HYC - Hot Yoga Centrum

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Jednodňový workshop "Základy jogy" – naučte sa ako jogu praktizovať správne a efektívne. Je skvelá pre upokojenie mysle a posilnenie tela.
Joga je ako hudba tvorená rytmom tela, melódiou mysle a harmóniou duše. Jednodňový workshop "Základy jogy" – termíny cez víkend aj týždeň.
Či idete cvičiť jogu prvýkrát alebo ju cvičíte pravidelne, vedieť základy je vždy základ! Basic yoga, Relax yoga, Metabolic yoga, Hatha yoga... Aj keď má yoga mnoho variantov, základné pozície sa opakujú takmer vo všetkých druhoch, a práve preto si ich na tomto kurze objasníte.

  • prejdete si základné jogové pozície ako bojovník 1, 2 a 3, trojuholník, doska, pes tvárou hore i dole
  • krok za krokom si vysvetlíte pozdrav slnku A a B
  • následne si prebraté asány spojíte a odcvičíte krátku zostavu
  • v závere sa povenujete pranayame a relaxácii

V priestoroch HYC vás radi uvítajú v priateľskej atmosfére bez ohľadu na váš vek či schopnosti. Veria, že sa s lektormi budete cítiť príjemne, nadobudnete nové poznatky a nájdete vytúženú rovnováhu.

Hot Yoga Centrum nájdete na Klincovej 35 (roh Mraziarenskej a Klincovej ulice), vchod je z Mraziarenskej ulice. Štúdio sa nachádza na druhom poschodí. Parkovať môžete na vyhradených miestach priamo pred štúdiom alebo na parkoviskách v okolí (pozri mapu). V blízkosti štúdia sú MHD zastávky: Slovanet (8, 9, 50, 66), Mliekarenská (66, 74, 98, 207, 209), Trhovisko (50, 66, 68, 201, 209). Viac informácii TU.
Najhorúcejšia joga v HYC – kurz klasickej alebo hot jogy. Joga je ako hudba tvorená rytmom tela, melódiou mysle a harmóniou duše.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky