Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Plastická operácia ovisnutého podbruška – miniabdominoplastika v IEM.

19
Popis ponuky

Pokles prednej brušnej steny po pôrodoch alebo po schudnutí prípadne aj geneticky podmienený sa občas nachádza iba v oblasti podbruška, pod pupkom. Nad pupkom je bruško ploché a relatívne aj štíhle. Miniabdominoplastiku indikujeme, ak je podbruško previsnuté a niekedy aj nariasené striami. Ženy bývajú normálnej hmotnosti alebo dokonca štíhle až gracilné. Mnohokrát majú rozostúpené aj priame brušné svaly a podbruško je vypuklé.

Vekové rozhranie operovaných žien je široké – od dvadsiatničiek až po šesťdesiatničky. Operácia prebieha v celkovej, no výnimočne aj v lokálnej anestézii. K operácii potrebujeme potvrdenie dobrého zdravotného stavu internistom.

Pri miniabdomninoplastike vychádzame z horizontálneho rezu nízko v podbrušku. Cieľom je zrekonštruovať rozostúpenú svalovinu, odobrať nadbytok tuku a kože v podbrušku. Kožu po odstránení napneme a podbruško liftujeme.

Výsledkom je veľmi pekná jazva nízko na probrušku a rovné, nevypuklé podbruško. Pooperačný priebeh je nebolestivý, ak nerátame diskomfort, klientkami je znášaný veľmi dobre. Klientky hospitalizujeme do nasledujúceho dňa. Rekonvalescencia po takejto operácii trvá dva týždne. Recidívu sme doposiaľ nezaznamenali, takže operácia je trvácna.

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
1 050 €
1 300 €

Vyprší
25.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1 050 €
1 300 €

Vyprší
25.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
Práve prezerá 38 ľudí
80
80
80