Hotel Dixon****

na základe 3 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Jedinečný relax v srdci Slovenska. Pobyt v luxusnom Hoteli Dixon**** s wellness a športovým centrom v Banskej Bystrici.

Ukončené zľavy

Objavte mesto v srdci Slovenska v objatí hôr! Silvestrovský wellness pobyt v Hoteli Dixon**** v Banskej Bystrici s polpenziou.
Užite si rodinnú dovolenku v Banskej Bystrici v Hoteli Dixon**** s polpenziou, wellness a animačným haloweenskym programom pre deti.
Zimný alebo Valentínsky romantický wellness pre 2 osoby. Prežite so svojou drahou polovičkou oddych a rozmaznávanie.
Najkrajšie chvíle prežijete vo dvojici a zvlášť počas Valentína. Nechajte vaše srdcia zaplesať v srdci Slovenska v Hoteli Dixon****. Prežite so svojou polovičkou oddych a rozmaznávanie.

Hotel Dixon**** je obklopený zeleňou v oddychovej zóne Banskej Bystrice v blízkosti historického centra mesta a krásnych hôr. Interiér, hotelový personál a množstvo kvalitných služieb splnia všetky vaše požiadavky. Viac o hoteli TU.

Romantické prechádzky mestom, kaviarničky a reštaurácie (kliknite)

Banská Bystrica a lyžiarske strediská (kliknite)

Banská Bystrica a okolie, tipy na výlety (kliknite)

Tipy na výlet

Staré Hory (11,0 km)

Obec sa nachádza v Starohorskej doline, ktorá tvorí hranicu medzi Starohorskými vrchmi na východe a Veľkou Fatrou na západe. Obec leží na styku Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, stred obce je v nadmorskej výške 472 m. Obcou prechádza hlavný cestný ťah E77 Banská Bystrica - Ružomberok. Ku Starým Horám patria osady Horný a Dolný Jelenec, Prašnica, Valentová, Rybie, Richtárová a Polkanová. Nájdete tam baziliku Minor a sochu Panny Márie na Studničke.

Ďalšie informácie

Mestský hrad Kremnica (15,5 km)

Mestský hrad v Kremnici je súčasťou NBS – Múzea mincí a medailí Kremnica. Hradné návršie patrí k najstaršie osídleným lokalitám mesta. Mestský hrad tvorí komplex stredovekých stavieb zo 14. – 15. storočia, chránených dvojitým opevnením, na ktoré sa pripájajú jedny z najzachovalejších mestských hradieb na Slovensku.

Ďalšie informácie

Múzeum mincí a medailí v Kremnici (15,6 km)

Múzeum v Kremnici založil v roku 1890 mestský archivár Pavol Križko. Fungovalo ako vlastivedné múzeum, ale od počiatku sa zameriavalo aj na budovaniefondu mincí a medailí. V roku 1976 dostalo názov Múzeum mincí a medailí a štatút špecializovaného zariadenia na dokumentovanie činnosti kremnickej mincovne, pôsobiacej v meste nepretržite od roku 1329. Múzeum má expozície vo viacerých budovách, ktoré sú súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie. Múzeum je od roku 1994 súčasťou Národnej banky Slovenska.

Ďalšie informácie

Habakuky (17,8 km)

Všetkých, ktorí chcú zažiť atmosféru slovenských ľudových rozprávok pozývame do netradičnej dedinky, ktorá od r. 2009 víta svojich návštevníkov na Donovaloch pod Novou Hoľou pri apartmánovom komplexe Šafran. Tvoria ju domčeky v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry, ktorým dominuje Škrupinový zámok s jazierkom, amfiteáter s kapacitou cca 200 osôb či obchodný dom KÚRNIK ŠHOPA SENTER. Okrem spomenutých nájdete v areáli ďalšie čarovné domčeky rôznych tvarov a mien: zakliate Čierne mesto, Hodovňa, Železná hora, Slnečník, domček Proroka Raka ..

Ďalšie informácie

Zvolenský zámok (18,1 km)

V súčasnosti je zámok pod správou Slovenskej národnej galérie, ktorá ho využíva na výstavné účely. K stálej expozícii patria kópie diel Majstra Pavla z Levoče, transfery gotických nástenných malieb a výber z diel európskeho výtvarného umenia pod názvom Staré európske umenie. V lete sa na nádvorí zámku koná divadelný festivalZámocké hry zvolenské.

Ďalšie informácie

Další tipy Zobraziť tipy na mape
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky