Hotel Hubert**** Vital Resort

na základe 14 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Skvelá dovolenka pod Gerlachovským štítom vo Vysokých Tatrách. Pobyt v 4* Hoteli Hubert s polpenziou a voľným vstupom do Oázy Thalasso.
Nezabudnuteľná rodinná dovolenka v Hoteli Hubert**** vo Vysokých Tatrách pod Gerlachovským štítom. Čaká vás bohatá polpenzia a wellness.
Hotel Hubert**** sa nachádza v podhorí Vysokých Tatier, priamo pod ich najvyšším vrchom Gerlach. Podľa názoru mnohých návštevníkov je to jedno z najkrajších miest podhoria. Zo všetkých strán je obklopený prírodou s nádhernými výhľadmi na Vysoké Tatry, Popradskú kotlinu i hrebene Nízkych Tatier, kde sa vyníma najmä Kráľova hoľa.

Okolitá príroda je domovom nejednej divej zveri - jelene, srnky, ale aj diviaky, medvede, vlky, rysy či líšky. Pri troche šťastia uvidíte tieto zvieratá priamo z hotela. Na jeseň je možné často vidieť a počuť trúbiace jelene počas jelenej ruje. Hotel dostal pomenovanie práve po patrónovi poľovníkov, svätom Hubertovi.

Oceníte aj atmosféru a čisté, tiché prostredie, vlastnú zdravú vodu z 90 m vrtu či domáce zvieratá v minizoo, ktoré si obľúbia najmä deti. Vďaka príjemnému prostrediu si tu väčšina návštevníkov skvele oddýchne.

 • Počet izieb: 30
 • Kapacita: 1 - 2 osoby
 • Vybavenie: Kúpeľňa, Vaňa, WC, balkón, minibar, TV, internet, telefón

Vital Resort Hotel Hubert**** ponúka široké spektrum relaxu: bazény, sauny, masáže, zábaly, kúpele, manikúru a pedikúru, kozmetiku. Doprajte si potešenie a vyberte si z ponuku presne podľa vašich predstáv. Masáže vykonávajú profesionálni maséri, ktorí vám poradia aj s výberom samotnej masáže alebo techniky.

 • Vnútorný bazén so slanou vodou (10,5 x 7 m, hĺbka 1,4 m, teplota 30 °C)
 • Vonkajší bazén so slanou vodou – vyhrievaný (3 x 7 m, hĺbka priemer 1,6 m, teplota 30 °C)
 • Jakuzzi
 • 3 sauny – soľná parná, biosauna, bylinková parná
 • Fínska kaďa
 • Zázračná sprcha
 • Iglu kútik
 • Tepidárium
 • Solárium
 • Fitness
 • Kozmetické centrum

Ponúkané kúpele si môžete vychutnať vo vani NeoQi-Harmony, ktorá využíva prírodnú silu vody na účinnú termo-terapiu, ako aj na tlakovú masáž. Široká ponuka využitia robí z tejto hydroterapeutickej vane ozajstný zázrak.

Bylinkový kúpeľ(20 min)

Nechajte sa uniesť do sveta babky bylinkárky a vychutnajte si kúpeľ pripravený z vybraných byliniek, ako sú levanduľa, medovka a liečivka z tatranských lúk. Odporúčame všetkým nadšencom bio prírodných produktov.

Kleopatrin kúpeľ(20 min)

Pri Kleopatrinom kúpeli sa používa medový alebo kokosový olej.

Stravovanie v hoteli zabezpečuje štýlová hotelová reštaurácia pre 120 osôb s terasou a japonskou záhradou, kde si môžete vychutnať tie najlepšie gurmánske špeciality pod vedením skúseného majstra šéfkuchára. Súčasťou hotela je aj kaviareň a vínotéka so širokou ponukou lahodných vín všetkých odrôd. V areáli hotela sa nachádza slovenská reštaurácia U Tinkera, v ktorej je ponúkaný jedinečný výber netradične servírovaných jedál, pripravovaných na ražni a rošte a k nim výborné slovenské vína. V ponuke nechýbajú pirohy, domáca štrúdľa či pečené koleno, a to za zvukov ľudovej hudby.

Príjemné posedenie poskytuje hotelová kaviareň, ktorá ponúka výbornú taliansku kávu a najlepšie domáce koláče ako od starej mamy. Nechýba pravá belgická čokoláda a široký výber nápojov. Romantiku posedenia zaisťuje praskujúce drevo v krbe a príjemná melodická hudba.

Hotel Hubert **** disponuje rôznymi možnosťami na usporiadanie malého pracovného stretnutia, oslavy, mítingu, banketu, svadby či veľkej kongresovej akcie. K dispozícii je veľká kongresová hala, poľovnícky salónik a rokovací salónik.

 • Minizoo: V areáli Hotel Hubert nájdete špeciálnu minizoo s viacerými druhmi zvierat
 • Jazdy na koni: Koníky a poníky sú pripravené vás povoziť na svojom chrbte každý deň od 10.00 hod. do 16.00 hod. Na recepcii hotela je možné dohodnúť okrem jázd na koníkoch aj jazdu špeciálnym historickým kočom (v lete) alebo jazdu na saniach (v zime).
 • Tenis: Hotel disponuje vyhrievanou krytou tenisovou halou s rozmermi ihriska. K dispozícii sú šatne so sprchami a so sociálnymi zariadeniami.
 • Ďalej:
 • Kaplnka sv. Huberta
 • Jazierko a lavička lásky
 • Gerlachovská chalupa
 • Vonkajší tenisový kurt
 • Volejbalové ihrisko
 • Minigolf
 • Vnútorné a vonkajšie detské ihrisko
 • Stolný tenis
 • Biliard

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Najvýznamnejším symbolom Vysokých Tatier je kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

Tatry – majestátny symbol Slovenska. Záhadné a poprepletané dych vyrážajúcimi zákutiami. Unikátnosť regiónu Tatry spočíva tiež vo vysokej koncentrácii prírodných a kultúrnych zaujímavostí na relatívne malom území.

V okruhu 50 km sa črtá jedinečná príležitosť spoznať 4 z 9 slovenských národných parkov.Prírodný rezervoár regiónu Tatier skrýva unikátne rastlinné a živočíšne druhy, z ktorých niektoré je možné nájsť iba na tomto území.

Horské chaty:

 • Reinerová chata
 • Teryho chata
 • Zamkovského chata

Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. K dispozícií máte množstvo cyklotrás, ktoré vás prevedú krásnou tatranskou prírodou. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého horské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi.

www.hotel-hubert.sk
Navštívte Vysoké Tatry, najmenšie veľhory sveta! Užite si dokonalú rodinnú dovolenku s ubytovaním vo Villa HOREC***, polpenziou a wellness.
Navštívte Vysoké Tatry, najmenšie veľhory sveta, a užite si dokonalú rodinnú dovolenku v každom ročnom období. Naše najvyššie pohorie je totiž rajom rodinnej rekreácie v tom najzdravšom prostredí panenskej prírody a nezáleží na tom či práve hľadáte zimné radovánky na bielych lyžiarskych svahoch, alebo plánujete relaxovať vo wellness či šantiť v aquaparku.

Tým pravým miestom pre dokonalý oddych v tomto raji môže byť práve útulná Villa Horec. Rozprávková vilka v čarokrásnom podhorí Tatier je súčasťou Hotel Hubert Vital Rezort a ponúka tak všetky služby tohto jedinečného miesta. Doprajte sebe a svojim blízkym pobyt v horskom prostredí, v hoteli s unikátnym wellness Oáza Thalasso, v ktorom môžete na vlastnej koži vyskúšať uvoľňujúce účinky kúpeľa v bazéne so slanou vodou. Okrem toho na vás vo wellness čakajú tri druhy sáun, vírivka, solárium či fitness. Vaše deti určite ocenia detské ihrisko a minizoo nachádzajúcu sa priamo v areáli hotela, rozprávkové jazierko s vodným vtáctvom alebo tiež možnosť zajazdiť si na koni v sprievode skúseného trénera. Aktívnejší návštevníci môžu využiť tiež krytú tenisovú halu, alebo navštíviť niektoré z blízkych lyžiarskych stredísk. Ukrátené samozrejme nebudú ani vaše chuťové poháriky, ktoré si prídu na svoje v štýlovej reštaurácii hotela Hubert, alebo tiež v tradičnej Kolibe U Tinkera.
Výnimočná dovolenka v lone tatranskej prírody. Rodinný pobyt v Hoteli Hubert**** Gerlachov s polpenziou, wellness a bazénom so slanou vodou.
Na Slovensku by sme asi ťažko hľadali človeka, ktorý nemiluje Vysoké Tatry. Najmenšie veľhory sveta obkolesené znovu sa rodiacimi lesmi sú totiž stelesnením relaxu v našej rodnej krajine. Charakter zóny dokonalého oddychu tu na vás dýcha z každého rohu tohto čarovného miesta, vďaka čomu si môžete užiť výnimočnú dovolenku bez nutnosti cestovať za hranice.

Miestom pre váš pobyt v tomto kráľovstve aktívneho oddychu môže byť práve 4* hotel Hubert situovaný v pokojnej lokalite neďaleko obce Gerlachov. Doprajte si relax v tom najčistejšom ovzduší a načerpajte duševnú energiu pri výletoch do okolitej prírody. Spoznajte okolie z konského chrbta alebo sa zájdite vyšantiť do blízkeho AquaCity Poprad. Milovníkov wellness poteší Oáza Thalasso, v ktorej nájdu okrem vírivky, parnej či soľnej sauny aj vnútorný a vonkajší bazén so slanou vodou. Hotel Hubert však myslí aj na vaše najmenšie ratolesti, pre ktoré má pripravený detský kútik, minizoo, vonkajšie ihrisko a množstvo ďalších športových aktivít. Ak navštívite Tatry v zime, čaká vás dokonalá lyžovačka na svahoch vzdialených len pár kilometrov od samotného hotela. Pomyselnou čerešničkou na torte môže byť štýlová gurmánska hotelová reštaurácia, ale taktiež reštaurácia U Tinkera servírujúca slovenské špeciality pripravené na rošte a grile.

Ukončené zľavy

Čo tak zažiť Mikuláša trochu inak, priamo pod Gerlachovským štítom? Rodinný pobyt s polpenziou v Hoteli Hubert**** vo Vysokých Tatrách.
Halloween, Mikuláš, Vianočný pobyt s rodinou v 4* Hoteli Hubert. Spravte si radosť tematickými pobytmi v nádhernej prírode Vysokých Tatier.
Hrôzostrašný víkend plný strašidiel, záhad a príšer, ktoré sa zjavujú len raz v roku, sa blíži. Zažite aj vy so svojimi ratolesťami strašidelný Halloween 2016 v Hoteli Hubert**** Vital Resort. Čaká na vás bohatý animačný program s vyrezávaním tekvíc, krvavým wellness kúpeľom a so strašidelnou hostinou.

Ako každý rok, tak aj tentokrát sa bude oslavovať Mikuláš v hoteli Hubert celý víkend.

Čarovné Vianoce plné pokoja, radosti, oddychu, ale aj prekvapení a lásky. Oslávte vianočné sviatky v Hoteli Hubert.

Hotel Hubert**** sa nachádza v podhorí Vysokých Tatier, priamo pod ich najvyšším vrchom Gerlach. Podľa názoru mnohých návštevníkov je to jedno z najkrajších miest podhoria. Zo všetkých strán je obklopený prírodou s nádhernými výhľadmi na Vysoké Tatry, Popradskú kotlinu i hrebene Nízkych Tatier, kde sa vyníma najmä Kráľova hoľa.

Okolitá príroda je domovom nejednej divej zveri - jelene, srnky, ale aj diviaky, medvede, vlky, rysy či líšky. Pri troche šťastia uvidíte tieto zvieratá priamo z hotela. Na jeseň je možné často vidieť a počuť trúbiace jelene počas jelenej ruje. Hotel dostal pomenovanie práve po patrónovi poľovníkov, svätom Hubertovi.

Oceníte aj atmosféru a čisté, tiché prostredie, vlastnú zdravú vodu z 90 m vrtu či domáce zvieratá v minizoo, ktoré si obľúbia najmä deti. Vďaka príjemnému prostrediu si tu väčšina návštevníkov skvele oddýchne.

 • Počet izieb: 30
 • Kapacita: 1 - 2 osoby
 • Vybavenie: Kúpeľňa, Vaňa, WC, balkón, minibar, TV, internet, telefón

Vital Resort Hotel Hubert**** ponúka široké spektrum relaxu: bazény, sauny, masáže, zábaly, kúpele, manikúru a pedikúru, kozmetiku. Doprajte si potešenie a vyberte si z ponuku presne podľa vašich predstáv. Masáže vykonávajú profesionálni maséri, ktorí vám poradia aj s výberom samotnej masáže alebo techniky.

 • Vnútorný bazén so slanou vodou (10,5 x 7 m, hĺbka 1,4 m, teplota 30 °C)
 • Vonkajší bazén so slanou vodou – vyhrievaný (3 x 7 m, hĺbka priemer 1,6 m, teplota 30 °C)
 • Jakuzzi
 • 3 sauny – soľná parná, biosauna, bylinková parná
 • Fínska kaďa
 • Zázračná sprcha
 • Iglu kútik
 • Tepidárium
 • Solárium
 • Fitness
 • Kozmetické centrum

Ponúkané kúpele si môžete vychutnať vo vani NeoQi-Harmony, ktorá využíva prírodnú silu vody na účinnú termo-terapiu, ako aj na tlakovú masáž. Široká ponuka využitia robí z tejto hydroterapeutickej vane ozajstný zázrak.

Bylinkový kúpeľ(20 min)

Nechajte sa uniesť do sveta babky bylinkárky a vychutnajte si kúpeľ pripravený z vybraných byliniek, ako sú levanduľa, medovka a liečivka z tatranských lúk. Odporúčame všetkým nadšencom bio prírodných produktov.

Kleopatrin kúpeľ(20 min)

Pri Kleopatrinom kúpeli sa používa medový alebo kokosový olej.

Stravovanie v hoteli zabezpečuje štýlová hotelová reštaurácia pre 120 osôb s terasou a japonskou záhradou, kde si môžete vychutnať tie najlepšie gurmánske špeciality pod vedením skúseného majstra šéfkuchára. Súčasťou hotela je aj kaviareň a vínotéka so širokou ponukou lahodných vín všetkých odrôd. V areáli hotela sa nachádza slovenská reštaurácia U Tinkera, v ktorej je ponúkaný jedinečný výber netradične servírovaných jedál, pripravovaných na ražni a rošte a k nim výborné slovenské vína. V ponuke nechýbajú pirohy, domáca štrúdľa či pečené koleno, a to za zvukov ľudovej hudby.

Príjemné posedenie poskytuje hotelová kaviareň, ktorá ponúka výbornú taliansku kávu a najlepšie domáce koláče ako od starej mamy. Nechýba pravá belgická čokoláda a široký výber nápojov. Romantiku posedenia zaisťuje praskujúce drevo v krbe a príjemná melodická hudba.

Hotel Hubert **** disponuje rôznymi možnosťami na usporiadanie malého pracovného stretnutia, oslavy, mítingu, banketu, svadby či veľkej kongresovej akcie. K dispozícii je veľká kongresová hala, poľovnícky salónik a rokovací salónik.

 • Minizoo: V areáli Hotel Hubert nájdete špeciálnu minizoo s viacerými druhmi zvierat
 • Jazdy na koni: Koníky a poníky sú pripravené vás povoziť na svojom chrbte každý deň od 10.00 hod. do 16.00 hod. Na recepcii hotela je možné dohodnúť okrem jázd na koníkoch aj jazdu špeciálnym historickým kočom (v lete) alebo jazdu na saniach (v zime).
 • Tenis: Hotel disponuje vyhrievanou krytou tenisovou halou s rozmermi ihriska. K dispozícii sú šatne so sprchami a so sociálnymi zariadeniami.
 • Ďalej:
 • Kaplnka sv. Huberta
 • Jazierko a lavička lásky
 • Gerlachovská chalupa
 • Vonkajší tenisový kurt
 • Volejbalové ihrisko
 • Minigolf
 • Vnútorné a vonkajšie detské ihrisko
 • Stolný tenis
 • Biliard

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Najvýznamnejším symbolom Vysokých Tatier je kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

Tatry – majestátny symbol Slovenska. Záhadné a poprepletané dych vyrážajúcimi zákutiami. Unikátnosť regiónu Tatry spočíva tiež vo vysokej koncentrácii prírodných a kultúrnych zaujímavostí na relatívne malom území.

V okruhu 50 km sa črtá jedinečná príležitosť spoznať 4 z 9 slovenských národných parkov.Prírodný rezervoár regiónu Tatier skrýva unikátne rastlinné a živočíšne druhy, z ktorých niektoré je možné nájsť iba na tomto území.

Horské chaty:

 • Reinerová chata
 • Teryho chata
 • Zamkovského chata

Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. K dispozícií máte množstvo cyklotrás, ktoré vás prevedú krásnou tatranskou prírodou. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého horské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi.

www.hotel-hubert.sk
Čarovná jeseň pod Gerlachovským štítom vo Vysokých Tatrách. Pobyt v 4* Hoteli Hubert s polpenziou a voľným vstupom do Oázy Thalasso.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky