Vila HANA

na základe 2 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Kam sa vydať na hory? Zájdite si na dovolenku do Vysokých Tatier. Pobyt vo vile Hana s raňajkami, polpenziou, zľavou do Thermal Parku Vrbov.

Ukončené zľavy

Kam sa vydať na hory? Zájdite si na dovolenku do Vysokých Tatier. Pobyt vo vile Hana s raňajkami, polpenziou, zľavou do Thermal Parku Vrbov.
Kúzelné Vysoké Tatry Úžasná dovolenka v príjemnom prostredí TANAPu
Vysoké Tatry sú pýchou Slovenska, apreto by ste im určite mali venovať pozornosť. Preto si doprajte pár dní oddychu avydajte sa priamo do Tatranského národného parku, kde príroda aokolitá fauna pôsobia na človeka doslova upokojujúco. Relaxovať sa dá na všetky možné spôsoby asvieža prechádzka padne vždy skvelo.

Ubytovanie

Počas pobytu budete ubytovaní vpríjemnom penzióne Vila Hana, ktorý sa nachádza v tatranskej oblasti Tatranského národného parku TANAPv obci Nová Lesná, a to v nadmorskej výške 746 m. Penzión si zakladá na pohodovej atmosfére, preto sa tu budete cítiť ako doma. Vaša izba bude pripravená tak, že vám nebude nič chýbať. Pohodlná posteľ, sociálne zariadenie sú samozrejmosťou.

Stravovanie

Počas pobytu si vychutnáte lahodné kontinentálne raňajky. Vkaždej izbe sa nachádza aj chladnička, preto si môžete so sebou pribaliť aj svoje dobroty pribalené zdomu.

Tipy na výlety

AquaCity Poprad (8 km)

Vďakatermálnym prameňompod Tatramije možné si vychutnať teplú vodu po celý rok. Ak vám chýba voda, tak toto miesto je pre návštevu to pravé. Na svoje si príde každá veková kategória.

Starý Smokovec (4 km)

Starý Smokovec ponúka veľmikrásne prírodné scenérie, ktoré by si určite nemali nechať ujsť milovníci prírody. Nachádza sa tulanovka, ktorá vás vyvezie na samý vrchol, kde si môžete vychutnávať pohľady na našeSlovensko.

Štrbské Pleso (26 km)

Založené v roku 1872 v nadmorskej výške 1335 m n. m. Štrbské Pleso, ktoré je najvyššou osadou vo Vysokých Tatrách, bolo založené okolo plesa, druhého najväčšieho na slovenskej strane Vysokých Tatier.Štrbské Pleso bolo stále ideálnym turistickým strediskom. Okrem obdivovania prírody si môžete aj aktívne užiť lyžovačku.
Zima vo Vysokých Tatrách Pobyt vo Vile Hana v Novej Lesnej
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky