Natural & Beauty - Kadernícky salón

Prebiehajúce zľavy

S kolagénovou alebo kaviárovou maskou sa zbavíte nečistôt, mastnej a odumretej pokožky a vaša tvár si zachová mladistvú štruktúru.
Zregenerujte svoju pleť a navráťte jej pružný vzhľad. Vďaka kolagénovej alebo kaviárovej maske bude vaša pleť zdravšia a krajšia.
Kaviárová maska s obsahom kaviáru intenzívne vyživuje a hydratuje pokožku. Kaviárové bohaté zložky, komplexy a morské proteíny regenerujú pokožku a dodávajú jej hladší, pružnejší, pevnejší a jasnejší vzhľad. Pleťová maska tak odstráni nečistoty, mastnotu a odumretú pokožku, pričom zachová mladistvú štruktúru pleti.

Procedúra je vhodná pre všetky vekové kategórie a slúži aj ako prevencia proti vráskam.

Funguje na báze prírodných extraktov, obsahuje fyto-kolagén, vitamíny, bieliace esenčné a zvlhčujúce zložky. Výrazne odstraňuje vrásky, obmedzuje kruhy i vačky pod očami. Pleť celkovo omladzuje a spevňuje. Takisto vhodné pre všetky vekové kategórie.

Priestory košického salónu nájdete na ulici Alžbetina 690/1 v Starom Meste.

Ukončené zľavy

Rafinovaný, zmyselný a dokonalý pohľad kedykoľvek počas dňa s 3D až 9D mihalnicami, farbenie obočia a maska AntiAge.
Zvodné a husté 3D až 9D riasy, farbenie obočia a maska AntiAge. Rafinovaný, zmyselný a dokonalý pohľad kedykoľvek počas dňa.
Obrovskou výhodou zahustených mihalníc je bezpochyby fakt, že už nemusíte tráviť každé ráno pred zrkadlom dlhý čas ich maľovaním a vytáčaním. Dokonca nepotrebujete ani očnú linku, budete upravená 24-hodín denne.

3D mihalnice sú hrubšie, rovnako vytočené a špičky rovnako ukončené.

Hlavný rozdiel medzi 3D a 4D mihalnicami je nielen cítiť, ale hlavne vidieť. Na pohľad vyzerajú 4D mihalnice prirodzenejšie. 4D lepenie mihalníc je nový revolučný spôsob predĺženia s trvanlivosťou 4 - 6 týždňov. Technika 4D nenahrádza klasické 3D predlžovanie mihalníc, ale ponúka nový vzhľad predĺženia mihalníc.

Rozdiel medzi 3D a 4D mihalnicami je v tom, že 4D mihalnice majú:

  • dlhšiu životnosť 4 - 6 týždňov
  • sú ľahučké a mäkké na dotyk ako prírodné riasy
  • používajú sa 100 % norkové mihalnice
  • alebo jemné syntetické mihalnice v hrúbkach 0,07 mm a 0,10 mm
  • 4D mihalnice sa aplikujú na vaše vlastné mihalnice špeciálnym lepidlom
  • pôsobia prirodzeným dojmom a sú hodvábne na dotyk
  • môžu sa aplikovať 2,3 mihalnice na jednu prírodnú mihalnicu, čím sa dosiahne extra objem, ale aj prirodzený vzhľad

5 D a 7 D riasy - objemové

Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špecíalnou technikou 5-6 tenučkých rias. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku krásne, husté mihalnice.

8D a 9 D riasy - extra hustý vzhľad

Na každú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou až 9 tenulinkých mihalníc hrúbky 0,05mm. Tým sa vytvorí extra hustý, bohatý, našuchorený vzhľad mihalníc.

Salón sídli v centre mesta na Alzbetinej ulici s možnosťou parkovania. Prax v robení mihalníc viac ako 3 roky.
Prenechajte svoju korunu krásy odborníkom. Starostlivosť vo forme farbenia, melíru, strihu či kúre pre výnimočný lesk, silu a pôvab vlasov.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky