Alpha Shop s.r.o.

Prebiehajúce zľavy

Výhodné balenie kondómov Durex či Pepino. Vychutnajte si spoločné šteklivé chvíle s partnerom.
Ak prefetujete štýlovú a jednoduchú módu, tak musíte jednoznačne vlastniť klasické bambusové legíny či pančuchy.
Svieži dych po celý deň s výhodným trojbalením ústnej vody LISTERINE, ktorá účinne chráni pred hromadením povlaku.
Praktické nerezové mydlo. Vďaka svojim vlastnostiam a zloženiu neutralizuje toto mydlo zápach a úplne ho odstraňuje.
Lepiace pásky do dekoltu (30 ks) na pripevnenie šiat. Praktická hypoalergénna lepiaca páska vám umožní predchádzať nepríjemným prekvapeniam.
Praktický elektrický obedár na jedlo do auta THERMIC. Vychutnajte si lahodné teplé jedlá aj keď ste ďaleko od domova.
Záhradnícke rukavice so 4 pazúrmi. Praktické a pohodlné rukavice určené pre kopanie a hrabanie na záhrade a výsadbu semien.
Pripravte svojej rodine chvíle plné zábavy a relaxácie vďaka vynikajúcej konštrukčnej stavebnici – guličkodráhe SpaceRail!
Vrecko na pečenie zemiakov v mikrovlnke Potato Express. Kúpte si perfektného pomocníka do kuchyne! Zemiaky uvaríte ľahko a behom pár minút.
Praktický Smoothie mixér Shake n Take. Namixujte si s ním každé ráno pohár plný zdravia jednoducho a rýchlo – stlačením jedného tlačidla.
Jedinečná dekorácia do záhradky aj do bytu v podobe solárneho motýľa. Motýľ je upevnený na voľne sa pohybujúcom drôtiku.
Flexibilná extrémne pevná záhradná hadica v rôznych dľžkach. Hadica má nezničiteľný vonkajší nylonový rukáv, nemotá sa a netvoria sa uzly.
Úprava vlasov s rafinovanou vlasovou kulmou GoodBaby Perfect Curl vám bude trvať len chvíľku a výsledok bude jedinečný.
Ozdobné svietiace okruhliaky Gloowies sa počas dňa nabíjajú pôsobením solárnej energie a potom v noci vydávajú mäkké zelené svetlo.
Značkové členkové ponožky z bambusového vlákna v čiernej či bielej farbe. Kvalitný prírodný materiál s antibakteriálnymi vlastnosťami.
Gélová pôda pre rastliny je zaujímavým dekoračným prvkom. V sklenenej váze alebo tvarovo zaujímavej nádobe budú vaše kvetiny krásne vynikať.
Máte vo svojich šperkoch neporiadok a nikdy neviete nájsť to, čo potrebujete? Závesný organizér na šperky vám tieto problémy vyrieši.
Super rotačná prachovka Go Duster s 2 rôzne veľkými hlavicami. Revolučná automatická prachovka, ktorá neuveriteľne uľahčí utieranie prachu.
Balenie 4 alebo až 6 ks vákuových vriec v rôznych rozmeroch a typoch. Ochránia vaše veci pred vlhkom, špinou a škodcami.
Praktická a prenosná solárna sprcha s vakom 15 L. Buďte čistí na výletoch v stane a užite si teplú sprchu aj po dlhom výlete.

Ďalšie populárne ponuky