Penzion Hellene Relax Club ***

na základe 2 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Zavítajte na miesto ako stvorené na relax, oddych, upokojenie tela i mysle. Dovolenka v útulnom 3* penzióne Hellen v kúpeľoch Piešťany.
Zavítajte na miesto ako stvorené na relax, oddych, upokojenie tela i mysle.

Ako prvé kúpele v spojitosti s oddychom asi väčšine z nás napadnú tie v Piešťanoch, slávne na celom svete. Výnimočná minerálna voda, ktorá vás povzbudí a pomôže vášmu telu, široké možnosti trávenia voľného času a pekné prostredie prilákajú každého.

Pokiaľ k vašim požiadavkám patrí aj pokojné okolie, tým pravým pre vás bude trojhviezdičkový penzión Hellene Relax Club. Situovaný je v pokojnom prostredí, kde si do sýtosti môžete vychutnať okolité ticho, ale kde budete mať zároveň blízko aj k miestam plných športových a rekreačných aktivít. Príďte si odpočinúť a spoznať Piešťany z nového uhla pohľadu.

Ukončené zľavy

Užite si poriadne bohatý wellness balíček v 3* penzióne Hellen Relax Club v kúpeľnom meste Piešťany. Pobyt s polpenziou aj na Silvestra.
Neviete kam na Silvestra? Nečakajte, máme pre vás Silvestrovský 3-dňový pobyt v penzióne Hellene*** v Piešťanoch s polpenziou a wellness.
Zoštíhľujúci fitness pobyt v penzióne Hellene v Piešťanoch s odborným cvičením, wellness a plnou penziou, zvýhodnená cena pre 4 osoby!
Piešťany – mesto slnka, vody a zdravia! A práve to vaše zdravie opäť nájdete v našom zoštíhľujúcom fitness pobyte!

Máme pre vás pripravenú plnú penziu z nízkokalorickej stravy, celodenný pitný režim, odborné cvičenia a aj skvelý wellness relax v saune a bazéne po celý čas pobytu (vstup do vnútorného bazéna v čase od 9:00 do 21:00, vstup do fínskej sauny v čase od 18:00 do 21:00).

Každodenné hodinové cvičenie pod vedením fitness trénerky je prispôsobené individuálnym požiadavkám hostí, rozhýbeme vás funkčným tréningom a inými rôznymi druhmi cvičenia (body work, power joga…). Samozrejmosťou je tiež vstupná a výstupná prehliadka.

Dohodnite si 4-člennú partiu a získate na pobyt ešte výhodnejšie! (variant 3)

Pension Hellene Relax Club (rozkliknite)

Kúpele Piešťany (rozkliknite)

Tipy na výlet

Čachtický hrad (17,0 km)

Stavba stredovekého kamenného hradu súvisela s tatárskym vpádom do Uhorska. Výstavba Čachtického hradu začala v 1. polovici 13. storočia na podnet panovníka Bela IV. Hrad bol vybudovaný Kazimírom z rodu Hunt-Poznan v 13. storočí. Kráľovský hrad sa postupne rôznym spôsobom – darom, kúpou, či násilným ovládnutím dostával do rúk viacerých rodov....

Ďalšie informácie

Zobraziť tipy na mape
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky