Top Hotel Praha****

Prebiehajúce zľavy

Dovolenka v Prahe, ubytovanie v 4*Top Hotel Praha s japonskou záhradou, neobmedzeným wellness, polpenziou a dobrou dostupnosťou do centra.
Top Hotel Praha**** s neobmedzeným wellness a dobrou dostupnosťou do centra, vás pozýva prežiť skvelý pobyt v Prahe na 2, 3 alebo 4 noci.
4 noci
Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná japonská záhrada či veľkokapacitné parkovisko.

Wellness centrum pozostáva z bazéna, vírivky, parnej sauny, niekoľko typov masáží a fitness centra.

Štandardné izby sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť 15 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom a fénom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú jednolôžkové alebo dvojlôžkové, na požiadanie aj trojlôžkové izby.

Izby Executive

Nachádzajú sa v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je dvakrát väčšia ako izba Štandard (30 m²) a ponúka väčšie pohodlie a komfort. Nechýba kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú dvojlôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Top Hotel Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni.

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZľavaDňa.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZľavaDňa.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontakntné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZľavaDňa.sk
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho, aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Vyberte sa spoznávať krásy a pamiatky metropoly Čiech-Prahy. Pobyt na 3-4 dni v TOP HOTELI Praha**** s polpenziou a neobmedzeným wellness.
3 noci
Či už ste prišli do Prahy za pamiatkami, a či sa len prejsť po najdlhšom eskalátore v republike, dokonalým východiskovým bodom pre vás bude TOP HOTEL Praha****, z ktorého ste „pod koňom“ na Václavskom námestí do 20 minút.

Ubytovanie

Štvorhviezdičkový pražský hotel ponúka ubytovanie vo viac ako 800 izbách a apartmánoch. Súčasťou je aj kongresové centrum, japonská záhrada či rozľahlé parkovisko. Ubytovaní budete v dvoch typoch izieb: Executive a Superior. Izby typu Superior disponujú manželskou posteľou (prípadne oddelenými lôžkami), pracovným stolom, TV a dvomi kúpeľňami: jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom a WC.

V izbách typu Executive nájdete spálňu s manželskou posteľou (prípadne oddelené lôžka), pracovný stôl, TV a kúpeľňu s vaňou a WC. Nielen vďaka týmto izbám sa hotel radí medzi najlepšie v Čechách a tradične obsadzuje popredné priečky rebríčka najspoľahlivejších firiem. Ide zároveň aj o Najlepší kongresový hotel rokov 2013, 2014, 2015, 2016 a Najlepší štvorhviezdičkový hotel roku 2016.

Stravovanie

Reštaurácia Bohemia poskytuje prekrásny výhľad na panorámu Prahy, ktorú si užijete pri bufetových raňajkách(06.30 – 10.00 hod.). VIP raňajky v reštaurácii Bohemia sú v rámci 2., 4., 6. a 8. variantu. Večere (18.00 – 22.00 hod.), ktoré sú formou bufetu, prebiehajú v hlavnej hotelovej reštaurácii Praha.

Wellness

Po celodennom chodení po turisticky obľúbenej Prahe budete určite radi, že si môžete neobmedzene oddýchnuť v čarovných priestoroch hotelového wellness, kde nájdete veľký krytý bazén, whirlpool, fínsku saunu, eukalyptové inhalácie a turbo solárium.

Ak si budete chcieť dať ešte trošku do tela, využite neobmedzený vstup do jednoduchého fitness, ktoré je vybavené dvomi rotopédmi, posilňovacími strojmi a činkami. Svojmu telu môžete dopriať aj relaxačné alebo thajské masáže, na ktoré máte 15% zľavu.

A kto si myslí, že vo veľkých mestách nie je žiadna zeleň, môže sa o tom presvedčiť na vonkajšej terase, ktorá je spojená s japonskou záhradou chváliacou sa vodopádom s jazierkom, spievajúcou fontánou a sochami antických bohýň.

Praha

Karlov most (9 km)

Je to druhý najstarší dochovaný most v ČR a pri položení základného kameňa bol prítomný aj samotný kráľ Karol IV. Musel si kvôli tomu privstať, aby bol na mieste už v 5.31 hod. Jedine tak totiž mohol zachovať rad nepárnych čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1, ktorý tvoril dátum a hodinu vzniku mosta a mal mu priniesť šťastie.

Národné divadlo (9 km)

Keď romantika, tak poriadna! Národné divadlo je reprezentatívnou scénou Českej republiky. Je jedným zo symbolov národnej identity. Je nositeľom národného kultúrneho dedičstva, azároveň priestorom pre slobodnú umeleckú tvorbu. Novorenesančná budova divadla Jozefa Zítka je jednou z najvýznamnejších stavieb v krajine.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyv tejto oblasti.

A čo takto sa v Prahe pozrieť niekam k vode? Pozrite si výber týchnajlepších kúpalísk.

Dodatky:

 • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
 • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
 • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
 • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
 • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Spoznajte historické jadro Prahy počas pobytu v luxusnom TOP HOTELI Praha****. Vychutnať si môžete neobmedzený wellness a bohatú polpenziu.

Ukončené zľavy

Nezabudnuteľná dovolenka v metropole Čiech, v Prahe. Pobyt v luxusnom TOP HOTELI Praha**** s polpenziou a neobmedzeným wellness.
Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

WELLNESS v cene

TOP HOTEL Praha ponúka svojim hosťom pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. V širokej ponuke nájdete wellnesscentrum s bazénom, vírivkou, parnou saunou, širokou ponukou masáží a fitnesscentrum.

Štandardné izby sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť 15 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom, fénom. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú 1-lôžkové alebo 2-lôžkové, na požiadanie aj 3-lôžkové izby.

Izby Executive sa nachádzajú v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je dvakrát väčšia ako izba štandard (30 m²), ponúka väčšie pohodlie a komfort. V izbe sa nachádza kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú 2-lôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Okrem jedinečnej atmosféry európskej metropoly sa môžete tešiť na komfort v jednom z najväčších hotelov v Prahe. TOP HOTEL Praha poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

Gastronómia – jednoducho skvelá

TOP HOTEL Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni.

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje. V cene kupónu máte zahrnuté bohaté raňajky vo forme bufetu.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Praha Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: BOOMER.SK
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom krúžku úplne dole)

Spoznajte krásy a pamiatky stovežatej Prahy. Pobyt v luxusnom Top Hoteli Praha**** pre 2 osoby s polpenziou a neobmedzeným wellness.
Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

TOP HOTEL Praha ponúka svojim hosťom pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. V širokej ponuke nájdete wellnesscentrum s bazénom, vírivkou, parnou saunou, širokou ponukou masáží a fitnesscentrum.

Sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť 15 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom, fénom. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú 1-lôžkové alebo 2-lôžkové, na požiadanie aj 3-lôžkové izby.

Sa nachádzajú v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je dvakrát väčšia ako izba štandard (30 m²), ponúka väčšie pohodlie a komfort. V izbe sa nachádza kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú 2-lôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Okrem jedinečnej atmosféry európskej metropoly sa môžete tešiť na komfort v jednom z najväčších hotelov v Prahe. TOP HOTEL Praha poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

TOP HOTEL Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni.

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje. V cene kupónu máte zahrnuté bohaté raňajky vo forme bufetu.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontakntné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZlavaDna.sk
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho, aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Spoznajte krásy stovežatej metropoly Čiech. Pobyt v Prahe pre 2 osoby na 3 až 5 dní v Top Hoteli**** s polpenziou a neobmedzeným wellness.
Za kupón získate:

 • ubytovanie na 3, 4 alebo 5 dní pre 2 osoby v izbe Standard alebo Executive podľa výberu
 • raňajky alebo polpenzia pre 2 osoby podľa výberu
 • deti do 3 rokov zdarma
 • zdarma neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby s krytým bazénom, vírivou masážnou vaňou, whirlpool, parným kúpeľom, suchou saunou, s eukalyptovými inhaláciami, fitness centrom
 • voľný prístup k internetu vo verejných priestoroch
 • 15% zľava na bowling
 • kupón neplatí v termínoch: Veľká noc, Vianočné sviatky, Silvester a české sviatky
 • rezervácie iba e-mailom na: revenue@tophotel.cz
 • uveďte, prosím, číslo vouchera pri rezervácii v hoteli
 • spojením viacerých voucherov je možné predĺženie pobytu
 • vytvorenie rezervácie je v závislosti od voľných kapacít hotela

Možné doplatky:

 • dieťa od 4 do 8 rokov: 15€/ noc
 • dieťa od 9 do 15 rokov: 20€/ noc
 • dieťa staršie ako 15 rokov: 25€/ noc
 • malý domáci miláčik: 12€/ deň
 • parkovanie: 140 Kč/ deň
 • polpenzia: 13€/ osoba/ noc

TOP HOTEL Praha poskytuje pod jednou strechou svojim hosťom najširšiu škálu služieb zo všetkých českých hotelov - komfortné ubytovanie, moderné kongresové centrum, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečnú Japonskú záhradu i veľkokapacitné parkovisko.

K základnému vybaveniu štandardnej izby patrí TV + SAT, chladničku, telefón, fén a internetové pripojenie Wi-Fi. Izby Standard majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky. Rozloha izby typu Standard je 22 m2. Izby Executive majú vlastnú kúpeľňu s vaňou. Kapacita izby je 2 postele s 2 prístelkami. Rozloha izby typu Executive je 40 m2.

TOP HOTEL Praha sa môže pochváliť 5 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni. Chcete usporiadať záhradné párty s grilovaním až pre 1000 osôb? V TOP HOTELI Praha ÁNO! Naše letné terasy vytvárajú ideálne priestor pre príjemné posedenie aj pre veľkú záhradnú párty.

BOHEMIA TOP - najluxusnejšia reštaurácia TOP HOTELA Praha, francúzska kuchyňa, prestížny vínny lístok, nádherný výhľad na panorámu Prahy, posedenie u francúzskeho - živého krbu, panoramatický výťah. Staročeská piváreň - špeciality českej domácej kuchyne, plzenské pivo, tradičné pochúťky k pivu, možnosť objednania cimbalovej kapely.

PRAHA Restaurant - reštaurácia slúži na raňajky a večere formou bufetu pre hotelových hostí.

Lobby bar so zimnou záhradou - lahodný čaj, výber z niekoľkých druhov kávy, miešané nápoje a neprekonateľné dezerty. Letné terasy - záhradné terasy ponúkajúce upokojujúci pohľad do Japonskej záhrady sú ideálnym miestom pre kľudné posedenie s šálkou čaju aj pre veselú letné party s grilovaním a živou hudbou.

TOP HOTEL Praha ponúka svojim hosťom pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. V širokej ponuke nájdete wellness centrum s bazénom, fitnes centrum, masáže, kryté a vonkajšie tenisové kurty aj bowlingové dráhy.

Relax

 • krytý bazén, vírivá masážna vaňa, whirlpool, parný kúpeľ, suchá sauna, eukalyptové inhalácie
 • turbo solárium
 • relaxačné a shiatsu masáže
 • predaj solárnej kozmetiky a plaviek
 • wellness bar

Fitness centrum

 • unášacie pásy, rotopedy, sady jednoručných činiek, lavice bench press, kombinované cvičiace stroje
 • individuálny tréningový program, predaj doplnkovej výživy, ponuka pitného režimu

K dispozícii sú hotelovým hosťom, širokej verejnosti i pre firemné akcie dve bowlingové dráhy. Ponúkame 2 kryté tenisové kurty s umelým povrchom a 3 vonkajšie tenisové kurty s osvetlením.

Príjemným miestom pre romantickú prechádzku aj posedenie je neobyčajne rozľahlá Japonská záhrada so spievajúcou fontánou.

Naša Japonská záhrada sa môže stať nevšedným spestrením Vašich akcií. Po dlhom dni uvítate osviežujúci prestávku alebo večerné grilovanie pod šírym nebom.

Záhrada bola vybudovaná na ploche 7000 m2 a skladá sa z dvoch stupňových terás. Prvú terasu tvorí vodopád s jazierkom, ktorý bol komponovaný na priehľad z hotelovej zimnej záhrady. Na druhej hornej terase sa nachádza väčšia vodná plocha so spievajúcou fontánou a pôvabným dreveným mostíkom v japonskom štýle. Najväčšou atrakciou celého komplexu zelene je spievajúca fontána, ktorá je v letných večerných hodinách doplnená svetelnými efektmi a ponúka tak nevšedný zážitok.

Mesto miest Praha

Praha je jedným z najkrajších miest na svete a jej historické centrum je zapísané medzi najvzácnejšie pamiatky svetového, kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO, čo je len potvrdením výnimočného a jedinečného mesta zasadeného na oboch brehoch Vltavy s množstvom nádherných meštianskych domov a palácov.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky