

27
Popis ponuky

Tradičná thajská masáž bola v minulosti prevádzaná výhradne v thajských chrámoch majstrami ovládajúcimi liečenie. Pri tradičnej thajskej masáži sa využíva strečing, akupresúra a prvky jogy. Je to cvičenie jogy bez námahy, ktorú za Vás vykoná masér. Masíruje sa prstami, dlaňami, dokonca aj lakťami, kolenami či chodidlami.

Masérka sa dostáva ku kĺbom a okolitým svalom, čím zmierňuje napätie a umožňuje energiám „prana” a „chi” voľne prúdiť telom - dochádza k výmene energie a nastoleniu rovnováhy v tele. Masáž účinne vplýva na telesnú aj duševnú kondíciu. Uvoľňuje telesné aj psychické napätie, posilňuje nervovú sústavu, upravuje krvný tlak, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, očisťuje krv od toxínov, odstraňuje migrenické bolesti, celkovo prispieva na zdravotnú, telesnú kondíciu, k psychickej pohode, uvoľnenosti a stimuluje životnú energiu. Masáže sa vykonávajú bez olejov, v pohodlnom oblečení, na matracoch na zemi.

Masáž je fyzicky náročnejšia, preto ak máte vážnejšie zdravotné problémy, poraďte sa so svojim lekárom.

Na rozdiel od tradičnej thajskej masáže, ktorá je akupresúrnou a strečovou technikou, spočíva v masírovaní stuhnutého svalstva za pomoci aromaterapeutických olejov. Olejová masáž podporuje krvný obeh, napomáha v odbúravaní škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, zmierňuje bolesti vo svaloch, udržiava pružnosť, hebkosť a jemnosť pokožky, tvaruje postavu, osviežuje unavené telo aj ducha, pomáha dosahovať stav úplnej harmónie a pokoja.
79 €
108 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
108 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
78
70
69