Pracovné príležitosti

Odpadnes.sk

Sme Odpadneš.sk! Pred pár rokmi sme sa už nemohli prizerať tomu, ako si hocikto zakladá zľavový portál a zavádza ľudí. Vtedy vznikol nápad na vyhľadávač spoľahlivých zliav. Našim cieľom bolo priniesť istoty a dôveru medzi zákazníkov zľavových portálov. Vďaka neúprosným pravidlám a spolupráci len s overenými partnermi sa nám to podarilo a pomerne rýchlo sme sa vypracovali na jednotku na trhu.

Keďže neustále napredujeme a radi čelíme novým výzvam, tak už v krátkom čase poriadne zamiešame kartami v slovenskom e-commerce prostredí. Ak ste zvedavý/á a chcete byť pri tom, tak máte jedinečnú šancu!

Zoznámte sa s našim teamom

Jozef
Jožko
CEO
Roman
Roman
developer
Juraj
Juraj
developer
Tomáš
Tomáš
grafik
Lenka
Lenka
produkt
Maťa
Maťa
ombudsman
Zuzka
Zuzka
support

Voľné pracovné príležitosti

Junior web developer
S radosťou ťa zapojíme do celého procesu vývoja rozhrania pre partnerov top vyhľadávača najvýhodnejších ponúk. Tvojou úlohou bude okrem údržby CRM aj snaha priviesť k životu crazy požiadavky produkťákov. Do toho ti primiešame troška online publikovania, e-komercie aj aplikácii pre správu obsahu. Keď to stále nevzdáš, tak to zaklincujeme multiplatformovými vývojom, digitálnymi médiami... A ak ani pred týmto neutečieš, tak patríš k nám!
Čo by si mal ovládať?
Hodili by sa aspoň ročné skúsenosti s PHP-čkom, Javascript-om, MySQL-kom. Nemal by si si báť ani CSS, jQuery, XML-ka a JSON-u...
Zaujala ťa ponuka?
Svoje CV posielajte na kariera@jkmanagement.eu