2Bubbles, spol. s r.o.

na základe 2 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Prístroj NoTime na vyhladenie vrások a omladenie pokožky
Chcete si zachovať pružnú pokožku bez vrások? Revolučný, mimoriadne účinný, certifikovaný neinvazívny prístroj NoTime so zľavou až 74 % určený pre lifting tváre mikroprúdom v pohodlí domova vám pri tom pomôže! Je založený na princípe nízkoprúdu a vysokofrekvenčnej terapie na pleť, ktorá hneď po ošetrení dostáva mladší vzhľad, pôsobí sviežo a minimalizuje vrásky.

Ako starneme, svaly na tvári sa unavia a koža je menej elastická. Bez ohľadu na to, aké úsilie sme investovali do starostlivosti o našu pleť, nie je žiadny spôsob, ako sa vyhnúť viditeľným známkam stresu a starnutia na našej pokožke – vrásky, unavené oči alebo ovisnuté líca. Ste nútení s tým žiť alebo začnete uvažovať nad návštevou chirurga. Nemusíte, pretože je tu NoTime – lifting tváre mikroprúdom.

Prístroj funguje na základe mikroprúdu a galvanickej technológie, umožňuje dosiahnuť profesionálne výsledky doma za 10 minút. Jeho špeciálne navrhnutý dvojfázový systém dodáva účinné impulzy hlboko do pokožky, týmto pokožku omladzuje, redukuje vrásky a vypína ju. Pri dlhodobom používaní sú výsledky každým ďalším použitím vylepšené a predĺžuje sa ich účinok. Jednoducho povedané, vaša tvár sa bude cítiť lepšie. Budete vyzerať lepšie.

Mikroprúdy obnovia správnu cirkuláciu krvi a vaša pokožka sa stane hladkou, hebkou, zamatovou. Takýto stav sa nedá docieliť len používaním krémov a rôznych iných kozmetických prípravkov. Mikroprúdy podporujú samoregeneráciu organizmu – podporujú cirkuláciu krvi v pokožke, čím sa zlepšuje jej hydratácia, obnovuje sa pružnosť svalov. Pravidelným používaním sa pokožka tváre postupne vyhladí a zjemní, vplyvom elektrickej stimulácie vaše tvárové svaly získajú späť svoju pružnosť. Prístroj funguje v dvoch kroch:

 • Balance – upokojujúca stimulácia mikroprúdom – obnovuje pokožku
 • Lifting – zdvíha ovisnutú pokožku a vyrovnáva jemné vrásky

Prístroj nepoužívajte na suchú pokožku! Pred procedúrou si pokožku navlhčite vodivým gélom, pleťovou vodou alebo pleťovým mliekom. Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov používajte kozmetické prípravky na lifting pokožky. Mikroprúd umožní kozmetickým prípravkom preniknúť do hlbokých vrstiev pokožky. Prístroj môžete používať aj na telo, na problémové partie, pri použití prípravkov na telo (viac v návode).

Účinky:

 • prirodzený lifting tváre pre hĺbkové spevnenie pleti
 • vyhladzovanie vrások bez skalpelu
 • priaznivo pôsobí na mikrocirkuláciu v pokožke
 • zvyšuje prívod výživných látok
 • obnovuje vlákna v štruktúre pleti
 • revitalizuje pleť, okysličuje tkanivá, redukuje vrásky, omladzuje pleť

Prístroj nesmú používať:

 • deti, ľudia so záchvatmi, ľudia s rakovinou /nádormi, ľudia so srdcovým kardiostimulátorom, ľudia s implantovanými defibrilátormi/ stimulátormi, ľudia s elektronickými implantovanými prístrojmi
 • pred použitím prístroja si dajte dole všetky kovové predmety, ako napr. náušnice, retiazky, náramky, piercing,
 • konzultujte s lekárom v prípade, že máte špeciálne podráždenie pokožky, poraďte sa so svojim lekárom pred použitím prístroja, ak ste tehotná, používate kardiostimulátor, ak ste epileptik alebo máte kovový implantát
 • prístroj neponárajte do vody a nepoužívajte vo vlhkom prostredí alebo počas kúpania, plávania, prístroj používajte iba na činnosť, na ktorú bol určený

Obsah balenia:

 • prístroj NoTime
 • návod na použitie
 • vzorka vodivého gélu s obsahom kyseliny hyaluronovej a koenzýmu Q10

Prístroj NoTime na vyhladenie vrások a omladenie pokožky
Prístroj NoTime na vyhladenie vrások a omladenie pokožky
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky