Top Hotel Praha****

Prebiehajúce zľavy

Vitajte v unikátnom 4* hoteli, ktorý nenájde nikde inde ako v čarovnej a podmanivej Prahe! Pobyt s wellness a raňajkami či polpenziou.
Vitajte v unikátnom 4* hoteli, ktorý nenájde nikde inde ako v čarovnej a podmanivej Prahe! Zavítajte do mesta, kde na vás čaká majestátna krása Katedrály sv. Víta, kde môžete obdivovať krásny výhľad na Karlov most z Letenských sadov, kde si môžete užiť zeleň a v lete aj pohodu s čapovaným pivom v ruke. Prejdite sa pomedzi svätováclavské vinice, po brehoch Vltavy a zakotvite na Náplavce, neobíďte ani povinné zastávky ako Pražský orloj so svojou smrtkou, Prašnú bránu alebo sa vydajte do nádherných priestorov barokového Klementína a jeho knižnice z 1722 roku... Kdekoľvek sa v Prahe vyberiete, budete budete cítiť výnimočnú a neopakovateľnú atmosféru.

Inak to nebude ani v 4* Top Hoteli na pražskom Chodove, ktorý patrí svojimi službami k tým skutočne unikátnym. Za všetko hovoria aj ocenenia, ktoré každoročne zbiera už od roku 2013. Zavítajte do luxusných priestorv hotela, kde vás okúzlia nielen umelecké diela českých umelcov, ale nechajte sa uniesť aj kuchárskym umením hotelových šéfkuchárov v jednej z 5 reštaurácií. Pridajme k tomu zážitok z relaxu vo wellness, odregovanie sa pri tenise, vo fitness alebo oddych v jedinečnej japonskej záhrade na ploche 7000 m² s jazierkom s vodopádom, či fontánou.
Dovolenka v Prahe, ubytovanie v 4*Top Hotel Praha s japonskou záhradou, neobmedzeným wellness, polpenziou a dobrou dostupnosťou do centra.
Top Hotel Praha**** s neobmedzeným wellness a dobrou dostupnosťou do centra, vás pozýva prežiť skvelý pobyt v Prahe na 2, 3 alebo 4 noci.
4 noci
Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná japonská záhrada či veľkokapacitné parkovisko.

Wellness centrum pozostáva z bazéna, vírivky, parnej sauny, niekoľko typov masáží a fitness centra.

Štandardné izby sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť 15 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom a fénom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú jednolôžkové alebo dvojlôžkové, na požiadanie aj trojlôžkové izby.

Izby Executive

Nachádzajú sa v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je dvakrát väčšia ako izba Štandard (30 m²) a ponúka väčšie pohodlie a komfort. Nechýba kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú dvojlôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Top Hotel Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni.

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZľavaDňa.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZľavaDňa.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontakntné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZľavaDňa.sk
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho, aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Spoznajte historické jadro Prahy počas pobytu v luxusnom TOP HOTELI Praha****. Vychutnať si môžete neobmedzený wellness a bohatú polpenziu.

Ukončené zľavy

Vyberte sa spoznávať krásy a pamiatky metropoly Čiech-Prahy. Pobyt na 3-4 dni v TOP HOTELI Praha**** s polpenziou a neobmedzeným wellness.
Či už ste prišli do Prahy za pamiatkami, a či sa len prejsť po najdlhšom eskalátore v republike, dokonalým východiskovým bodom pre vás bude TOP HOTEL Praha****, z ktorého ste „pod koňom“ na Václavskom námestí do 20 minút.

Ubytovanie

Štvorhviezdičkový pražský hotel ponúka ubytovanie vo viac ako 800 izbách a apartmánoch. Súčasťou je aj kongresové centrum, japonská záhrada či rozľahlé parkovisko. Ubytovaní budete v dvoch typoch izieb: Executive a Superior. Izby typu Superior disponujú manželskou posteľou (prípadne oddelenými lôžkami), pracovným stolom, TV a dvomi kúpeľňami: jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom a WC.

V izbách typu Executive nájdete spálňu s manželskou posteľou (prípadne oddelené lôžka), pracovný stôl, TV a kúpeľňu s vaňou a WC. Nielen vďaka týmto izbám sa hotel radí medzi najlepšie v Čechách a tradične obsadzuje popredné priečky rebríčka najspoľahlivejších firiem. Ide zároveň aj o Najlepší kongresový hotel rokov 2013, 2014, 2015, 2016 a Najlepší štvorhviezdičkový hotel roku 2016.

Stravovanie

Reštaurácia Bohemia poskytuje prekrásny výhľad na panorámu Prahy, ktorú si užijete pri bufetových raňajkách(06.30 – 10.00 hod.). VIP raňajky v reštaurácii Bohemia sú v rámci 2., 4., 6. a 8. variantu. Večere (18.00 – 22.00 hod.), ktoré sú formou bufetu, prebiehajú v hlavnej hotelovej reštaurácii Praha.

Wellness

Po celodennom chodení po turisticky obľúbenej Prahe budete určite radi, že si môžete neobmedzene oddýchnuť v čarovných priestoroch hotelového wellness, kde nájdete veľký krytý bazén, whirlpool, fínsku saunu, eukalyptové inhalácie a turbo solárium.

Ak si budete chcieť dať ešte trošku do tela, využite neobmedzený vstup do jednoduchého fitness, ktoré je vybavené dvomi rotopédmi, posilňovacími strojmi a činkami. Svojmu telu môžete dopriať aj relaxačné alebo thajské masáže, na ktoré máte 15% zľavu.

A kto si myslí, že vo veľkých mestách nie je žiadna zeleň, môže sa o tom presvedčiť na vonkajšej terase, ktorá je spojená s japonskou záhradou chváliacou sa vodopádom s jazierkom, spievajúcou fontánou a sochami antických bohýň.

Praha

Karlov most (9 km)

Je to druhý najstarší dochovaný most v ČR a pri položení základného kameňa bol prítomný aj samotný kráľ Karol IV. Musel si kvôli tomu privstať, aby bol na mieste už v 5.31 hod. Jedine tak totiž mohol zachovať rad nepárnych čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1, ktorý tvoril dátum a hodinu vzniku mosta a mal mu priniesť šťastie.

Národné divadlo (9 km)

Keď romantika, tak poriadna! Národné divadlo je reprezentatívnou scénou Českej republiky. Je jedným zo symbolov národnej identity. Je nositeľom národného kultúrneho dedičstva, azároveň priestorom pre slobodnú umeleckú tvorbu. Novorenesančná budova divadla Jozefa Zítka je jednou z najvýznamnejších stavieb v krajine.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyv tejto oblasti.

A čo takto sa v Prahe pozrieť niekam k vode? Pozrite si výber týchnajlepších kúpalísk.

Dodatky:

 • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
 • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
 • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
 • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
 • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Nezabudnuteľná dovolenka v metropole Čiech, v Prahe. Pobyt v luxusnom TOP HOTELI Praha**** s polpenziou a neobmedzeným wellness.
Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

WELLNESS v cene

TOP HOTEL Praha ponúka svojim hosťom pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. V širokej ponuke nájdete wellnesscentrum s bazénom, vírivkou, parnou saunou, širokou ponukou masáží a fitnesscentrum.

Štandardné izby sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť 15 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom, fénom. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú 1-lôžkové alebo 2-lôžkové, na požiadanie aj 3-lôžkové izby.

Izby Executive sa nachádzajú v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je dvakrát väčšia ako izba štandard (30 m²), ponúka väčšie pohodlie a komfort. V izbe sa nachádza kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú 2-lôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Okrem jedinečnej atmosféry európskej metropoly sa môžete tešiť na komfort v jednom z najväčších hotelov v Prahe. TOP HOTEL Praha poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

Gastronómia – jednoducho skvelá

TOP HOTEL Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni.

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje. V cene kupónu máte zahrnuté bohaté raňajky vo forme bufetu.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Praha Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: BOOMER.SK
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom krúžku úplne dole)

Spoznajte krásy a pamiatky stovežatej Prahy. Pobyt v luxusnom Top Hoteli Praha**** pre 2 osoby s polpenziou a neobmedzeným wellness.
Hotel poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

TOP HOTEL Praha ponúka svojim hosťom pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie. V širokej ponuke nájdete wellnesscentrum s bazénom, vírivkou, parnou saunou, širokou ponukou masáží a fitnesscentrum.

Sú jednoducho a účelovo zariadené. Majú veľkosť 15 m² a sú vybavené TV + SAT, telefónom, fénom. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. K dispozícii sú 1-lôžkové alebo 2-lôžkové, na požiadanie aj 3-lôžkové izby.

Sa nachádzajú v samostatnom pavilóne hotelového komplexu. Izba Executive je dvakrát väčšia ako izba štandard (30 m²), ponúka väčšie pohodlie a komfort. V izbe sa nachádza kúpeľňa s rohovou alebo klasickou vaňou, TV so satelitným pripojením, telefón, sušič vlasov, wifi internetové pripojenie. K dispozícii sú 2-lôžkové izby tohto typu, na výber so spojenými alebo oddelenými posteľami.

Okrem jedinečnej atmosféry európskej metropoly sa môžete tešiť na komfort v jednom z najväčších hotelov v Prahe. TOP HOTEL Praha poskytuje širokú škálu služieb, ktoré vám zabezpečia príjemný a plnohodnotný pobyt: komfortná izba, 5 reštaurácií a niekoľko barov, letné terasy, pestré možnosti športu a relaxácie, jedinečná Japonská záhrada a veľkokapacitné parkovisko.

TOP HOTEL Praha sa môže pochváliť 11 gastronomickými zariadeniami, v ktorých si pochutnáte na českej i medzinárodnej kuchyni.

Francúzske delikatesy v luxusnej reštaurácii s výhľadom na starobylú Prahu, moravské víno, špeciality českej domácej kuchyne, ale aj opečený špekáčik na grile či neprekonateľné dezerty a miešané nápoje. V cene kupónu máte zahrnuté bohaté raňajky vo forme bufetu.

K dispozícii sú vám tiež kryté tenisové kurty a bowlingové dráhy.

Pražský hrad a Chrám sv. Víta

Staromestské námestie

Karlov Most

Václavské námestie

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontakntné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZlavaDna.sk
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho, aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky