GP Stores s.r.o.

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Skvelý erotický pomocník Vajíčko Tenga Egg pre pánov
Pre nové vzrušujúce pôžitky

Erotické pomôcky nemusia byť niečím nevkusným či škaredým, práve naopak. Presvedčia vás o tom aj tieto milé vajíčka určené pre pánov, ktoré plnia úlohu masturbátorov. Sú tu preto, aby zborili všetky predsudky týkajúce sa sexu či masturbácie. Pomôcky Tenga Egg majú nielenže príjemný dizajn, ale užijete si taktiež ich používanie. Sú dokonale elastické a prispôsobia sa každej veľkosti. Doprajte si úžasný a vzrušujúci pôžitok, vďaka ktorému sa stane toto vajíčko vaším obľúbeným pomocníkom!

 • zľava na erotickú pomôcku pre mužov - vajíčko Tenga Egg
 • na výber z viacerých druhov
 • estetický dizajn
 • neuveriteľná rozkoš
 • priložený lubrikačný gél

V cene kupónu za 6,50 € je zahrnuté:

 • 1 ks erotickej pomôcky - vajíčka Tenga Egg pre pánov
 • poštovné a balné v rámci SR

Druhy vajíčok:

 • WAVY - vnútro v tvare sčerených vlniek pre zaručenie prílivu rozkoše


 • CLICKER - povrch s rôznymi uzlíkmi a hrudkami pre úžasnú stimuláciu • SPIDER - rebrovanie so vzorom pavúčej siete, ktoré vás chytí do pasce rozkoše! • SILKY - stimuluje jemne a rovnomerne, ale menej intenzívne. Po obvode má mnoho rovnomerných krúžkov. Je vhodnejšie pre začiatok masturbácie či pre mužov s problémom rýchle ejakulácie. • TWISTER - stimuluje rovnako výrazne ako Strepper a Wavy. Stimulácia je stredne veľká oproti ostatným modelom. Po obvode sú vertikálne vlnky v tvare S pre silnejšie stimuláciu. • STEPPER - má stimulačné body v tvare trojuholníkov - ponúka najsilnejšiu stimuláciu zo všetkých!


Super elastický silikón. Vstup cez dva silikónové krúžky zaistia, že vajíčko perfektne sedí.

Spôsob použitia: Otvorte kryt vajíčka a vyberte sáčok lubrikantu , ktorý nájdete vo vnútri . Roztrhnite ho a aplikujte dovnútra do vajíčka.
Zábavná lietajúca ryba Obľubená hi-tech hračka na diaľkové ovládanie
Fanúšikovia rybičky Nema majú dôvod na radosť. Už sa nehľadá, ale našiel sa a mieri do vašej obývačky!

Premeňte svoj byt na more či akvárium vďaka originálnej rybe, ktorá nepláva vo vode, ale vo vzduchu. Obria lietajúca ryba Air Swimmers na diaľkové ovládanie je hi-tech hračkou, ktorá sa počas krátkej doby stala úplným hitom. Jej prirodzený a hladký pohyb vzduchom fascinuje deti i dospelých.

Na výber:
 • Variant 1: Ryba Airswimmer žralok (bez hélia, možnosť dokúpiť hélium v obchode so zľavou 10 %)
 • Variant 2: Ryba Airswimmer podľa výberu (žralok, Nemo) + 250 l bomba hélia

Súčasťou balenia je i potrebná 1×9V a 1×AA batéria, ako aj náhradné diely. Nechýba ani kompletný návod v slovenčine. 

Doručenie kuriérom je už zahrnuté v cene voucheru.

Ryba sa môže nerušene vznášať mnoho mesiacov. 250 l balenie hélia postačí na nafúknutie jednej ryby a dofukovanie cca na tri mesiace. Pri jednom nafúknutí by malo vydržať hélium na dofukovanie 5 mesiacov.

V prípade variantu bez hélia si môžete dokúpiť hélium v obchode so zľavou 10 %, cenník nájdete tu.

Lietajúca ryba sa najlepšie skladuje v nafúknutom stave, svoje miesto tak môže mať nielen na skrini či pod stropom, ale ľahko ju možno použiť i ako originálnu dekoráciu detskej izby.

Certifikát originality a kvality

V dôsledku veľkej obľuby Air Swimmers sa na trhu objavil kopec nekvalitných falzifikátov. Originálny balón je lisovaný z kvalitného nylónu a je silný, takže udrží hélium omnoho dlhšie – 2 až 3 týždne bez dofukovania. Falzifikát je treba dopĺňať po niekoľkých dňoch, takže peniaze ušetrené na balóne miniete za hélium.

Ovládacie zariadenie originálu dosiahne až 12 metrov, a to i cez steny. Falzifikáty oproti tomu možno ovládať len cca na tri metre a ovládač je treba namieriť priamo na rybu. Originálny mechanizmus ovládania je patentovaný a v porovnaní s podvrhmi je niekoľkonásobne menej poruchový. 

Ďalšie populárne ponuky