Hotel Rezident

na základe 49 recenzií

Prebiehajúce zľavy

Skvelá rodinná dovolenka v kúpeľoch Turčianske Teplice. Pobyt v hoteli Rezident s procedúrami, vstupom do aquaparku a dieťa do 15r. zdarma.
Zažite perfektnú dovolenku v preslávenom kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice. Pobyt v hoteli Rezident so vstupom do aquaparku, polpenziou.

Ukončené zľavy

Dovolenka? Jedine veľkolepo a so zábavou. Pobyt s procedúrami a vstupom do Spa & Aquapark Turčianske Teplice v Hoteli Rezident***.
Keď dovolenka, tak veľkolepo! Pobyt pre dvoch s procedúrami v Turčianskych Tepliciach a s ubytovaním v Hoteli Rezident***.
Príďte si užiť pohodovú zimu plnú zábavy, wellness a lahodnej kuchyne. Pobyt v hoteli Rezident je tiež skvelou príležitosťou vyskúšať účinky blahodarnej vody, ktorá vyviera z turčianskych prameňov a je známa svojimi telo aj dušu ozdravnými vlastnosťami.

Hotel Rezident sa nachádza v centre mesta Turčianske Teplice 40 m od Hotela Veľká Fatra a 60 m od SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice. Hneď po vašom príchode pocítite príjemnú atmosféru hotela. Ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a apartmánoch s možnosťou vychutnať si vynikajúce jedlá v hotelovej reštaurácii. O vaše každé prianie a spokojnosť sa postará prívetivý personál.

Hotel disponuje 22 izbami so 41 lôžkami a tromi apartmánmi. Súčasťou každej izby je sprchovací kút so sociálnym zariadením, televízor s LED obrazovkou a káblovou televíziou. Izby sú situované na Juh s výhľadom do mestského parku a sú ideálnym miestom na oddych po náročnom dni.

Súčasťou hotela je krásna reštaurácia Rezident Restaurant s letnou terasou, v ktorej nájdete najlepšiu miestnu kuchyňu a personál, ktorý sa postará o vašu spokojnosť. Môžete si posedieť pri skvelej TALIANSKEJ kávičke, vychutnať kvalitné vínko, vybrať si zo širokej ponuky koňakov, destilátov, sektov, dezertov alebo špecialít.

V hoteli môžete RELAXOVAŤ, napríklad u trojice skvelých masérov, u slečny kozmetičky alebo Vám vylepší účes pani kaderníčka.

Nevynechajte návštevu SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice. Ich liečivá voda v jednom litri obsahuje až 1520 mg minerálnych látok a jej teplota sa pohybuje od 43 až do 46 °C. Vďaka vysokému obsahu horčíka, vápnika a fluóru vám pomôže vyliečiť ochorenia pohybového aparátu, obličiek, močových ciest, ale má aj blahodarne účinky na urologické nervové či gynekologické ochorenia.

V okolí Turčianskych Teplíc je množstvo cyklotrás a turistických trás. Je tu nádherná príroda. Pešo z Turčianskych Teplíc sa dostanete do lesoparku bôr a určite odporúčame navštíviť 10 km vzdialenú Gaderskú dolinu ktorá je vychýrená krásnou a nedotknutou prírodou.
Skvelý relax v kúpeľnom mestečku pod Veľkou Fatrou. Pobyt s polpenziou a s wellness procedúrami v Hoteli Rezident***, Turčianske Teplice.
Turčianske Teplice ležia v podhorí Veľkej Fatry a ich bohatá kúpeľná história siaha až do stredoveku. Aj dnes sa môžu pochváliť pestrou ponukou kúpeľných a wellness aktivít, ktoré zodpovedajú najmodernejším trendom.

Hotel Rezident na vás čaká v zeleni teplického parku, v krásnom tichom prostredí, no zároveň v blízkosti kúpeľného domu a aquaparku, kde si užijete veľa zábavy a odpočiniete si od starostí. Okolie hotela je ako stvorené na dlhé prechádzky, jogging, či výlety na bicykloch. Náročnejší môžu podnikať túry po Veľkej Fatre alebo jednodňové výlety po hradoch a zámkoch, ktorých je v tomto regióne neúrekom. Čo takto navštíviť rozprávkovo krásny Bojnický zámok, v ktorého blízkosti sa nachádza najstaršia zoologická záhrada na Slovensku? Alebo vás viac láka mincovňa v „zlatej“ Kremnici, kde sa už vyše sedemsto rokov razia mince a dukáty? Je z čoho vyberať!
zobraz ďalšie ukončené ponuky

Ďalšie populárne ponuky