Alpha Shop s.r.o.

Prebiehajúce zľavy

Pulzný oxymeter je vhodný najmä pre rizikových pacientov, napr. osoby s ochorením srdca, astmatikov, ale aj športovcov a zdravé osoby.
Magnetická sieťka na dvere Magic mesh. Kryt sa okamžite po prejdení osoby zatvorí vďaka 18 ks priliehavých magnetov uprostred.
Menič napätia do auta je ideálne riešenie pre osoby, ktoré často cestujú nákladným autom a potrebujú používať elektronické zariadenia.
USB zvlhčovač vzduchu s aróma difuzérom HOMANIA. Dekoratívny zvlhčovač vzduchu je ideálny pre udržanie vlhkého vzduchu v miestnosti.
Laserový epilátor pre epiláciu pulzným svetlom D PULSE. Definitívne vás zbaví chĺpkov na tele aj na tvári, a to postupne a bezbolestne.
Praktický digitálny alkohol tester s rýchlym a spoľahlivým výsledkom. Pomôže rýchlo stanoviť hladinu alkoholu na základe dychovej skúšky.
Magnetický nabíjací USB kábel. Inteligentné magnetické rozhranie automaticky vyhľadá svoj náprotivok a následne sa spojí prídržnou silou.
Idete na lyže, bicykel, potápať sa na koralové útesy a chcete si svoje spomienky zaznamenať? Kúpte si Full HD outdoorovú vodotesnú kameru.
Kvalitné hojdacie siete pre dvoch. Doplnok z netkanej textílie, v dvoch farebných prevedeniach, pre vnútorné aj vonkajšie použitie.
Inteligentný fitnes náramok s meračom tepu v modernom dizajne. Skvelá pomôcka, ktorá monitoruje vašu únavu v reálnom čase.
Náplaste alebo náramok proti komárom vyrobené z prírodných výťažkov citronelového oleja, levandule, cyménu a geraniolu.
MAGNETO BAND, magnetické pásky na kolená a zápästie sú športovým príslušenstvom, ktoré vám vďaka magnetickej sile poskytne oporu a pohodlie.
NONOWAX čistič uší so 4 vymeniteľnými hlavicami, je veľmi praktický a účinný k jemnému odstráneniu mazu, ktorý sa ukladá v ušiach.
Chcete vyzerať stále mladí? Pero na vyhladzovanie vrások ponúka alternatívu k plastickej operácii tváre alebo botoxovým injekciám.
Zbavte sa celulitídy a prebytočných tukov vďaka tomuto inovatívnemu Cellulles Force II prístroji proti celulitíde!
Gillette MACH 3 alebo Gillette Fusion Power náhradné hlavice 4 kusy. Oholiť sa rýchlo a ľahko nebolo nikdy jednoduchšie.
Čistič mikrovlnnej rúry FUMING MUM. Praktická pomôcka na čistenie mikrovlnky, stačí naplniť vodou a octom, výsledok vás nadchne.
Vertikálna naparovacia žehlička HANDY STEAMER. Takéhoto pomocníka totiž potrebujete, aby ste všetko svoje oblečenie mohli bleskovo vyžehliť.
Magnetický čistič okien LIKE MAGIC CLEANER - dva magnety, ktoré sa priťahujú cez sklo. Zariadenie, ktoré za vás umyje polovicu okien.
Fantastické rycie pero. S rycím perom si môžete ozdobiť veľa svojich predmetov nápaditým a osobitým spôsobom.

Ďalšie populárne ponuky