Penzión Centrál

na základe 8 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Pobyt s polpenziou a wellnessom vo Veľkej Rači v penzióne Centrál. Užite si lyžovačku vo vyhľadávanom stredisku.
Penzión CENTRÁL*** nájdete v Kysuckých Beskydoch v obci Oščadnica, pod najvyšším vrchom regiónu Kysúc - Veľká Rača a v blízkosti známeho strediska Snow/Sun Paradise. Príďte si oddýchnuť do malebnej doliny Kysuckých Beskýd.

Kysucké Beskydy mávajú snehu dostatok aj v zimách na sneh chudobnýchFoto: www.velkaraca.sk

Penzión Centrál svojou lukratívnou polohou v centre Oščadnice a v blízkosti lyžiarskych stredísk vytvára ideálne podmienky pre aktívnu zimnú dovolenku a odpočinok. Potulky po okolí majú svoje čaro - skvelo si tu oddýchnete a za kysucké ceny si doprajte dostupné služby.

Poloha penziónu Centrál uspokojí nielen vášnivých lyžiarov, ale aj milovníkov prechádzok po zimnej krajine, nadšencov zimnej turistiky a bežkovania. Foto: www.velkaraca.sk

Útulné ubytovanie

Útulne zariadené izby s televíziou, sociálnym zariadením, chladničkou a bezplatným pripojením na WiFi

Izby sú štandardne vybavené sociálnym zariadením

V cene pobytu je aj polpenzia v kvalitnej reštaurácii so slovenskou kuchyňou, ktorá sa nachádza priamo v penzióne Centrál. Môžete si tu dať chutnú pizzu, na ktorú máte v rámcikupónu zľavu 20 %.

V rámci kupónu máte vstup do wellness. Po dni plnom lyžovania, či zimných prechádzok sa môžete zregenerovať v jaccuzzi, fínskej saune alebo vybiť posledné zvyšky energie v posilňovni.

Posledné zvyšky energie môžete vybiť v posilňovni

V cene kupónu:

 • ubytovanie, izba s TV a samostatným sociálnym zariadením
 • bohatá polpenzia: švédske raňajky, večera - polievka, hlavné jedlo, nápoj
 • wellness podľa počtu nocí, vírivka, fínska sauna s ľadovým vedrom
 • fitness, stolný futbal, stolný tenis, detský kútik
 • WIFI internet, parkovisko
 • Deti do 3 rokov zadarmo bez nároku na lôžko a stravu
 • Zľava na kúpaciu kaďu 50%, Zľava na pizzu 20%, Zľava 20% v ski požičovni Športcentrum, Zľava 25% na denné a večerné lyžovanie v areáli Športcentrum, 30% zľava na wellness - hotel *** v Oščadnici.

SNOW PARADISE Veľká Rača

Lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica sa nachádza v blízkosti hraníc s ČR a PL. Prístup je bezproblémový a udržiavaný, ponúka tri lyžiarske lokality - Dedovka, Marguška a Lalíky.

Aj na túto sezónu pripravili množstvo akcií.

Skibusy vozia lyžiarov do strediska zadarmo

Nájdete tu 14 km zjazdoviek všetkých náročností a pohodlné sedačkyVeľkou atrakciou je bobová dráha pre nadšencov adrenalínu

Veľká Rača ponúka až 14 km zjazdoviek.

Foto: www.sportove-centrum.sk, www.velkaraca.sk

Bohatá snehová nádielka, zasnežené kopce, zdravý vzduch a rozprávková zima

Tipy na výlety v okolí
 • Orloj v Starej Bystrici - jediný a prvý orloj v SR
 • Kostol nad Kalváriou v Osčadnici - dokončený v r. 1948
 • Ropný prameň v Korni - prírodná pamiatka
 • Čadca, Nová Bystrica, Stará Bystrica,... - história na dosah
 • Snow / Sun Paradise Veľká Rača, Lanový park, bobová dráha
 • Oščadnica: Kalvária, Kaštieľ - galéria - park
 • Vychylovka: Historická lesná úzkokoľajná železnica
 • Múzeum Kysuckej dediny - skanzen, Vychylovské prahy
 • Živčáková - Pútnicke miesto
 • Radoľa - kaštieľ
 • Čadca- Megoňky - Kamenné gule, Korňa - Ropný prameň
 • Rajec - termálne kúpalisko Veronika
 • Rajecké Teplice - kúpele, luxusný kúpeľný dom Aphrodité, kúpalisko

Raj pre lyžiarov - Veľká Rača foto: www.velkaraca.sk

Navštívte Kysuce, penzión Centrál*** sa teší na Vašu návštevu.
Perfektná lyžovačka v horskom prostredí Veľkej Rače. Zimný pobyt s wellness v Oščadnici v penzióne Centrál s polpenziou, dieťa do 6r zdarma.
Zimný pobyt s wellness v Oščadnici v penzióne Centrál. Po výdatnej lyžovačke zregenerujete telo vo vírivke alebo vo fínskej saune.
Nádherná príroda, úžasný relax a aktívne strávená dovolenka. Penzión Centrál predstavuje v tomto smere ideál - polohou centrum obce Oščadnica a vynikajúcimi službami - regenerácia tela aj duše spolu s deťmi - to je zima na kysucký spôsob.

V penzióne strávite čas v príjemnom horskom prostredí, kde vaše deti zažijú veľa zábavy a zážitkov. Svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí. Penzión ponúka 2-, 3- a 4-posteľové izby. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, umývadlo), televízorom a chladničkou. Možnosť bezplatného pripojenia na internet je k dispozícii v celom objekte penziónu.

Hostia majú ďalej k dispozícií priestrannú spoločenskú miestnosť, WiFi, stolný tenis, stolný futbal, posilňovňu. Po dni naplnenom turistikou je príjemné zrelaxovať vo wellness – vírivka, fínska sauna s ľadovým vedrom, kúpacia kaďa s teplou vodou 38 °C.

Kúpacia kaďa je v podstate drevený sud, ktorý má z vnútra nerezovú vložku. Vykurovaná je pecou zabudovanou priamo vo vode. Vykuruje sa drevom na teplotu 38-41 °C. Pri tejto teplote pôsobí na telo ako sauna a vyžaduje si schladenie. Pravidelné kúpanie v horúcich sudoch má nesporné zdravotné účinky podobné ako sauna. Určite si vychutnáte príjemný pocit teplej vody v kombinácii s kysuckým čerstvým vzduchom.

Pre deti je pripravené detské ihrisko, kde sa môžu dosýtosti vyšantiť. Ubytovanie v penzióne Centrál je zárukou kvality a pohodlia, ktoré spríjemnia pobyt každého hosťa. V areáli penziónu je aj vlastné bezplatné parkovisko.

K dispozícii máte kvalitnú reštauráciu, priestrannú spoločenskú miestnosť s TV, stolný tenis a stolný futbal. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet v celom penzióne.

Stravovanie je možné v reštaurácii priamo v penzióne Centrál. Ide o modernú reštauráciu s výbornou domácou slovenskou kuchyňou.

Oščadnica a okolie

Oščadnica sa nachádza v Kysuckých Beskydách. Vďaka tomu je v Oščadnici a okolí krásna príroda a hory s množstvom turistických trás. Náučné chodníky, alebo vychádzkové trasy. Každý turista si príde na svoje.

Pre športovcov je tu pripravené moderné stredisko Oščadnica -Veľká Rača.

Zimné športy a možnosti na Kysuciach v Oščadnici -Veľká Rača.

Veľká Rača Oščadnica je jedným z TOP lyžiarskych centier na Slovensku. V lyžiarskom stredisku Veľká Rača sú 3 lyžiarske lokality:

 • Dedovka, Ľalíky, Marguška, ktoré ponúkajú 14 zjazdových tratí s umelým zasnežovaním s možnosťou večerného lyžovania
 • K dispozícii sú dve 4-sedačkové a jedna 6-sedačková lanovka v kombinácii s 8-miestnou kabínkou
 • Pripravené sú tiež trate pre bežkárov

Aquapark Tropikana Wisła - Poľsko

Vďaka rôznorodým atrakciám a taktiež nezabudnuteľnej atmosfére predstavuje pobyt v Aquaparku Tropikana ideálne riešenie pre všetkých, ktorí si túžia odpočinúť a relaxovať v samotnom srdci Beskýd.

www.penzion-central.sk
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky