Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v poľských Tatrách so vstupmi do aquaparku

58
Popis ponuky

Podrobnosti o zľave Hľadáte vhodné miesto na dovolenku? Nasmerujte svoj zrak k poľským horám, tu strávite svoj čas počas letných horských túr, v zime, spúšťajúc sa na lyžiach alebo využite výhody miestnych termálnych prameňov.

Určite navštívte Penzión pod Kotelnicou Bialka. Jeho okolie je ideálnym miestom na oddych pre každého. Iba 12 km od Nowego Targu, 90 km od Krakova.

Pre tých, ktorí radi trávia svoj čas aktívne, máme dobré správy. 20 km od hotela sa nachádza Palenica Bialčanska, odkiaľ vedie cesta nad Morské Oko a tiež na Rysy. Zakopanské Kužnice, odkiaľ sa vychádza na Švinicu, Kasprový Vrch, Giewont a na Halę Gąsienicową, sú vzdialené tiež cca 20 km.

Chcete zažiť naozaj bezstarostnú dovolenku? Ďaleko od zhonu a uvoľniť svoje telo ošetrujúcimi procedúrami Wellness? V Hoteli pod Kotelnicou môžete využiť výhody Wellness & SPA a služieb mladých a skúsených fyzioterapeutov. 200 metrov od penziónu sa nachádza komplex geotermálnych bazénov Bania Bialka. Hotel má tiež vlastné SPA. Užite si víkend, tatranskú dovolenku alebo goralské sviatky.Penzión pod Kotelnicou je miestom pohody
, v ktorom každý môže príjemne stráviť čas odpočinku. Po prvé – usmejte sa, pretože ste v Tatrách, v čarovnej dedinke obkolesenej krásnymi horami a idylickou zeleňou. Taká je Białka Tatrzańska. Penzión sa nachádza v priamom susedstve niekoľkých veľmi zaujímavých atrakcií Podhalia, čím vám ponúka nezabudnuteľný pobyt.

SPA a WELLNESS

Dobrá dovolenka sa spája predovšetkým s pocitom vydareného oddychu. SPA v Białce, v Hoteli pod Kotelnicou, vzniklo špeciálne pre tých hostí, ktorí sa chcú zrelaxovať po horských túrach, po lyžovaní, ale tiež pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť po každodenných starostiach. Luxusný dizajn a vysoká kvalita vybavenia SPA zabezpečí 100%-ný oddych pre vyčerpané kosti. Moderné SPA Vás pozýva po celý rok.
109 €
260 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
260 €

Kúpené
4x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
47
39
Práve prezerá 42 ľudí