Morton Expedit Plus s.r.o

Prebiehajúce zľavy

LED svietiaca sprcha je netradičným doplnkom do vašej kúpeľne. Oživenie, dizajn a radosť v troch farbách: červená, modrá, zelená.
Kúpiť za 10 € 22,50 €
Led svietiaca sprcha rovnako aj led perlátor sú vysoko kvalitné produkty pre vašu domácnosť.

Prinášame zmenu do vášho domova, oživenie, dizajn, radosť:

Tieto výnimočné produkty sú Vám k dispozícii za skvelú cenu!

Tieto doplnky nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Nepotrebujú žiadne napájanie batérii.

Štandardné napojenie na sprchovaciu hadicu.

Váha: 171 g

Rozmery: 22cm x 8cm x 5cm

Farby: červená, modrá, zelená

Materiál obloženia: ABS

Farba obloženia: metalíza

Po pustení sprchy, farby sa Vám hneď zapínajú

Rozmery: 22cm x 8cm x 5cm

Farby: červená, modrá, zelená, fialová

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
Spoľahlivý a praktický rozbočovač do autozapalovača, z ktorého je možné súčasné napájanie rôznych zariadení z 12V siete automobilu.
Praktická 6-dielna manikúrová sada v elegantnom textilnom púzdre. Sada je vyhotovená z ušľachtilej ocele z jednoduchým čistením.
Praktická digitálna kuchynská váha je neodmysliteľnou súčasťou výbavy každej kuchyne. Pridávajte do jedla správne množstvo ingrediencií.
Poškodené a zalomené skrutky vedia vždy pekne rozčúliť. Speed Out - 4 špeciálne vrtáky s vŕtačkou vytiahnu akúkoľvek poškodenú skrutku.
Praktický pekáč spolu s 5-timi formami rôznych tvarov na pečenie. Vytvorte si doma tie najlepšie sladké pochúťky.
Praktické a spoľahlivé 3 v 1 univerzálne lisovacie kliešte. Kalené oceľové telo s ergonomickými rukoväťami a 3 vymeniteľné vložky.
Bluetooth reproduktor a cyklistické svetlo so slotom pre micro SD pamäťovú kartu. Jazda na bicykli sa stane oveľa zaujímavejšia s hudbou.
Moderná a spoľahlivá bluetooth technológia, pomocou ktorej možno spárovať mikrofón (headset) s mobilným telefónom vo vašom aute.
Neviete kam dať počas športu svoje kľúče, peniaze či mobil, bez toho aby vám bránili v pohybe? Je tu pre vás univerzálny športový pás.
Praktický a robustný 30 W LED reflektor pre interiér aj exteriér. Vybavený bezpečnostným sklom, odolný voči vode, prachu a nárazom.
Pracia gulička je ekologickou alternatívou ku pracím práškom a gélom. Mení vlastnosti vody, ale nerobí ju mazľavou, nič do nej nevypúšťa.
Záhradkárska ručná pílka, vyrobená z nárazuvzdorného plastu. Vysúvateľná čepeľ zabráni poranení pri uložení vo vrecku.
Bezkontaktný detektor napätia so vstavaným LED svetlom. Robustná, mechanicky odolná skúšačka na zisťovanie prítomnosti napätia vo vodičoch.

Ukončené zľavy

Praktická vývrtka na víno pre ľahké otváranie fliaš spolu s otváračom na fľaše. Nepostrádateľný pomocník každej domácnosti.
Priehľadná obojstranná páska, ktorá rýchlo, bezpečne, jednoducho a dlhodobo prichytí na rôzne povrchy, ozdobné lišty, rámiky či dekorácie.
Praktická lampa so senzorom pohybu so 7 LED svetlami. Skvelá pomôcka, ktorá vám zabezpečí dokonalé osvetlenie aj pri výpadku energie.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky