Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantika na juhu Moravy pre DVOCH na 3 dni v Hoteli Allvet*** pri Brne s raňajkami a balíčkom pre zamilovaných - tešte sa na romantickú večeru, fľašu archívneho vína a privátne wellness, kde si oddýchnete v saune s aromaterapiou a vo vírivke.

35
Popis ponuky

Chvíle plné pohody a romantiky na južnej Morave

Krajina južnej Moravy má úžasnú atmosféru, ktorú nenájdete nikde inde. Ubytujte sa v príjemnom hoteli, užite si romantický pobyt a spoznajte krásy tohto kraja i servis, ktorý Vám hotel poskytne!

Odpočinok v kraji vína

Len kúsok od Vyškova nájdete príjemný Hotel Allvet***, ktorý si Vás dovoľuje pozvať na romantickú dovolenku plnú relaxácie. Nádherný areál hotela Vás priam nabudí na relax.

Vo dvojici si tu užijete ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV a Wi-Fi.

Kulinárske špeciality a hotelová vináreň

V rámci kupónu si v hotelovej reštaurácii pochutíte na bohatých raňajkách a na romantickej trojchodovej večeri pri sviečkach. Tešiť sa môžete na fľašu archívneho vína (Rizling Vlašský, neskorý zber, ročník 2003).

Štýlová hotelová reštaurácia pripravuje poctivú českú aj medzinárodnú kuchyňu, výhradne z čerstvých surovín.

Hotel má vlastnú vináreň v historických pivničných priestoroch pod reštauráciou. Tu si môžete užiť pravú moravskú atmosféru a degustovať, čo hrdlo ráči.

Aktívna dovolenka s oddychom

A to nie je všetko! K romantickej atmosfére patrí aj leňošenie v privátnom wellness. Svoje telo budete rozmaznávať 30 minút vo vírivej vani a 75 minút v saune s aromaterapiou a peelingovou soľou.

Ak svoju dovolenku radi trávite aktívne, určite Vám príde vhod ihrisko, ktoré je v areáli hotela. Môžete si tu zahrať tenis, beachvolejbal alebo badminton. Romantické prechádzky vo dvojici nemusia mať vždy vytýčený cieľ, ale keď sa na jednu takú vydáte, rozhodne navštívte odboru so zvieratkami!

Kam vo Vyškove a okolí

Hotel Allvet leží iba 2 kilometre od Vyškova, v ktorom nájdete nespočetné množstvo možností, ako tráviť voľný čas. Zájdite si napríklad:

  • do vyškovského aquaparku s plaveckým bazénom a vodnými atrakciami
  • do vyhlásenej ZOO s Dinoparkom
  • za vyškovskými historickými pamiatkami - zámok, zámocká záhrada, morový stĺp, renesančná radnica, kaplnka sv. Anny...a ďalšie)
  • vydať sa môžete aj za poznaním moravskej metropoly Brna
Na skok do juhomoravskej metropoly

Keby ste predsa len vyčerpali všetky tipy na výlety, určite sa vyberte do Brna. Navštívte také pamiatky, ako sú Špilberk, Petrov, brnenské podzemie alebo Villa Tugendhat. Zájdite si do divadla, múzeí a na výstavy, dajte si zmrzlinu v jednej z mnohých kaviarní či si urobte piknik v Lužáneckom parku alebo na Kraví hoře (kde nájdete aj kúpalisko).

Kým páni môžu obdivovať exponáty v Technickom múzeu, dámske osadenstvo môže prechádzať obchody vo Vaňkovke alebo Olympii. Spoločne potom napríklad vystúpajte na jednu z mnohých kostolných veží a pokochajte sa pohľadom, pri ktorom budete mať Brno ako na dlani.
96 €
147 €

Kúpené
15x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
96 €
147 €

Kúpené
15x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

21
32
45
53