Alpha Shop s.r.o.

Prebiehajúce zľavy

Sada kvalitných termoobedárov. Praktický a neoceniteľný pomocník na cestách, pri práci mimo domova alebo keď v zhone nestíhate ísť na obed.
Bluetooth mp3 transmiter a handsfree do auta v jednom. Užitočné zariadenie do každého automobilu na počúvanie hudby a telefonovanie.
Kompaktná hliníková baterka so 14 LED a koncovým spínačom. Ideálne do auta či kabelky, aby ste mali stále so sebou mobilný zdroj svetla.
Štýlové peňaženky s motívmi bankoviek pre každého, sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a ľahkú údržbu.
Vymeňte veľkú nevkusnú a nespratnú peňaženku, ktorá sa vám ledva zmestí do vrecka či tašky za štýlové púzdro na doklady, vizitky a peniaze.
Ele­gantný stojan pre tablety vás presvedčí svojou nízkou hmotnosťou, vysokou kvalitou spracovania a jeho kompaktným a funkčným dizajnom.
Odolná krycia plachta na bicykel alebo motorku. Plachta chráni bicykle pred prachom, vodou a inými nečistotami.
10-dielna sada nádob z ekologického materiálu na uskladnenie a predĺženie životnosti potravín. Vaše jedlo zostane svieže a chrumkavé.
Multifunkčný držiak na nápoje, telefón a drobnosti do auta 5v1. Vychytávka do auta, ktorá vám umožní mať všetko potrebné na jednom mieste.
Máte už dosť vlasov a nečistôt v odtoku? Máme pre vás riešenie! Skvelý pomocník do domácnosti - Drainwig, pomôcka ktorá čistí odpad.
Dokonalé gélové nechty z pohodlia vášho domova. Fantastická UV lampa na gélové nechty s výkonom až 36W a časovačom.
Prevratná novinka v boji proti nečistotám – H2O Mop X5 parný čistič 5 v 1. Pomôže vyčistiť a vydezinfikovať vašu domácnosť.
Fantastický budík s LED podsvietením a projektorom času. Vytvára príjemné prostredie vďaka vstavaným LED svetlám, ktoré menia farbu.
Kvalitný Mp3 prehrávač je vhodný pre všetkých – veľkých, malých, dámy i pánov. Jeho využitie vďaka mini rozmerom je naozaj široké.
Kvalitné nabíjateľné čelovky značky Boruit alebo Bailong. Silný výkon svetla, dlhá životnosť a nastaviteľné popruhy.
Kefa na vlasy Hair Brush Redberry. Nespôsobuje lámanie ani iné mechanické poškodenie. Výrazne znižuje vypadávanie vlasov.
Praktické detské nosiče, ktoré sú pohodlné a bezpečné pre dieťa ako aj pre nositeľa. Vhodné pre deti od 2 mesiacov do 2 rokov - 13 kg .
Pekná hracia šperkovnica v drevenom prevedení. Zdobená je gramofónom. Vo vnútri je priestor na šperky. Vhodný ako pekný darček.
Elektrický sušič topánok. Sušič obuvi slúži na nahrievanie a vysúšanie jedného páru obuvi (vrátane lyžiarskych topánok, korčúľ).
24 dielna profesionálna sada na líčenie. Mega set kozmetických štetcov v praktickom puzdre. Všetko, čo potrebujete pre špičkový make-up.

Ďalšie populárne ponuky