HOTEL FONTÁNA BRNO

Prebiehajúce zľavy

Rodinný pobyt v Brne pri priehrade s neobmedzeným wellness, polpenziou a vstupom do ZOO.
Letný relax v Brne pri priehrade s neobmedzeným vstupom do wellness i fitness a polpenziou.
Užite si romantický alebo rodinný pobyt pri brnenskej priehrade s polpenziou a wellness, zapožičaním bicyklov a až 2 deťmi do 12r zdarma.

Ukončené zľavy

Vyrazte za oddychom a zážitkami do moravskej metropoly! Wellness pobyt v hoteli Fontána pri Brnenskej priehrade pre dve osoby s polpenziou.
Užite si ničím nerušený romantický pobyt pri Brnenskej priehrade. Pobyt v hoteli Fontána*** s polpenziou a neobmedzeným wellnessom.
Vyrazte za oddychom a zážitkami do moravskej metropoly! Wellness pobyt pri Brnenskej priehrade pre dve osoby s polpenziou.
Detail ponuky

Vyrazte za oddychom a zážitkami do moravskej metropoly, ktorá podľa prestížneho denníka New York Times patrí medzi top európske destinácie! Čaká vás tu jedinečná architektúra, výborná kuchyňa a neopakovateľná atmosféra. Príjemné ubytovanie nájdete v Hoteli Fontána pri malebnej Brnenskej priehrade, kde si užijete aj wellness relaxáciu.

Štýlové ubytovanie v pokojnom prostredí

Hotel Fontána leží pri Brnenskej priehrade. Môžete tak v pokoji relaxovať a kochať sa výhľadom na zeleň, a pritom to do centra mesta máte MHD kúsok. Ubytovaní budete v štýlových dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a WiFi.

Pochutíte si na bohatých raňajkách, ktoré tvoria teplý a studený bufet, a dvojchodových večerách, ktoré si vždy vyberiete z dvoch jedál. A aby to bolo skvelá dovolenka ako má byť, je v cene aj parádne wellness hýčkanie a šport. Zrelaxujete vo vyhrievanom bazéne, fínskej saune a vírivke. A na celý deň si požičiate bicykle, na ktorých si urobíte výlet nielen čarovným Brnom, ale aj jeho okolím plným zaujímavých miest a jedinečných prírodných krás.

Po dohode je za príplatok možné mimo stanovené časy využívať wellness služby v úplnom súkromí.

Spoznajte jedinečné Brno, mesto plné pamiatok!

Brno láka k celodenným kultúrnym i gurmánskym potulkám. Na svoje si však prídu i milovníci aktívnejšej dovolenky. Čo by ste pri návšteve rozhodne nemali vynechať?

  • K hlavným dominantám patrí hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, kostol Nájdenia svätého kríža a krypta na Kapucínskom námestí, Kapustový trh s fontánou a množstvo barokových kostolov roztrúsených po meste. Výnimočnej obľube sa teší aj rad funkcionalistických víl - predovšetkým Vila Tugendhat zapísaná do zoznamu UNESCO.
  • Centrum Brna je pretkané útulnými bistrami, reštauráciami a kaviarňami. Uspokojí milovníkov zahraničnej kuchyne i vegetariánov a vegánov. Vyhlásené sú v Brne aj indické podniky.
  • Vydajte sa tiež do Denisových sadov, kde nájdete za pekných dní príjemné posedenie a výhľad na mesto. Spoznajte kontroverzné sochy na námestí Slobody a Moravskom námestí.
  • Perfektným zážitkom je tiež návšteva brnenskej ZOO, plavba loďkou po priehrade alebo výlet na hrad Veveří.

zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky