€uro meal. s.r.o., Hotel Rakovec

na základe 1 recenzie

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

3-dňový romantický wellness pobyt pri Brnianskej priehrade. Prežite báječné chvíle ničím nerušeného odpočinku vo dvojici, v obľúbenom hoteli Rakovec. Počas pobytu povečeriate pri sviečkach, uvoľníte sa vo wellness centre, doprajete si masáž lávovými kameňmi a tiež polhodinku vo vírivke.
V Brne rozhodne nie je nuda! Nič vám nebráni presvedčiť sa o tom na vlastnej koži. Ponúkame vám totiž parádnu zľavu na romantický pobyt v hoteli Rakovec. Užijete si tu príjemné chvíle s vašim miláčikom a dobijete sa novou energiou do ďalších dní.

Ubytovanie

Všetky izby sú priestranné, poskytnú vám dostatočný úložný priestor a samozrejmosťou je tiež vlastná kúpeľňa s toaletou v každej izbe. Bez problémov sa tu môžetepripojiť k internetu. Súčasťou hotelových izieb Rakovec sú tiež balkóny, ktoré vám umožnia krásny výhľad na okolitú krajinu Brnianskej priehrady.

Stravovanie

Túžite ochutnať naozaj výbornú kuchyňu? Potom navštívte hotelovú reštauráciu, ktorá vám môže ponúknuť široký výber tradičných i medzinárodných jedál. Základom všetkých chutných pokrmov sú vždy výhradne čerstvé suroviny, ktoré zaručujú výbornú chuť a zdravotnú nezávadnosť. Počas vášho pobytu sú pre vás samozrejme pripravenéaj lahodné raňajky a romantická večera.

Wellness a relax

Odpočinok si obohaťte návštevou wellness centra, ktoré hotel ponúka. V rámci balíka máte zahrnutý aj vstup do tohto centra a môžete sa tešiť na parnú a fínsku saunu, ochladzovaciu kaďu, bazén, odpočívareň a samozrejmosťou je aj zapožičanie uterákov. V suteréne hotela nájdete Bowling bar, k dispozícii sú dve plne automatizované dráhy profesionálnej značky Brunswick, pričom na každej dráhe môže hrať až 8 hráčov.

Tipy na výlety

Brno

Návštevu Brna odporúčame spojiť s prehliadkou zaujímavých miest. Užite si vyhliadkovú plavbu po Brnianskej priehrade, navštívte hrad Pernštejn, Bučovice alebo Veveří a zájdite sa pozrieť na Slavkovské bojisko. K najvýznamnejším dominantám mesta však patrí hrad a pevnosť Špilberk na rovnomennom kopci a katedrála svätého Petra a Pavla na vŕšku Petrov.

Zoologická záhrada

Brnianská ZOO bola založená v roku 1950. ZOO je otvorená celoročne a pre zvedavých návštevníkov vznikajú stále nové expozície.

Vyrazte aj vy na romantický pobyt za naše hranice, vyrazte do Brna a nechajte sa dobiť energiou! Brno a jeho okolie je skutočne nádherné a zaručene sa tu bude páčiť aj vám.
3 skvelé dni v hoteli Rakovec Zaručene si tu užijete úžasný relax a odpočinok
V Brne rozhodne nie je nuda! Nič vám nebráni presvedčiť sa o tom na vlastnej koži. Ponúkame vám totiž parádnu zľavu na pobyt v hoteli Rakovec. Užijete si tu príjemné ubytovanie v luxusných dvojlôžkových izbách, ktoré sú novo zariadené a plne vybavené.

Ubytovanie

Všetky izby sú priestranné, poskytnú vám dostatočný úložný priestor a samozrejmosťou je tiež v každej izbe vlastná kúpeľňa s toaletou. Na izbách sa môžete bez problémov pripojiť k internetu. Súčasťou hotelových izieb Rakovec sú tiež balkóny, ktoré vám umožnia krásny výhľad na okolitú krajinu Brnianskej priehrady.

Stravovanie

Túžite ochutnať naozaj výbornú kuchyňu? Potom navštívte hotelovú reštauráciu, ktorá vám môže ponúknuť široký výber tradičných i medzinárodných jedál. Základom všetkých chutných pokrmov sú vždy výhradne čerstvé suroviny, ktoré zaručujú výbornú chuť a zdravotnú nezávadnosť. Počas vášho pobytu sú pre vás samozrejme pripravenéaj chutné večere.

Wellness a relax

Odpočinok si obohaťte návštevou wellness centra, ktoré hotel ponúka. V rámci balíka máte zahrnutý aj 2x vstup do tohto centra a môžete sa tešiť na parnú a fínsku saunu, ochladzovaciu kaďu, bazén, odpočívareň a samozrejmosťou je aj zapožičanie uterákov. V suteréne hotela nájdete Bowling bar, k dispozícii sú dve plne automatizované dráhy profesionálnej značky Brunswick, pričom na každej dráhe môže hrať až 8 hráčov.

Tipy na výlety

Brno

Návštevu Brna odporúčame spojiť s prehliadkou zaujímavých miest. Užite si vyhliadkovú plavbu po Brnianskej priehrade, navštívte hrad Pernštejn, Bučovice alebo Veveří a zájdite sa pozrieť na Slavkovské bojisko. K najvýznamnejším dominantám mesta však patrí hrad a pevnosť Špilberk na rovnomennom kopci a katedrála svätého Petra a Pavla na vŕšku Petrov.

Zoologická záhrada

Brnianská ZOO bola založená v roku 1950. ZOO je otvorená celoročne a pre zvedavých návštevníkov vznikajú stále nové expozície.

Vyrazte aj vy na relaxačný pobyt za naše hranice, vyrazte do Brna a nechajte sa dobiť energiou! Brno a jeho okolie je skutočne nádherné a zaručene sa tu bude páčiť aj vám.
Ubytovanie v hoteli Rakovec Užite si vyhliadkovú plavbu po Brnenskej priehrade
V Brne rozhodne nie je nuda! Nič vám nebráni presvedčiť sa o tom na vlastnej koži. Ponúkame vám totiž parádnu zľavu na pobyt v hoteli Rakovec. Užijete si tu príjemné ubytovanie v luxusných jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, ktoré sú novo zariadené a plne vybavené.

Ubytovanie

Všetky izby sú priestranné, poskytnú vám dostatočný úložný priestor a samozrejmosťou je tiež v každej izbe vlastná kúpeľňa s toaletou. Na izbách sa môžete bez problémov pripojiť k internetu. Súčasťou hotelových izieb Rakovec sú tiež balkóny, ktoré vám umožnia krásny výhľad na okolitú krajinu Brnenskej priehrady.

Stravovanie

Túžite ochutnať naozaj výbornú kuchyňu? Potom navštívte hotelovú reštauráciu, ktorá vám môže ponúknuť široký výber tradičných i medzinárodných jedál. Základom všetkých chutných pokrmov sú vždy výhradne čerstvé suroviny, ktoré zaručujú výbornú chuť a zdravotnú nezávadnosť. Počas vášho pobytu sú pre vás samozrejme pripravené aj lahodné raňajky a pri druhom variante aj chutné večere.

Wellness a relax

Odpočinok si obohaťte návštevou wellness centra, ktoré hotel ponúka. V rámci balíka na neho máte 10% zľavu. V suteréne hotela nájdete Bowling bar, k dispozícii sú dve plne automatizované dráhy profesionálnej značky Brunswick, pričom na každej dráhe môže hrať až 8 hráčov.

Tipy na výlety

Brno

Návštevu Brna odporúčame spojiť s prehliadkou zaujímavých miest. Užite si vyhliadkovú plavbu po Brnenskej priehrade, navštívte hrad Pernštejn, Bučovice alebo Veveří a zájdite sa pozrieť na Slavkovské bojisko. K najvýznamnejším dominantám mesta však patrí hrad a pevnosť Špilberk na rovnomennom kopci a katedrála svätého Petra a Pavla na vŕšku Petrov.

Zoologická záhrada

Brnenská ZOO bola založená v roku 1950. ZOO je otvorená celoročne a pre zvedavých návštevníkov vznikajú stále nové expozície.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky