CK Nic než pryč

na základe 3 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Užite si pobyt s celou svojou rodinou v 3* hoteli Edelweiss v Mallnitz v rakúskych Alpách. V cene ultra all inclusive a vstup do wellness.
Zažite rodinnú all inclusive dovolenku v hoteli Landgut Bergland-Hof v Bavorsku. Vydajte sa na túry po Dreisessele a relaxujte vo wellness.
Skvelá rodinná dovolenka v Rakúskych Alpách. Pobyt s all inclusive a zľavovou kartou Wildschönau Card v hoteli Färberwirt.
Zažite perfektnú dovolenku v talianskych Alpách. Pobyt v apartmánoch v Residencii Montana*** s nádherným výhľadom na Dolomity a wellness.
Užite si dovolenku pri najväčšom talianskom jazere Lago di Garda. Tešte sa na polpenziu a neobmedzený wellness v Parkhoteli Jolanda***.
Nezabudnuteľná dovolenka v hoteli La Limonaia*** s výhľadom na obľúbené jazero Lago di Garda v Taliansku. Rodinný pobyt s polpenziou.

Ukončené zľavy

Užite si krásy kúpeľného mesta Bad Griesbach v 3* hoteli Aktiv & Vital Hotel Residenz. Čaká vás skvelý wellness, polpenzia a zľava na golf.
Zažite perfektnú zimnú dovolenku v Nemecku v hoteli Landgut Bergland-Hof uprostred Bavorského lesa s ultra all inclusive a wellness.
Rodinná dovolenka plná lyžovania a oddychu vo wellness na vás čaká v rakúskom 3* Hoteli Almresort Gerlitzen pri skiareáli Gerlitzen Alpe.
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky