2D&D design

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Má ma rád, nemá ma rád... A existuje vôbec niekto, kto ma miluje? Či už ste zadaný alebo slobodný a trápi vás najkrajší cit - láska, už nemusíte tápať v neistote. Opýtajte sa na ňu cigánskych kariet už od 12,50 €! Navyše dostanete aj BONUS k veštbe - egyptský tarot lásky a ochranný náramok!
Trápite sa láskou alebo z toho, že vám práveže chýba, lebo neviete nájsť toho "svojho princa či princeznú na bielom koni"? Nech už je to tak či onak a zaujíma vás láska, opýtajte sa na tento prekrásny cit najobľúbenejších kariet pre veštenie - cigánskych kariet!

Ste už dlho sám a chceli by ste vedieť, kedy už konečne spoznáte toho pravého partnera / partnerku a aké kroky máte spraviť ? Alebo či vôbec existuje niekde vaša "spriaznená duša" a kedy ju stretnete?  Či ste zadaný (vo vzťahu) a chcete vedieť, čo k vám partner cíti, čo by ste mali v partnerstve zlepšiť, či nie ste podvedený alebo ste v neistote či má váš vzťah perspektívu?

Ak vás sužuje
akákoľvek otázka ohľadom najkrajšieho ľudského citu pod názvom "láska", a neviete nájsť správnu odpoveď, opýtajte sa na Valentína cigánskych kariet. Spýtať sa môžete na vzťahy, ktoré vás už dlhšiu dobu trápia alebo na čo ste jednoducho zvedavý. Stačí, ak nadiktujete Vaše meno, dátum narodenia a hlavnú jasne formulovanú otázku "o láske". K vešteniu môžete pridať aj 3 ďalšie otázky, ktoré Vám budú zodpovedané.

Valentínska vzťahová veštba pre slobodných / zadaných zahŕňa:

  • 1 komplexnú veštbu na hlavnú otázku
  • 3 krátke odpovede na 3 doplňujúce otázky
  • egyptský tarot lásky

K veštbe dostanete zdarma 2 darčeky:

  • 1 ochranný náramok
  • egyptský tarot lásky - karta, ktorá Vám ukáže na najbližšie 3 mesiace, čo musíte zmeniť a robiť, aby sa prinavrátili pozitívne zmeny do života.

Veštenie prebieha po 20 hodine v noci a podľa otázky sa prispôsobuje aj rozloženie kariet. Z veštenia je potom spravené foto kariet a vypracovaná odpoveď (výklad a rozbor kariet na jednu stranu A4), ktoré sú vám spolu s darčekmi doručené poštou.

  

Nikto nevie presne, odkiaľ prišli, ale ich história je veľmi bohatá. Majú ich radi ako veštci, tak aj ich zákazníci. Cigánské karty.  Tieto karty majú svoje osobitné kúzlo a ich symbolika je natoľko rozmanitá, že je schopná vám zodpovedať na akúkoľvek otázku. Sú to karty, z ktorých sa dá nájsť rada, ako čeliť rôznym životným situáciám, umožnia vám nazrieť do vašej vlastnej budúcnosti, i budúcnosti vašich blízkych, a dajú vám východisko pri riešení konkrétnych problémov.

Asi od každej veštice sa očakáva, že by mala mať magickú prezývku alebo iné duchaprítomné meno. Nie, ja ju (možno pre niektorých bohužiaľ) nemám. Nikdy som sa nechcela skrývať pod pseudonym, aby som mohla veštiť. Volám sa Dominika.

Prečo veštenie z cigánskych kariet?

Vždy som mala blízko k numerológii a mystike. Od mala som bola iná ako ostatné deti. Väčšinu svojho detského času som trávila debatami s dospelými a v prírode. Začal ma zaujímať vznik sveta ako aj veci, ktoré sa okolo nás dejú. Už veľmi skoro som pochopila, že svet je niečim riadený a usmerňovaný. Keď sa nám niečo deje, tak to má svoju príčinu. Vždy som však chcela spoznať svoju budúcnosť , aby som sa mohla vyhnúť alebo aspoň pripraviť nepríjemným skúškam života. Preto som čítala množstvo takýchto kníh, až som sa dostala k vešteniu.

Vešteniu sa venujem od svojich 11 rokov, čo je už dosť veľa rôčkov. Rada som veštila svojím kamarátkam a príbuzným. Veštby boli vždy veľmi presné. Rada radím druhým ľuďom a keď ma poslúchnu, tak sa ich život rapídne zlepší. V kartách totiž vidím veci, ktoré daného človeka čakajú a neminú. No ak dokáže spraviť určité kroky, dokáže sa pripraviť a zlepšiť si svoj osud.

Je to tá pravá láska alebo nie? Existuje niekde moja druhá polovička? Už viac nemusíte tápať v otázkach lásky, lebo je tu pre vás komplexný výklad cigánskych kariet v podobe valentínskej vzťahovej veštby aj s darčekmi, či už ste slobodný alebo zadaný...
Ručne vyrábaný obojok Rover
Obojky sú ručne robené v Kanadskom štúdiu z najkvalitnejších látok.

Ak chcete mať štýlového psíka , určite si z našej ponuky vyberiete ! :)

Rover zobral najpopulárnejšie potlače z Classic Collection a pár nových , najobľúbenejších prezentuje v novej línii golierikov. Golieriky perfektne pasujú ako veľmi malým, tak aj extra veľkým psíkom. Všetky sú ručne robené v Torontskom  štúdiu, používajúc najkvalitnejšie látky. Každý golierik je lemovaný, s pevným popruhom, vystužený dvojitým prešitím pre dlhú životnosť. Uvoľňujúce sa bočné pracky slúžia pre lepšie a jednoduchšie použitie.

Golieriky sú dostupné vo veľkostiach S-XL. Prosím, pozrite si veľkostnú tabuľku, aby sa správne odhadla veľkosť pre vášho miláčika.
Torta pre psíka už aj na Slovensku !

Ďalšie populárne ponuky