Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Mezoterapia pre hydratáciu, rozžiarenie a spevnenie pleti v salóne INA.

Salón INA
0 / 5
39
Popis ponuky

DermaPen využíva vlastné fyziologické schopnosti regenerácie kože. Pri ošetrení vzniknú v koži mikrotraumy, ktoré tu po sebe zanechajú vpichy ihličkami.

Vlastný obranný mechanizmus kože vyplaví rastové faktory, ktoré stimulujú kožné bunky k produkcii kolagénu. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. Nová hmota vypĺňa kanáliky vzniknuté po ihličkách a jej celkový objem teda narastá. Vďaka kolagénu je koža pevnejšia a výrazne viac elastická. Regeneračný proces trvá až štyri týždne.Pri ošetrení sa často využívajú vzniknuté kanáliky aj k tomu, aby sa do kože vstrekli výživné látky - napríklad krvná plazma, hyalurón, vitamíny. Do kože sa ich týmto spôsobom aplikácie dostane až o 80 % viac účinných zložiek, než obyčajným nanesením na jej povrch.

Bežne vidíte výsledok už po prvom ošetrení. Dlhotrvajúcu a naozaj viditeľnú zmenu možno očakávať po 3 až 6 ošetrení. Vaša pleť sa bude zlepšovať aj ďalej, po dobu 6 mesiacov po poslednom ošetrení. Ošetrenie môžete a odporúčame opakovať každé 2 týždne.

Pri hĺbke vpichu do 0,5 mm je ošetrenie takmer nebolestivé. Celkovo je minimálne bolestivé vzhľadom k vysokej frekvencii automatických vpichov. Ak je to potrebné, môže sa pred zákrokom aplikovať znecitlivejúce krémy. Vďaka tomu je potom zákrok úplne bezbolestný.

Po ošetrení očakávajte, že bude vaša pleť 12 až 48 hodín začervenaná. Na niektorých miestach sa môže objaviť mierny opuch. Do týždňa by sa pleť mala celkovo zhojiť.

Všeobecne platí, že sú vhodné séra, ktoré súvisia s problémom, pre ktorý sa ošetrenie vykonáva, napríklad séra s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamíny. Pleť musí byť neustále hydratovaná, nesmiete mať pocit suchej pokožky. Samozrejmosťou musí byť ochrana pred UV žiarením, aby sa predišlo komplikáciám vo forme pigmentových škvŕn. Druhý deň po ošetrení už môžete použiť make-up.
39,90 €
65 €

Vyprší
22.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
65 €

Vyprší
22.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
35
31
77