Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Permanentka do horizontálneho alebo vertikálneho turbosolária. Krásne opálená počas celého roka!

51
Popis ponuky

Tak ako vo väčšine prípadov platí „všetko s mierou“, platí to i v tomto prípade, a to niekoľkonásobne. Neustále nás sprevádzajú varovania odborníkov na škodlivosť opaľovania na slnku ako aj v soláriách. Používanie solária so „zdravým rozumom“ však má aj svoje pozitíva.

Slnečnú energiu tvoria ultrafialové žiarenie, infračervené žiarenie a viditeľné svetlo. Ultrafialové žiarenie typu A a B spôsobujú zhnednutie pokožky, UV typu B vyvoláva tvorbu vitamínu D3, ktorý priamo ukladá vápnik do kostí a teda pôsobí proti odvápňovaniu.

UV žiarenie typu C, ktoré škodí človeku najviac je filtrované atmosférou Zeme. Na rozdiel od slnečného svetla, UV žiarenie v soláriách neobsahuje takmer žiadne škodlivé žiarenie typu B a C.

Slnko patrí medzi základné prírodné živly, bez nich by nebolo života na Zemi. Avšak podobne, ako nám nedostatok slnka škodí, je pre nás nežiaduci i jeho nadbytok. Návšteva solária má svoje opodstatnenie v každom ročnom období.

  • pôsobí proti jarnej únave
  • pripravuje kožu na leto
  • pripravuje pokožku na dovolenku
  • opaľuje bez letných teplôt

Potenie sa pod umelým slnkom už dávno patrí do minulosti: špeciálne nastavené prúdenia vzduchu omývajú teplo príjemne chladivým vzduchom. A vôbec na samotný komfort sa kladie veľká dôležitosť. Ergonomický celkový koncept sa stará o pohodlné ležanie a kompletné uvoľnenie. Vďaka inovatívnej technike stereofónneho zvuku má Ergoline aj v ozvučení hlavné slovo a teda zákazník si môže svoj slnečný kúpeľ vychutnávať aj po hudobnej stránke. K technologickému štandardu solárií Ergoline patrí tiež jednoduchá obsluha: či už climatronic, opaľovanie ramien alebo tváre - pomocou kokpitu solária sa dá samostatne stanoviť intenzita a variácie opaľovania.

Zákazníci môžu dôverovať špičkovej značke solárií Ergoline. K dispozícií je 1 horizontálne a 1 vertikálne turbosolárium, ktorých kvalitu zaručujú pravidelnou výmenou trubíc a odborným servisom.

  • silná značka
  • overená bezpečnosť
  • dizajn budúcnosti
  • výnimočné pohodlie
  • jednoduchá manipulácia
  • tvarovaná doska

Salón krásy je vám k dispozícií každý pracovný deň aj cez víkendy. Exkluzívna starostlivosť na vysokej úrovni so spokojnosťou aj pre VIP klientov vám určite vyčarí ešte výraznejší úsmev na tvári.

Nie sú bežné kaderníctvo, ale exkluzívny salón krásy. Nová éra luxusu, prestíže a profesionálneho prístupu. Pôsobia na trhu už dlhé roky a o úspešnosti svedčí aj fakt, že majú stabilnú a spokojnú klientelu, ktorá sa k nim neustále vracia.

Ponúkajú bohatý a komplexný sortiment služieb, zúročujú skúsenosti, zručnosti, vedomosti a prinášajú prelomové služby z celého sveta. A pretože móda nie je stála, kráčajú s dobou a snažia sa prinášať stále inovatívne služby a produkty.

Salón Evelyn style je pyšný a potešený inšpiráciou ľudí, pre ktorých a s ktorými pracuje. Sú silnou víziou, umeleckými emóciami a zbierkou zaujímavých trendov.
4,90 €
10 €

Vyprší
8.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,90 €
10 €

Vyprší
8.5.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
38
72
75