4dreams, s.r.o.

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Ortopedický matrac, anatomický vankúš a súpravy vankúša a prikrývky
Podrobnosti o zľave Spite ako v bavlnke - zdravo a pohodlne s kvalitnými výrobami 4dreams. Matrac „4dreams special“, anatomický vankúš 4dreams, súprava nano silver 4dreams alebo súprava comfort 4dreams Vám zaručia ideálny spánok.

Matrac „4dreams special“

Matrac „4dreams special“ je špičkový matrac najvyššej kvality. Obal matraca je z jednej strany teflón pretkávaný striebrom, druhá strana je bavlna s aloe vera. Matrac „4dreams special“ je určený pre každého, kto chce spať kvalitne a dlhodobo zdravo. Znamená to vyriešiť si spánok minimálne na 18 – 20 rokov.

Záruka: 12 rokov

Od nás môže mať kvalitný matrac naozaj každý. Stačí, keď máte 8 eur mesačne a už od zajtra sa Vám zmení kvalita Vášho spánku.

Prečo nie obyčajný matrac?

Obyčajné matrace idú vždy na úkor Vášho kvalitného spania. Môžete si povedať: „Kúpime si lacný molitanový matrac každé 2-3 roky a pritom máme stále nový matrac“. Avšak takýto molitanový matrac Vás nikdy nedokáže správne okopírovať, nedokáže sa Vám správne prispôsobiť a preto Váš spánok nebude nikdy zodpovedať požadovanej kvalite. Ak si kúpite takýto matrac napr. každé 3 roky,za 15 rokov ho kúpite 5x. Výsledkom toho je, že preplatíte kvalitný matrac aj dvojnásobne.

Zakúpením nášho matraca „4dreams special“ investujete len raz, ale už od najbližšej noci budete spať úplne inak – lepšie a zdravšie. Pritom záruka na tento matrac je 12 rokov.Rozmery matracov:


Požadovaný rozmer matracov zadajte do poznámky v nákupnom košíku.

Štandardné rozmery:

  • 200 x 90 cm
  • 200 x 85 cm
  • 200 x 80 cm
  • 195 x 90 cm
  • 195 x 85 cm
  • 195 x 80 cm

Atypické rozmery - nie problém vyrobiť akýkoľvek rozmer podľa požiadaviek zákazníka.

Matrac môže byť aj v celku. Napr. 200 x 180 cm - su to ako 2 x 200 x 90 cm

Anatomický vankúš 4dreams

Anatomický vankúš 4 dreams je anatomicky tvarovaný, vyrobený z viskóznej peny, ktorá zabezpečuje perfektnú podporu hlavy, krku a ramien bez akýchkoľvek tlakových bodov. Záruka: 24 mesiacov

Tvar vankúša minimalizuje všetky tlakové body a pomáha Vášmu telu zbaviť sa napätia a stresu. Jeho anatomický tvar zabezpečuje, že chrbtica bude v správnej polohe a to bez ohľadu na to, či ležíme na bruchu, boku či na chrbte.

Vankúš sa prispôsobuje tvaru a hmotnosti hlavy, perfektne kopíruje kontúry krku a krčnej chrbtice a prispôsobuje sa tiež teplote ľudského tela. Obliečka vankúša je tvorená bavlnou s aloe vera. Záruka na vankúš 4dreams je 4 roky.

Súprava nano silver 4dreams

Je to antialergická súprava pretkávaná striebrom, ktorá je vyrobená z tých najjemnejších materiálov ako je mikrofáza výnimočná svojou štruktúrou a zložením.

Výplň tvoria špeciálne upravené priestorové vlákna s dutým jadrom, ktoré v chlade okamžite hrejú. V teple omnoho rýchlejšie odvádzajú nadmerné teplo, čím zabezpečujú pohodlný a zdravý spánok v suchom prostredí. Navyše je špirálovite zatočene, aby si udržiavalo svoj tvar. Sú určené aj pre ľudí, ktorí majú problémy s kĺbmi, či je to reuma, dna, artróza alebo umelé kĺby,..

Naviac, keďže sú ľahučké zbytočne nezaťažujú bolestivé kĺby.Súpravy sú výborným riešením najmä pre alergikov, astmatikov a pre tých čo majú problémy s dýchacími cestami pretože sú upravované silanizáciou t.j. tak aby odpudzovali prach.

Súprava comfort 4dreams

Prikrývku tvorí látka, ktorej vlákna sú upravené tak, aby sa nelámali a nerozptyľovali v ovzduší, je teda veľmi vhodná pre alergikov. Vnútro prikrývky tvorí špeciálna termovložka z holofilu čo zabezpečuje jej vysoký termoregulačný účinok.

Je tiež prievzdušná, takže pokožka pod ňou dobre dýcha, čo zabraňuje poteniu a tým aj tvorbe mikroplesní, baktérií a roztočov.Termoregulačná a antialergická - Udržuje optimálnu teplotu vášho tela, takže vám zabezpečí príjemný spánok bez prehriatia či prechladnutia. Vnútro prikrývky tvorí Holofil – termoregulačné a prievzdušné duté vlákno, ktoré sa používa aj pri výrobe najkvalitnejších vysokohorských spacích vakov. Nadmerná teplota sa cez prievzdušné vlákna odparuje do priestoru, takže sa nepotíte a aj pri náhodnom odokrytí neprechladnete.

Vrchná časť prikrývky pozostáva z materiálu, ktorý má podobné vlastnosti ako prírodná ovčia vlna – prispôsobí sa teplote vášho tela. Jeho vlas sa neláme, takže úlomky nevdychujete počas spánku, čo je vhodné najmä pre ľudí trpiacich alergiami alebo pľúcnymi ochoreniami. Výhodou prikrývky je aj jej jednoduchá údržba – môžete ju používať bez návliečok a v prípade potreby ju jednoducho vyprať v práčke. Napriek opakovanému praniu má si zachováva pôvodný vzhľad a vlastnosti, čo ju robí spolu s dlhodobou životnosťou exkluzívnou.
Špičkový ortopedický matrac

Ďalšie populárne ponuky