Morton Expedit Plus s.r.o

Prebiehajúce zľavy

Praktická lampa so senzorom pohybu so 7 LED svetlami. Skvelá pomôcka, ktorá vám zabezpečí dokonalé osvetlenie aj pri výpadku energie.
Pracia gulička je ekologickou alternatívou ku pracím práškom a gélom. Mení vlastnosti vody, ale nerobí ju mazľavou, nič do nej nevypúšťa.
Bezkontaktný detektor napätia so vstavaným LED svetlom. Robustná, mechanicky odolná skúšačka na zisťovanie prítomnosti napätia vo vodičoch.
Gombíková batéria CR 1620 Li 3 V. Bezpečné a čisté použitie, pretože neobsahuje ortuť a kadmium, tým chráni životné prostredie.
Rozkladací plastový kufrík na náradie na kolieskach. Dá sa rozložiť na dve časti (použiteľné aj samostatne) s pevnou vysúvnou rukoväťou.
Bezdrôtový indukčný reproduktor. Jednoducho vložíte svoj smartfón do stojanu a indukcia zachytí zvuk z telefónneho reproduktoru.
Elegantná fľaša na prípravu a podávanie šľahačky - 0.5 L. Šľahačka vyrobená vo fľaši má vynikajúcu chuť a môžete s ňou ozdobovať pokrmy.
Car G7 - Bluetooth FM Transmitter. MP3 prehrávač Bluetooth je vhodný pre použitie v aute i ako Hands-free počas šoférovania.
Nožnicový krájač 2 v 1. Skvelý pomocník v kuchyni stačí stlačiť ako nožnice a zeleninu, ovocie, syry, mäso a či iné je hneď nakrájané.
Kúpiť za 9 € 0,05 €

Ukončené zľavy

Je na vašom počítači a klávesnici veľa prachu? S mini USB vysávačom udržíte váš počítač či notebook v skvelej čistote.
Doska na krájanie. Nová a inovatívna krájacia doska, ktorá je vyrobená z antibakteriálneho bambusu, odolná a chráni životné prostredie.
Sada grilovacích ihiel. 70 ks drevených ihiel pre prípravu šašliku (živánskej), opekanie mäsa, zeleniny či už na grile alebo v rúre.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky