Alpha Shop s.r.o.

Prebiehajúce zľavy

Párty svietiace ľadové kocky sú nové ľadové kocky, ktorými možno osvietiť poháre či vedierka s ľadom. Na jedno použitie, svietia 8 hodín.
Revolučne nový multifunkčný kuchynský pomocník. S Triple Slicerom 3 + 1 zvládnete hravo akúkoľvek náročnú úlohu v kuchyni.
Vytvarujte si telo spevnením svalov a zbavte sa nechcenej celulitídy s Cellu Tone masážnym prístrojom proti celulitíde.
BODY10 krém na spevnenie sedacích svalov. Úžasný krém na spevnenie, s moderným a inovatívnym zložením, ktorý spevní a vyrysuje zadok.
Dodajte vašej domácnosti hrejivú atmosféru pomocou elegantného elektrického sľudového krbu ECO CLASS HEATERS EF 1200 W.
Páčilo by sa vám cítiť sa ako skutočný špión? Potom pre vás máme malé prekvapenie! Špeciálne špionážne okuliare, ktoré si nikto nevšimne.
Ultrazvukový elektrický odpudzovač komárov. Doprajte si pokojný spánok s prístrojom, ktorý vás definitívne zbaví otravných komárov.
Drvič plechoviek s otváračom. Vďaka tomuto skvelému pomocníkovi na triedenie odpadu je stlačenie plechoviek dielom okamihu.
Prebuďte v sebe šéfkuchára s flambovacou pištoľou so stojanom! Týmto skvelým horákom môžete flambovat a karamelizovať svoje obľúbené pokrmy.
Nožnice s nožom a integrovanou mini doštičkou BLADE & BOARD. Táto všestranná kuchynská pomôcka umožňuje pohodlné rezanie aj krájanie.
Skvelý pomocník do každej kuchyne - to je mixér na zálievku Vinaigrette Mixer. Pripravíte s ním chutné zálievky či dressingy.
Samolepky na prizdvihnutie pŕs INVISIBLE SIN BRA. Diskrétna pomôcka s ktorou váš dekolt získa pevnejší a mladší vzhľad.
Máte popraskané a zničené chodidlá? Objavte kúzlo špeciálnej masti, ktorý sa o všetko postará - Heel Tastic - liečivý krém.
Zbavte sa baktérií a nehygyenických mydiel vo vašej kúpeľni ľahko a rýchlo vďaka úžasnému bezdotykovému dávkovaču mydla Soap Magic.
Elegantná 10 – dielna sada nožov CONTOUR PRO KNIVES. Nože z ušľachtilej nerezovej ocele sú skvelým a nenahraditeľnými pomocníkmi v kuchyni.
FIT X SLIM zoštíhlujúce pánske tričko. Toto zoštíhľujúce tričko redukuje a skrýva najviac problematické časti tela: pas a brucho.
Praktická rotačná čistiaca kefa WATER BLAST CLEANER. Dokonalý pomocník na čistenie povrchov, ktorý pripojíte priamo na vodnú hadicu.
Jednou z nevýhodou leta sú komáre a iný lietajúci hmyz. Veľkou pomôckou v boji proti ním vám bude kľúčenka s odpudzovačom komárov.
Hrudný pás s pulzomerom a športovými hodinkami. Sledovanie tepových zón počas aktivity pomôže zefektívniť váš tréning.
Fantastická pumpa na pery CANDYLIPZ. Ide o revolučný systém, ktorý zvyšuje objem pier prirodzeným spôsobom, satím.

Ďalšie populárne ponuky