Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Online jazykový kurz angličtiny od Cambridge Academy. Na výber až zo 6 úrovní angličtiny.

98
Popis ponuky

Cambridge Academy vám ponúka inovatívnu online platformu na výučbu anglického jazyka, ktorá vám umožní naučiť sa jazyk rýchlo a efektívne.

Chcete sa naučiť anglicky, ale máte málo času? Zdajú sa vám kurzy príliš drahé a nákladné? Nechce sa vám pravidelne dochádzať do jazykovej školy? Práve pre vás tu máme skvelú ponuku online jazykového kurzu angličtiny v Cambridge Academy. Ponúkame vám možnosť výberu kurzov v trvaní 12, 24 a 36 mesiacov. V zamestnaní, škole, či pri cestovaní je angličtina takmer nenahraditeľná. Presvedčte sa sami, prečo sa mnoho ľudí rozhodlo pre Cambridge Academy, aby sa buď naučili anglicky, alebo sa v nej výrazne zlepšili.

Domáca výučba nie je len pohodlnou, ale aj výhodnejšou alternatívou. V klasickej škole musíte zaplatiť za miestnosť, učebný materiál, a k tomu sa pridávajú náklady na cestovné. V prípade jazykového kurzu online vám tieto náklady nevzniknú, a preto sa kurz aj viac oplatí. Zaplatíte iba za kvalitu.

Nedostatok času je jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia prestanú chodiť na angličtinu. Ak však budete využívať online platformu Cambridge Academy, nemusíte sa trápiť, či sa na kurze objavíte včas a ani sa nebudete musieť ničoho vzdať. Iba vy sami sa rozhodnete, či a kedy máte chuť učiť sa tak, aby vám vyučovanie nenarušilo žiadnu z vašich aktivít.

Jednoduchá obsluha a efektívnejšia výučba – jediný klik myšou postačí k tomu, aby ste si vypočuli materiál na čítanie alebo aby ste si precvičili tvorenie dialógov. Inteligentnejšia výuková platforma Cambridge Academy ponúka individuálny výukový systém, ktorý sa prispôsobí vašej jazykovej úrovni a poskytne vám učebné materiály, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a schopnostiam. Okrem toho vám tento prepracovaný systém umožní zopakovať si tie časti výučby, ktoré vám spôsobovali najväčšie problémy.

Tiež premýšľate o tom, prečo si stále viac a viac ľudí volí jazykový kurz cez internet? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete niečo o výhodách jazykového kurzu online:

Čas

Príchody do školy a vyučovacie doba, ktoré vám nie vždy vyhovujú, sú už minulosťou. Jediné, čo potrebujete, je počítač a prístup k internetu. Po prihlásení na našu výučbovú platformu sa môžete učiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Jazykový kurz na vašej úrovni

Každému jazykovému kurzu predchádza vstupný test, ktorý prispôsobí učebné materiály vašej úrovni, potrebám i očakávaním. Zároveň je kurz zostavený tak, že už zvládnuté učivo si opätovne prehĺbite a zlepšíte.

Jednoduchá obsluha = učenie s úspechom

Aby ste sa mohli zúčastniť nášho kurzu, nemusíte vkladať CD-čka do počítača a vyhľadávať tie správne audio dáta. Jediné, čo musíte urobiť, je raz kliknúť myšou, aby ste si vypočuli dialógy alebo aby ste mohli využívať mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Jedinou podmienkou pre štúdium je funkčný internetový prehliadač.

Najlepší docenti

Jazykové kurzy Cambridge Academy vytvorili skúsení experti, medzi inými aj docenti z vysokých škôl a rodení rečníci. Úspech našich jazykových kurzov je určite aj zásluha vynikajúcich informatikov, ktorí neustále dohliadajú na funkčnosť platformy a naďalej ju rozvíjajú.

Cieľom jazykových kurzov je dosiahnutie konkrétnych študijných výsledkov, ktoré budete vedieť spätne aj dokázať. Budete vedieť hovoriť aj písať po anglicky a navyše sa stanete držiteľom jazykového certifikátu Cambridge Academy. Dosiahnutie tohto cieľa garantuje náš podrobný výukový program, ktorý sa skladá z nasledujúcich prvkov:

Urobte si vstupný test, vďaka ktorému dostanete jazykový kurz na vašej úrovni.

  • Ako ďalší bod sa dozviete viac o vašich študijných materiáloch a približnom čase, dokedy musíte zložiť záverečnú skúšku
  • Interaktívny a multimediálny jazykový kurz
  • Naučte sa anglicky využívaním interaktívnej študijnej platformy
  • Získajte certifikát

Urobte záverečnú skúšku a získajte renomovaný certifikát od Cambridge Academy, ktorý potvrdí vašu znalosť anglického jazyka na danej jazykovej úrovni.

Študent získa medzinárodný jazykový certifikát od Cambridge Academy, ktorý je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem, ako sú BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM.

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.

Jaroslav (46 rokov) / Bratislava

Páčilo sa mi, že som si pred samotným začiatkom kurzu mohol spraviť test, ktorý mi určil aktuálnu jazykovú úroveň. Potom som získal svoj učebný plán, ako aj prístup k zaujímavých učebným materiálom, dialógom, ako aj ku gramatike. Som presvedčený, že takto sa po anglicky naozaj naučím.

Mária (19 rokov) / Praha

Odporúčam Cambridge Academy, pretože úplne splnila moje očakávania, čo sa týka výučby angličtiny. Dialógy sú z každodenných situácií, čo sa mi zdá naozaj praktické. Najmä na cestách som sa hneď vedela lepšie dorozumieť.

Martin (31 rokov) / Košice

Konečne sa môžem sám rozhodnúť, kedy sa začnem učiť a kedy skončím. Viem si sám zadeliť čas, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže pracujem na plný úväzok. Tak sa môžem učiť z domu skoro ráno, večer a aj cez víkend. Občas dokonca i cez obedňajšiu prestávku v práci. Tak idem vlastným tempom a môžem sa bez stresu učiť po anglicky.

Michaela (31 rokov) / Ostrava

Výučbová metóda on-line, zaujímavé cvičenia a na mieru ušitý kurz ma motivujú učiť sa. Záverečné skúšky ma iba utvrdzujú v tom, že tu sa skutočne učím. Už som absolvovala niekoľko jazykových úrovní a za každú som aj získala jazykový certifikát Cambridge Academy.

Dennis (16 rokov) / Martin

Kamarát mi povedal o Cambridge Academy. V tom čase sa už mesiac učil on-line. Ja som o tom povedal rodičom a tým sa to zdalo úchvatné. Teraz sa viem so svojou priateľkou oveľa lepšie porozprávať po anglicky a už sa ani tak veľmi nebojím maturity.

Anna (55 rokov) / Brno

Najviac sa mi páčia cvičenia na konverzáciu, prípadne dialógy, pretože sa tak viem dobre pripraviť na každodenné situácie. V Cambridge Academy som konečne zvládla aj gramatiku, napriek tomu, že vždy bola mojou slabou stránkou. Zaujímavý, dobre spracovaný obsah. Môžem len odporúčať.

Zobraziť menejZobraziť viac
9,90 €
499 €

Vyprší
23.9.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
499 €

Vyprší
23.9.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
55
43
35