Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

All Inclusive v Clubhoteli*** Nezábudka - plná penzia, neobmedzene alko/nealko, wellness

54
Popis ponuky

Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby.

Jedinečnou polohou na úpätí Vysokých Tatier sa stáva Clubhotel Nezábudka ideálnym miestom na prežitie krásnych chvíľ v lone tatranskej prírody spojeného s relaxačnými procedúrami vo Vitálnom svete, ktorý je vybavený sústavou sáun a procedúr podľa vlastného výberu. Vybavenie, okolie hotela, štýlovo zariadená reštaurácia a slovenská koliba vytvárajú spolu príjemnú komornú atmosféru a zanechávajú nezabudnuteľné zážitky.

Izby tohto typu sú rozdelené na samostatnú ubytovaciu a hygienickú časť. V každej takejto izbe sú 2 pevné lôžka s možnosťou prístelky. V ubytovacej časti tohto typu sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón, rádio a odkladací priestor. Hygienické zariadenie je vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Nájdete tu aj župany, fén, jednorázové kúpacie čiapky, mydielka, sprchovací šampón, telové mlieko.

Štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 64 miest ponúka široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia zároveň slúži na výdaj raňajok a večerí formou bufetových stolov. V jedálnom lístku si nájde každý to svoje ... vegetariánsku, delenú stravu, klasické jedlá stredomorskej kuchyne, ako aj špeciality regionálnej, slovenskej kuchyne.... európskej kuchyne. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber slovenských ako aj zahraničných vín. V priaznivom počasí si jedlo môžete vychutnať aj na letnej terase pri reštaurácii.

Hostia určite ocenia posedenie pri záhradnom krbe s prístreškom. Nachádza sa v areáli hotela, len niekoľko metrov od hlavného vchodu. Znamenitá chuť opekaných pokrmov hodnotne prispeje k obohateniu vášho menu. Chyťte si rybu, chutne Vám ju pripravia.

V hotelových jazierkach plných pstruhov, kaprov a zubáčov si môžete chytiť rybu, môžete si ju sami pripraviť v našej Macovej chate s rozprávkovým krbom aj ohniskom, alebo Vám ju pripraví kuchár na Váš obľúbený spôsob. Macova chata je vhodná pre jednotlivcov aj skupiny na rôzne grilovačky v prírode.

Vo wellness centre hotela Nezábudka*** môžete využiť:

 • Trblietavý bazén s protiprúdom, dvomi terasami, odpočívacím priestorom s lehátkami
 • liečivé účinky sauny, na výber máte: pekelnú, bylinkovú a parnú eukalyptovú saunu

 • Solárium - tatranská lúka
 • Zábalové procedúry - Bahenný celotelový zábal, Bahenná pleťová maska, Rašelinový zábal, Medový zábal, Termický zábal, Povzbudzujúci píling, PARAFANGO - parafínový zábal s morským bahnom
 • Kozmetické služby - Ošetrenie citlivej pleti, Ošetrenie mastnej pleti, Ošetrenie suchej pleti, Ošetrenie normálnej pleti
 • Vaňové kúpele - Rašelinový kúpeľ, Rašelinový kúpeľ s liečivou soľou, Remineralizačný kúpeľ, Magnéziový kúpeľ, Perličkový kúpeľ, O2 kúpeľ, Kúpeľ s liečivou soľou, Rašelinový kúpeľ s liečivou soľou, Sírový kúpeľ, CO2 kúpeľ
 • Vírivku
 • Ruskú saunu Dačka - V exteriéri hotela Nezábudka v prekrásnom drevenom zrube "Ruskú saunu Dačku", ktorá sa nachádza len 5 metrov od krytého bazéna.

Hotel je priateľom zvierat. Pre komplexnosť služieb a radosť našich nielen najmenších hostí ponúkame krásne zážitky s našimi zvieratkami

Ďalšie možnosti priplatenia pri nástupe na pobyt na hotelovej recepcii a nahlásení vopred pri rezervácii pobytu:

 • Tretia a štvrtá dospelá osoba s ubytovaním v Apartmáne na rozkladacom gauči: bežná cena 35,- €/osoba a prenocovanie
 • All Inclusive služba pre dospelú osobu: bežná cena 12,- €/osoba a prenocovanie – nutné zakúpiť na celý pobyt a pre všetkých zúčastnených v rámci jedného Apartmánu
 • All Inclusive služba pre deti do veku 6-15 rokov: bežná cena 8,40,- €/dieťa a prenocovanie – nutné zakúpiť na celý pobyt a pre všetkých zúčastnených v rámci jedného Apartmánu
 • Zvieratá v Apartmánoch nie sú povolené

Služba All Inclusive pozostáva z nasledovných výhod zadarmo:

 • obed formou trojchodového MENU (polievka, hlavné jedlo-výber z dvoch druhov a dezert)
 • neobmedzená konzumácia nápojov podľa Nápojového lístka All Inclusive v Lobby bare hotela v čase 10,00 – 22,00 hod.
 • sladké popoludnie zadarmo v čase 15,00 – 17,00 hod.

Nápojový lístok All Inclusive:

 • čapované pivo, nealkoholické pivo
 • čapovaná kofola
 • minerálna vodca rozlievaná
 • rozlievané džúsy podľa dennej ponuky (minimálne 4 druhy)
 • rozlievané nápoje do firmy Pepsi Cola, alebo Coca Cola podľa dennej ponuky (minimálne 4 druhy)
 • káva všetkých druhov podľa dennej ponuky
 • čaje podľa dennej ponuky (minimálne 4 druhy)
 • sudové biele aj červené víno (možnosť aj vareného)
 • vodka, borovička, slivovica, um, slovenské brandy, gin a ostatné vybrané destiláty podľa dennej ponuky (minimálne 4 druhy)

Poloha hotela je dobrým východiskovým bodom do celých Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, termálnych kúpalísk (aquapark v Poprade, kryté termálne bazény v Liptovskom Jáne, nový celoročný aquapark Tatralandia, areál termálnych bazénov v Bešeňovej), skanzenov (Pribilina, Vlkolínec) a neďalekých jaskýň (Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody a Ľadová jaskyňa ).

Na spoznanie blízkeho okolia poslúžia taktiež výlety do kaštieľov a zámkov (najväčší a najzachovalejší stredoveký zámok Spišský hrad, kaštieľ v Strážkach, Staroľubovianský zámok), do Zamaguria (Pieninský národný park, splav na pltiach), do Slovenského raja či do Poľska. Neďaleko sa nachádza nádherné stredoveké mesto Levoča s kostolom s najväčším ručne vyrezávaným oltárom.
69 €
150 €

Kúpené
57x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (5)

2,20/5Zlé
Hodnotené 5x
2

Kúpila som pobyt pre 4 dospelých a 1 dieťa.Super cena. Služby však nedostačujúce. Rozkladacia posteľ aj po reklamácii a výmene nepoužiteľná /spali sme 3 v manželskej posteli/.Voda v bazéne studená / nakoniec sa v nej kúpala len dcéra./ Perličková kúpeľ so studenou vodou - nezapnutá. Vyhrievacie postele pri perličke studené. Z nápojového lístka /mali sme pobyt vrátane nápojov/mali 1 druh džúsu, alkoholické nápoje...pomlčím. Všetko bolo nutné vydebatovať si so slečnou prevádzkárkou. Všetka česť po reklamáciách všetko fungovalo...až na tú posteľ.Odchádzali sme so zmiešanými pocitmi.

12.10.2013
3

Ešte sme tam neboli, lebo je stále obsadené.

8.7.2014
2

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

12.7.2014
2

jedlo bolo dobré a apartmán bol tiež pekny,vyhrady mám voči saunám,boli studené placty do nich staré a poplátané

12.7.2014
2

jedlo bolo dobré,apartmán bol pekny,výhrady mám voči welnesu,sauny boli studené,plachty do nich staré a poplátané a nikdy ich nebol dostatok a otváracie hodiny welnesu sa križovali s večerou,mohli ste isť do welnesu alebo na večeru

12.7.2014
Zobraziť všetky recenzie »
69 €
150 €

Kúpené
57x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
35
Práve prezerá 44 ľudí
28
40
Práve prezerá 43 ľudí