3DCHILI - nextPHARM sp. z o.o.

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Ideálna váha rýchlym, účinným a trvalým spôsobom vďaka 3DChili tabletám na chudnutie. K tomu tiež diétny program pre lepší výsledok.
Keď v zrkadle zrazu zbadáte dokonalú postavu, nebude sa vám to len snívať. Ideálna váha rýchlym, účinným a trvalým spôsobom vďaka 3DChili.
Na začiatku som hľadala na internete diétu, aby som sa nemusela hanbiť v plavkách na barcelonských plážach, na ktoré ma môj snúbenec plánoval vziať. Prehľadne napísanú diétu mi nakoniec odporučila kamarátka z mojej novej práce (vďaka Miška!) a keď sa ukázalo, že priamo k diéte sú určené 100% prírodné doplnky stravy, povedala som si, prečo to neskúsiť.

Ako každá som už mala za sebou niekoľko neúspešných diét. Skúšala som pár tabliet na prírodnej báze napr. garcinii cambogii, zelený čaj, acai bobule alebo kurkuma. Výsledky klasicky žiadne, nanajvýš krátkodobé. Väčšinou som ale nevydržala dlho, pretože som buď hladovala alebo diéta obsahovala nezmyselné jedlá, ktoré neboli chutné alebo neboli poriadne popísané. S 3D Chili som všetko dostala na tanieri, dodržovanie diéty je úplne jednoduché.

Mám nákupný zoznam na každý týždeň, takže do obchodu chodím asi dvakrát za týždeň a navyše, príprava jedál je nenáročná a dobre popísaná.

Diéta 3D Chili je jediná, ktorá má pre seba prispôsobený doplnok stravy podporujúci chudnutie – 3D Chili Tablety na chudnutie! Sú to úplne prírodné tablety, ktoré obsahujú rovných 11 rastlinných zložiek (korenie) a zohľadňujú 3 fáze činnosti organizmu počas dňa, preto sa v priebehu dňa jedia 3 rôzne pilulky:

  • Žltá (ráno): podporuje metabolizmus, redukuje hromadenie tukového tkaniva a blahodarne pôsobí na tráviaci systém
  • Červená (popoludní): spaľuje tukové tkanivo, zrýchľuje metabolizmus a dodáva energiu
  • Zelená (večer): očisťuje organizmus od toxínov a je bohatým zdrojov antioxidantov

Účinkom 11 korení, ktoré tablety obsahujú, sa nebudem venovať viac, na internete je o nich uvedených dostatok informácii, preto uvediem len ich zoznam: garcinia cambogia, zázvor, kurkuma, biela fazuľa, kapsaicín, guarana, pektin z grapefruitu, ľanový olej, zelený čaj, acai bobule a chlorella.

Využitie len jedného korenia (napr. obsahujúceho kapsaicín) by nemalo požadovaný účinok. Mohlo by dôjsť k nasýteniu organizmu touto zlúčeninou a ten by sa voči nej mohol stať imúnny, následkom čoho by sa metabolizmus nezrýchľoval. Nesmiernou výhodou systému 3D Chili je fakt, že obsahuje všetky tieto zložky, nie je teda nutné kupovať tablety s každou zložkou samostatne.

Podľa toho, aký výsledok chceš dosiahnuť, si môžeš zvoliť jedno z dvoch dávkovaní: STANDARD alebo TURBO. Dávkovanie STANDARD poskytuje o niečo nižší úbytok hmotnosti. V tomto prípade sa aplikujú tri pilulky denne: žltá, červená a zelená. Toto dávkovanie je určené pre osoby, ktoré sa chcú zbaviť menšieho počtu kilogramov.

Dávkovanie TURBO je dávkovanie dvojité, s čím je spojené rýchlejšie zníženie váhy! Metabolizmus pracuje na najvyšších otáčkach, kalórie sa v zrýchlenom tempe spaľujú a tukové tkanivo sa nedokáže postaviť sile kapsaicínu. Toto dávkovanie je vhodné pre osoby, ktorým záleží na rýchlom a zároveň zdravom a bezpečnom chudnutí.

  • podporuje nervovú sústavu
  • podporuje cievny systém
  • podporuje srdečnú činnosť
  • podporuje látkovú výmenu
  • reguluje proces trávenia
  • reguluje činnosť zažívacej sústavy
  • zbavuje organizmus toxických látok

Jem pravidelne a nehladujem! Diéta je naplánovaná na 28 dní, obsahuje pestré a jednoduché jedlá a pozor – je sa päť jedál denne! Tu je príklad, čo sa počas dňa je. Ako si môžete všimnúť, diéta má po pravej strane pre seba prispôsobené doplnky stravy. Okrem tabliet na chudnutie 3D Chili je to aj prírodný ľanový olej. Ja som sa zatiaľ rozhodla len pre tabletky, ak máte skúsenosti aj s olejom tak napíšte do diskusie :)

Samotná brožúra 3D Chili Diéta nespočíva len v diétnom pláne na 28 dní, ale pomôže pochopiť zásady správneho stravovania a nutnosť pravidelne jesť. Vďaka tomu, že som si všetko dôkladne prečítala, som mohla Systém 3D prijať za svoj a je tak pre mňa ľahšie všetko dodržovať. Nie je to tak pre mňa o tom, že musím určitý čas jesť tablety a potom jedlo. Navyše, za jedlo utrácam oveľa menej, pretože kupujem len to, čo naozaj potrebujem a moje telo je za to vďačné.

Za seba musím povedať, že som nadšená. Nejde len o kilogramy, ale dobrý pocit zo stravovania. Brožúrka s diétou na 28 dní je k tabletám zdarma, ani za poštovné som nič neplatila. Vďaka komplexnému Systému 3D Chili si nemusíme vyberať medzi diétou a tabletami na chudnutie, oboje sa v tomto prípade doplňuje.

Radka Stanová

Jsem opravdu překvapena, že odtučňovací dieta může být tak rozmanitá! Co mě u těchto hubnoucích tablet zaujalo asi nejvíce, je přírodní složení, a že jsou prospěšné nejen tím, že po nich člověk může shodit nějaké to kilo, ale obsahují takové látky, které podporují správné fungování ať už zažívací soustavy nebo cévního systému atd. To je určitě fajn! Už po pár dnech jsem cítila, že můj metabolizmus zrychluje. Měla jsem více energie a cítila se skvěle!

Olga Soukupová

Samozřejmě jsem už slyšela mnohokrát o spalovačích tuků a všemožných věcech, které seženete i ve vašem fitku. Laik jako já ale často neví, co si má koupit a někdy mi jde i z vysvětlení různých trenérů, co je to nej pro mé tělo, hlava kolem. Naštěstí mi dobrá duše Edita řekla o spalovačích 3D Chili, které se v zahraničí se těší velké oblibě i u celebrit a bloggerů. Navíc mám velkou radost z toho, že je dieta bohatá na kyseliny Omega-3, které zpomalují stárnutí, což je pro ženy blahodárné.

https://www.facebook.com/3dchili.cz

https://www.instagram.com/3dchilicz

Ďalšie populárne ponuky