Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pevnejšie a väčšie poprsie bez chirurgického zákroku v Beauty Esthetic Centrum.

52
Popis ponuky

Získajte poprsie, o akom ste vždy snívali. Nikdy to nebolo jednoduchšie. Vaše prsia môžu byť teraz pevnejšie a väčšie bez chirurgického zákroku.

Beauty Esthetic Centrum vám ponúka ošetrenie pomocou prístroja BreastLiftingPlus, ktorý striedavým pôsobením podtlakovej a tlakovej fázy na podkožné väzivo stimuluje prekrvenie a lymfatický tok. Zároveň podporuje látkovú výmenu v tkanivových bunkách a činnosť enzýmov, a tie začnú produkovať viac kolagénu a elastínu. Tieto látky dodávajú prsnému podkožnému väzivu viac pružnosti, pevnosti a lepšie držanie. Poprsie bude už po prvej procedúre spevnené a vymodelované. Jedno ošetrenie trvá 30 minút.

Ošetrenie prebieha certifikovaným prístrojom BreastLiftingPlus v kombinácii najmodernejšieho ošetrenia vákuovou pulznou masážou pre prekrvenie tkanív a prsných žliaz. Prístrojom BreastLiftingPlus stimulujete niekoľko zložiek, ktoré prispievajú k spevneniu pŕs či ich zväčšeniu, a to až o dve čísla.

Prvá stimulačná zložka je podtlaková masáž prsného tkaniva prebiehajúca v impulzoch. Pri tejto masáži dochádza k prekrveniu tkaniva a prsnej žľazy a podpory tvorby ženského hormónu estrogénu, ktorý má priamy vplyv na zväčšenie objemu mliečnych žliaz v prsníku. Masáž tiež podporuje spevnenie prsného svalu.

Druhá zložka vibrácie nastaviteľná v niekoľkých úrovniach tvorí mechanickú zložku, kedy tukové bunky ustupujú a naopak tvoria sa svalové, čo má vplyv na napnutie pokožky a celkový tvar pŕs

Tretia zložka fotonovým LED svetlo vlnová dĺžka 650 nm (červené svetlo) podporuje tvorbu podkožného kolagénu, čo vylepší vzhľad pokožky, jej napnutie a pevnosť.

  • vitalizácia pŕs
  • zlepšenie vzhľadu i tvaru poprsia (bez externých výplní)
  • spevnenie ochabnutej svaloviny poprsia
  • spevnenie väziva
  • redukcia a zjemnenie strií
  • pozdvihnutie pŕs

Pre maximálny účinok sa odporúča procedúru zopakovať 5– až 6-krát po cca 30 minútach približne raz za týždeň. Už po prvej aplikácii majú ženy pocit napnutia pŕs.

Ošetrenie nie je vhodné počas tehotenstva, pri užívaní liekov na vysoký krvný tlak, rakovine, trombóze, epilepsii a ochoreniach kože.

Beauty Esthetic Centrum je miesto kde načerpáte energiu po náročnom dni a obnovíte svoju krásu vďaka najmodernejším prístrojom, prírodnej kozmetike a profesionálnej starostlivosti.
13,90 €
29 €

Vyprší
27.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,90 €
29 €

Vyprší
27.1.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
80
80
80