Village resort Hanuliak

Prebiehajúce zľavy

Exkluzívne apartmány Village resort Hanuliak **** Belá s vlastným wellness v malebnom prostredí neďaleko Vrátnej doliny.
Objavte s nami krásy severného Slovenska a zažite dokonalé spojenie aktívneho oddychu a jedinečného pohodlia. Exkluzívne Apartmány Village resort Hanuliak nájdete v rázovitej dedinke Belá, vzdialenej len 6 km od Terchovej, ktorá je turistickým centrom tejto oblasti. Štýlovo zariadený hotelový komplex predstavuje dokonalé miesto pre relax s rodinou i priateľmi, v jedinečnej prírodnej scenérii pohoria Malá Fatra.

Nechajte sa rozmaznávať vo wellness, vydajte sa na výlet po majestátnych končiaroch alebo zdolajte najvyššiu umelú lezeckú stenu na Slovensku. To všetko vás čaká v tomto raji aktívneho oddychu, ktorý okrem prekrásnej prírody ponúka tiež nezameniteľnú atmosféru podhorských obcí. Po aktívne strávenom dni si doprajte chutné a zdravé miestne špeciality pripravené výhradne z domácich surovín v modernej hotelovej reštaurácii. Tento jedinečný rezort v srdci panenskej prírody je splneným snom pre všetkých, ktorí chcú svoj pobyt stráviť naozaj aktívne.

Ukončené zľavy

Objavte s nami krásy severného Slovenska. Pobyt s raňajkami a neobmedzeným wellness v exkluzívnom Village resort Hanuliak v Belej.
Objavte s nami krásy severného Slovenska a zažite dokonalé spojenie aktívneho oddychu a jedinečného pohodlia. Nový exkluzívny Village resort Hanuliak sa nachádza v rázovitej dedinke Belá, vzdialenej len 6 km od Terchovej, ktorá je turistickým centrom oblasti. Štýlovo zariadený hotelový komplex predstavuje dokonalé miesto pre relax s rodinou či priateľmi, v jedinečnej prírodnej scenérii pohoria Malá Fatra.

Nechajte sa rozmaznávať vo wellness, vydajte sa na výlet po majestátnych končiaroch alebo zdolajte najvyššiu umelú lezeckú stenu na Slovensku. V zime si zas vďaka unikátnej polohe rezortu môžete vyberať z množstva lyžiarskych stredísk s dokonalými snehovými podmienkami. Po aktívne strávenom dni si doprajte chutné a zdravé miestne špeciality pripravené výhradne z domácich surovín v modernej hotelovej reštaurácii. Tento jedinečný rezort v srdci panenskej prírody je splneným snom pre všetkých, ktorí chcú svoj pobyt stráviť naozaj aktívne.
Rezort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá a ponúka vám možnosť ubytovania a rôznych aktivít uprostred prírody.

Ďalšie populárne ponuky