Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness a romantická večera pre dvoch v známom 4-hviezdičkovom Holiday Inn**** Trnava.

33
Popis ponuky

Nezabúdajte na seba a svoju polovičku a pozvite ju na príjemný wellness a spoločnú večeru do reštaurácie 4* hotela Holiday Inn v historickom centre Trnavy. Jedinečné chvíle, na ktoré budete spomínať s radosťou.

Reštaurácia, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Spokojnosť zákazníka je pre nich prvoradá. Ochutnajte modernú gastronómiu s prvkami medzinárodnej a slovenskej kuchyne v klimatizovanom, modernom a elegantnom prostredí reštaurácie CULINARIA. Jedinečné miesto pre posedenie si s obchodnými partnermi či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou.

Milovníci vína uvítajú možnosť posedieť v jedinečnej vinárni Gardenia, v ktorej si môžete vychutnať vína od Slovenských vinárov, ako sú Mrva & Stanko, Karpatská perla, Víno Miroslav Dudo a od mnohých ďalších. Výber vín dopĺňajú aj svetové vína z Francúzska, Čile, Rakúska, USA a Izraela. Všetky vína z ponuky si máte možnosť zakúpiť a vziať si domov.

Pulzujúcim srdcom hotela je lobby bar Academia, ktorý ponúka posedenie počas celého dňa. Určite si tu vychutnáte vynikajúcu kávu, pohárik vína. Fajčiari majú možnosť dať si obľúbenú cigaretu v zimnej záhrade, ktorej dominuje 100-ročný dub.

Špičkové wellness centrum, v ktorom si každý deň môžete užiť vytúžený relax, tvorí suchá sauna (70°), suchá sauna (90°), parná sauna, ochladzovací bazén, 2 vírivky + možnosť výberu zo širokej ponuky masáží.
49 €
73 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
73 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
Práve prezerá 39 ľudí
79
Práve prezerá 36 ľudí
83
83