4 Live s.r.o.

na základe 2 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Žiaľ, táto prevádzka
nemá žiadne aktívne ponuky

Ukončené zľavy

Módny doplnok s hebkým a hrejivým pocitom pre každú slečnu a dámu! Podčiarknite svoju krásu originálnym a štýlovým kašmírovým šálom.
Počas chladných zimných dní Vás príjemne zahrejú originálne kašmírové šály alebo pašmíny.Výnimočná príležitosť s cenou, ktorá sa nebude opakovať! Krásny kašmírový šál pre Vás či akúkoľvek ženu vo Vašom okolí. Ponúkame hebučký darček, ktorý zohreje, ozdobí a poteší. Neváhajte a vyberte si z množstva módnych farieb.

Kupón zahŕňa:

- luxusný kašmírový šál (dostupný v 10 farbách),

- rozmer 180 x 69 cm, dĺžka strapcov je 10 cm,

- zloženie: 90% kašmíru a 10% hodvábu,

- poštovné a balné je zahrnuté v cene kupónu.

Univerzálnemu farebnému šálu podľahli ženy po celom svete! Vychutnajte si aj Vy heb­ký dotyk látky a hrejivý pocit, keď sa do šatky zabalíte! Tradičný kaš­mírový šál nikdy nevyjde z módy. Šál je vyrobený z 90% kašmíru, vlny himalájskej kozy. Materiál preslávený svojou hebkosťou a vysokou kvalitou. Je nadčasový. elegantný a univerzálny, vhodný takmer ku každému oblečeniu.

Starostlivosť o kašmírový šál:

Častým používaním šálu je vlákno príjemne mäkké. Údržba je veľmi jednoduchá. Pretože chemické čistenie by šál časom narušilo, odporúčame pranie v studenej alebo teplej vode s použitím jemného prírodného mydla alebo šampónu. Šál preplachujeme, dokým neodteká čistá voda, a potom nechajte dosucha odkvapkať, nikdy ale nie na priamom slnku. Šál nežmýkajte. Ak je treba vyžehliť, tak len cez vlhkú látku.

Dostupné v týchto farbách:

čierna, hnedá, zelená, biela, zlatá, tmavo-ružová, modrá - tyrkysová, šedá, modrá, svetlo-ružová
Prírodný výživový doplnok Ostropestrec mariánsky s pivovarskými kvasnicami
Pokiaľ trpíte nedostatočnou funkciou pečene a žlčníka alebo radi popíjate alkohol, ostropestrec (čisto prírodný produkt) by rozhodne nemal u Vás doma chýbať. Pomáha zvyšovať detoxikačnú schopnosť pečene, kladne pôsobí na žlčník, pomáha tráviacemu systému aj v boji proti depresii.

Kupón zahŕňa:

- ostropestrec mariánsky s pivovarskými kvasnicami - 1 balenie (60 tabliet).

Poštovné 2 € nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke.

Charakteristika:

- pomáha zvyšovať detoxikačnú schopnosť pečene, kladne pôsobí na žlčník,

- napomáha pri trávení,

- obsahuje pivovarské kvasnice - bio liečivo 21. storočia,

- získavajú energiu potrebnú pre všetky životne dôležité pochody,

- napomáha pri redukčnej diéte.

Ostropestrec – liečivka (bodliak) je pôvodom zo Stredomoria, ale je značne rozšírený aj na našom území. Používajú sa jeho plody, ktorých hlavnou aktívnou látkou je sylimarín (zmes flavoligňanov), ktorý zvyšuje produkciu glutathionu v pečeni o 30%, čo výrazne zvyšuje jej detoxikačnú schopnosť. Sylimarínt tak tiež stimuluje rast zdravých pečeňových buniek. Ďalšími významnými látkami sú biogénne amíny tyramín a histamín.

Ostropestrec má blahodárne účinky na funkciu pečene a žlčníka, ochraňuje pečeňový parenchým, ovplyvňuje tvorbu a distribúciu žlče. Používa se pri zníženej funkcii pečene (napr. pri cirhóze pečene, po žltačke, po intoxikácii alkoholom a pod.). Pomáha pri poruchách trávenia, pri nechutenstve, žlčníkových ťažkostiach. Pomáha zbavovať telo nahromadených toxínov, často se stáva hlavnou súčasťou detoxikačných kúr.

Pivovarské kvasnice – prírodný zdroj nielen vitamínov B, minerálov, stopových prvkov a dôležitých enzýmov, ale aj bielkovín a ďalších iných látok. Dokážu enzymaticky rozkladať glukózu na ethanol a CO2 (anaeróbna glykolýza) a tak získavať energiu potrebnú pre všetky životne dôležité pochody. Sú prospešné aj pre redukčnú diétu, pretože obsahujú relatívne málo kalórií.

Pivovarské kvasnice sú stále častejšie nazývané bio liečivom 21.storočia práve pre svoju komplexnosť obsiahnutých látok, ktoré sa navzájom doplňujú a vo svojom účinku násobia.

Hlavnou zložkou syrovátky je laktóza, ktorá tvorí 70 – 80 % z celkovej sušiny a je veľmi dôležitým zdrojom energie. Syrovátka je dôležitým zdrojom vitamínov a minerálnych látok, ako aj vysoko kvalitných bielkovín, medzi ktorými sú obzvlášť hodnotné sírne aminokyseliny. Všetky tieto zložky zo syrovátky tvoria produkt, ktorý môže byť považovaný za funkčnú potravinu a zdroj hodnotných živín.
Dajte si Hangover po párty Rastlinný produkt, ktorý detoxikuje organizmus
Po konzumácii alkoholu prichádzajú bolesti hlavy, nevoľnosť, nutkanie na zvracanie a ďaľšie nepríjemné príznaky. Ak sa aj alkohol čiastočne vylúči močom, potením a dýchaním, prevažná časť sa mení na acetaldehyd, metabolit alkoholu, ktorý spôsobuje „opicu“. HangOVER veľmi účinne pomáha rozkladať acetaldehyd, čím sa urýchľuje proces rozkladu alkoholu v tele. Má pozitívny vplyv na pečeň, celkový stav organizmu a cholesterol.

Kupón zahŕňa:

- 1 balenie Hangover (obsahuje 4 kapsule).

Poštovné 2 € nie je zahrnuté v cene kupónu. Poštovné sa automaticky priráta k objednávke.

HangOVER je prírodný výživový doplnok, ktorý pomôže príležitostným konzumentom alkoholu chrániť svoje zdravie pri zachování produktivity práce a to hlavne následujúce ráno.

Máte pred sebou náročný večer spojený s konzumáciou alkoholu? Dajte si HangOVER! Tento nový rastlinný produkt pomáha účinne detoxikovať organizmus od alkoholu a predcházať obtiažam vyvolaných jeho konzumáciou. S HangOVERom žúrka nekončí bolesťou hlavy. Myslite dopredu a užite si príjemné pocity aj druhý deň po oslave.

Zloženie : (300 mg/kapsula) - 100 mg vínna réva extrakt 3 : 1 - vitis vinifera (účinnosť ako 300 mg listov vínnej révy), 62 mg kyselina askorbová – vitamín C, 60 mg ďatlovník pravý 2 : 1 - phoenix dactylifera (účinnosť ako 120 mg ďatlovníku), 20 mg ostropestrec mariánsky 30 : 1 - silybum marianum (účinnosť ako 600 mg ostropestrecu), 20 mg pravenka latnatá 10 : 1 - andrographis paniculata (účinnosť ako 200 mg pravenky), 20 mg čakanka obecná 10 : 1 - cichorium intibu (účinnosť ako 200 mg čakanky) a prídavné látky (maltodextrín, stearan horečnatý a aerosil)
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky