Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3-dňový pobyt pre 2 osoby s polpenziou v Luhačoviciach. Vydajte sa na parádnu dovolenku do českého Valašska. Ubytujete sa v útulných izbách v hoteli Ogar***, kde na vás okrem iného čaká tradičná kuchyňa, welcome drinky a vstup do bazéna. Skvelý pobyt môže začať, tak si doprajte extra oddych!

41
Popis ponuky

Ak ste ešte nenavštívili nádherné kúpeľné mesto Luhačovice, prišiel čas to zmeniť. A jar je na to ideálne obdobie! Krásne slnečné počasie, príjemný vánok a kvitnúce kvety priamo nabádajú k tomu, aby ste si dopriali výlet a nesedeli doma.

Krásny hotel Ogar*** sa nachádza na juhovýchode Moravy,voblasti najväčších moravských kúpeľov. Čas tu plynie vlastným tempom a vy pocítite, ako všetky vaše starosti postupne miznú.

Ubytovanie

Hotel Ogar*** ponúka komfortné ubytovanie v útulných izbách, ktoré poskytujú pohodlie každému klientovi. Všetky izby sú vybavené vlastnou vaňou alebo sprchovacím kútom a WC. Ďalej v nich nájdete televízor so satelitným prijímačom a telefón.

Stravovanie

V zrekonštruovanej reštaurácii Valašský šenk sa ovás dobre postarajú! Tešiť sa môžete hneď na začiatok, pretože je pre vás pripravený welcome drink. Počas dovolenky si vychutnáte tradičné jedlo, ktoré je pripravené len z kvalitných surovín, čo jednoznačne pocítite na lahodnej chuti. V rámci kupónu máte bohatú polpenziu, ktorá zahŕňa výdatné raňajky a 3-chodové večere.

Wellness

Aj telo potrebuje oddych. A práve vďaka tomu máte v rámci pobytu vstup do krytého bazéna, kde si môžete zaplávať. V areáli sa nachádza aj sauna, kde si taktiež dokonale oddýchnete.

Valašský šenk si získal nečakanú priazeň nielen svojím krásnym prostredím,skvelou kuchyňou, ale aj výnimočnými kultúrnymi programami, ktoré hotel Ogar*** organizuje. V rámci jeho festivalov, Kultúrne leto a Hudobné dotyky, sa tu uskutočnili už desiatky akcií.

Tipy na výlety

Kúpalisko Dúha

Kúpalisko pri Luhačovickej priehrade v Pozlovicích ponúka príležitosť pre kúpanie, vodné radovánky, relaxáciu a odpočinok pre všetky generácie. Ak budete mať chuť a príležitosť, tak určite navštívte toto miesto, pretože si určite dobre oddýchnete.

Plaváreň Luhačovice

Novovybudovaná plaváreň ponúka 25 m dlhý bazén so štyrmi dráhami, zážitkový bazén so skákacím zálivom, chrličmi, masážnymi tryskami, ležadlami a naozaj divokou riekou. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéniku s bublinkou a vodným ježkom.

Zámok Lešná (22 km)

Hoci patrí k najmladším zámkom na českom území (postavený na konci 19. storočia), určite stojí za návštevu. V jedenástich sálach objavíte jedinečné drevené obloženie stien, nádherné kazetové stropy i vykladaný nábytok. Dôležitou súčasťou interiéru je aj zaujímavá zbierka predmetov z celého sveta.

Zámok Vizovice (17 km)

Bohaté zámocké interiéry sú zariadené nábytkom v štýle baroka, rokoka, empíru i biedermieru s množstvom porcelánu a radom iných hodnotných predmetov. Nájdete tu tiež rozsiahlu obrazovú zbierku so vzácnym súborom diel holandského maliarstva.

Zámok Buchlovice (42 km)

Zámok Buchlovice, ležiaci neďaleko majestátneho hradu Buchlov, patrí k najvýznamnejším barokovým šľachtickým sídlam na území Českej republiky. Navštívte ho aj vy a užite si jeho jedinečnú atmosféru.
94 €
158 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
94 €
158 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
32
57
16