3dVirtuálníObchody s.r.o.

na základe 9 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Závěsná houpačka pro dva s poštovným zdarma. Houpací síť je symbol relaxace, odpočinku a sladkého nicnedělání. Relaxujte v ní i vy!
Posteľ z masívu aj s roštom a matracom, doprava v cene. Pohodlný spánok za skvelú cenu
Podrobnosti o slevě Dobre sa vyspať a nabrať dosť síl je umenie. Dnešná uponáhľaná doba kladie stále viac nárokov na kvalitný relaxáciu a spánok. Aj preto ľudia stále viac zvyšujú svoje nároky na kvalitu postele i matrace.

Stabilná posteľ vyrobená z masívnej borovice Vám zaručí dokonalú psychickú i fyzickú regeneráciu. Vyberte si zo širokej ponuky posteľových kompletov s úžasnou 50% zľavou.

Posteľové komplety z masívnej borovice Ivetka s penovým matracom

Posteľ vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilnosť. Posteľ je ručne morená a ďalej je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Táto posteľ je dodávaná s roštom, bez matraca. Hĺbka pre uloženie matraca je 6cm. Možnosť dokúpenia úložného šuplíku pod posteľ. Súčasťou postele je drevený latkový rošt.

Nosnosť postele (uvedené pre jednolôžko) je 150kg.

Penový matrac

Matrac je tvorený z 10cm polyuretánovej peny vysokej kvality. Matrac je obojstranný. Poťah matraca je možné zložiť. Po troch stranách poťahu je všitý zips, je možné prať na 60 ° C.

Stredne-ťažký matrac, hrúbka 10 cm

Posteľový komplet z masívnej borovice Bonell s pružinovým matracom

Posteľ vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilitou. Posteľ je ručne morená a ďalej je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Komplet obsahuje posteľ vrátane lamelového roštu a dvoch matracov. Nosnosť postele je 150kg na jednu ležiacu osobu.

Pružinový matrac Bonnell COILS

Pružinový matrac je vysokej triedy typu Bonnell COILS. Poťah matraca je hypoalergénny. Vysoko kvalitná polyuretánová pena T25 má zvýšenú pružnosť a pevnosť. Matrac je uzavretý na oboch stranách polyuretánovou penou.

Pružiny - Bonell vyrobené z vysoko kvalitných drôtu o priemere 2.2 mm. Pružiny sú spojené do série tak, že matrac je oveľa viac odolný proti deformácii ako ostatné penové matrace. Dizajn poskytuje veľký príspevok na tuhosť, trvanlivosť a pohodlie počas spánku. Pranie - poťah matraca je odnímateľný a možno prať pri 40 ° C, zdrhovadlo (zips) po troch stranách poťahu.

Obojstranný matrac, stredne-tvrdý, prešívaný, výška 15 cm

Posteľový komplet z masívnej borovice Comfort s kokosovým matracom

Posteľ je vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilitou. Posteľ je ručne morená a ďalej je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Komplet obsahuje posteľ vrátane lamelového roštu a matraca. Hĺbka pre uloženie matraca je 6cm. Nosnosť postele je 150kg na jednu ležiacu osobu.

Matrac COMFORT - kokosový materiál

obojstranný

leto - zima - matrac má shell v zime (ovčej vlny), letné (bavlna)

poťah hypoalergénne

výška 18 cm

Matrac COMFORT + KOKOS. Na oboch stranách pokryté penou a jednostranné vysoké kokosové rohože. Základom je vysoko kvalitný drôt ks 262 / m2 Každá pružina je umiestnená samostatne vo vrecku z textilu.

Poťah je hypoalergénny vyrobený z materiálu o hmotnosti bavlny z 350 do 400 g/m2. Tkanina je veľmi príjemná, mäkká, a trvanlivá. Je antibakteriálny, zabraňuje poteniu a blahodarne pôsobí na stav kože. Poťah je prešívaný. Poťah možno prať v práčke pri 40 ° C. Je odnímateľný, z troch strán je všité zdrhovadlo (zip)

Kokosový materiál - zabezpečuje voľný prietok vzduchu a blokuje rast baktérií.

Ovčia vlna - udržuje stálu telesnú teplotu, je plne priedušná, absorbuje značnú časť vlhkosti, ktoré telo vylúči počas spánku.

Pružiny - Zona 7 každé péro je umiestnené v samostatnom vrecku z tkaniny. Matrac sa prispôsobí telesnej hmotnosti. Pružiny sú vyrobené z vysoko kvalitných certifikovaných drôtov.

Bavlna je prírodný materiál zaisťuje dostatočné vetranie v horúcich letných dňoch.

Pena - vysoko kvalitná polyuretánová pena T25 so zvýšenou pružnosťou a pevnosťou.

Posteľový komplet z masívu borovice Kamila

Posteľ vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilitou. Posteľ je ručne morená a ďalej je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Komplet obsahuje posteľ vrátane lamelového roštu a dvoch matracov. Hĺbka pre uloženie matraca je 6cm. Nosnosť postele (uvedené pre dvojposteľ) je 300kg.

Penový matrac

Matrac je tvorený z 14cm polyuretánovej peny vysokej kvality. Matrac je obojstranný. Poťah matraca je možné zložiť. Po troch stranách poťahu je všitý zips je možné prať na 60 ° C.

Matrac je stredne-tvrdý, hrúbka 14 cm.

Kompletný cenník
Záclona do dětského pokoje s motivy Disneyho. Tyto záclony zútulní každý dětský pokojíček a motivy Disneyho hrdinů potěší každé dítě.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky