1x1.sk

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

ENERGY STAR - výživa Napomáha zvyšovať mozgovú aktivitu
ENERGY STAR je naplnený zložkami, ktoré sú zdrojom rýchleho a účinného doplnenia energie s radom ďalších prínosných účinkov pre organizmus.

Med je odjakživa známy svojou lahodnosťou a prirodzenou výživnou hodnotou.

Panax ginseng – všehoj ženšenový – ženšen – takéto mená má bylina, ktorej využívanie je v oblasti východnej Ázie doložené už po dobu 5000 rokov. Rástla tu v treťohorách, teda pred viac ako miliónom rokov. Dokázala prežiť tvrdé klimatické zmeny a je teda aj istým symbolom života na zemi. Existujú korene staré 300 až 400 rokov. Má schopnosť upadať do vegetačného kľudu až na niekoľko desiatok rokov. Má úplne špecifické vlastnosti. Pre svoje využitie sú mu prisudzované takmer magické vlastnosti. V starej Číne bol symbolom zdravia a dlhovekosti, na Ďalekom východe je zvykom ho používať ako koreň života pre zvýšenie fyzickej a psychickej výkonnosti. 

Ženšen je dnes po celom svete rozšírený ako prostriedok doplnkovej výživy. Ženšen dokáže pozitívne pôsobiť na podporu našich duševných a poznávacích schopností, napomáha zvyšovať mozgovú aktivitu a činnosť nervového systému. Významne sa podieľa na ochrane nášho organizmu proti vonkajším vplyvom ako antioxidant a ako pomocník pri zachovaní funkcie imunitného systému. Posilňuje sexualitu, telesnú a duševnú sviežosť, ktoré sú súčasťou zdravého životného štýlu. Je významným pomocníkom proti únave, stresu a pri rekonvalescencii a je dodávateľom pre nás tak potrebnej energie pre pekný život. Pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti aj v prípade slabosti, vyčerpania, únavy a straty koncentrácie.

Tiež obsiahnutá guarana (Paulinia cupana) nám dodá časť energie, zníži mieru únavy, povzbudí nás k duševnej koncentrácii a bdelosti a aktivuje naše telo ako celok. Posilňuje psychicky a aj fyzicky.

Doporučené dávkovanie

1 fľaštička denne nalačno.

Zloženie

Med, Panax Ginseng (Panax Ginseng, všehoj žeňšenový, koreň), guarana, Royal Jelly (včelia materská kašička), Schisandra (Schizandra chinensis, klanopraška čínska).

Upozornenie

Neužívajte pri vysokom krvnom tlaku. Upozornenie pre osoby citlivé na včelie produkty: obsahuje včelí vosk. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Anatomax - imunita a vitalita Tvorba kolagénu a kostného tkaniva,60 kapsúl
Metylsulfonylmetán– MSM – je prirodzená zlúčenina síry, ktorá spoločne s vitamínom C tvorí dôležitý nutričný základ. Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nenahraditeľná funkcia spočíva vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E

Návod na použitie

1 kapsula 2× denne pred jedlom, deti od 3 rokov 1 kapsula denne.

Zloženie

Metylsulfonylmetan (MSM) 750 mg, Vilcacora (Uncaria tomentosa, Cat‘s Claw „mačací pazúr“, kôra) 50 mg, vitamín C 48,5 mg (62,5% RDA).

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Viac tu: http://www.1×1.sk/products/anatomax/

Ďalšie populárne ponuky